586 Shares 7089 views

Jak dostać się z Pułkowo do miasta? Odpowiedzi i zalecenia

Pułkowo jest czwartym co do wielkości ruchu pasażerskiego wśród rosyjskich lotniskach. Oprócz dwóch podstawowych firm – „Transaero” i „Rosja”, Pułkowo służy wielu wierszy innych przewoźników. Ale przyszła kolej na nowy terminal i rozmieszczenie na terytorium wokół kwestii jak dostać się do miasta od Pułkowo, brzmi coraz bardziej. Więc jak można dostać się do centrum miasta, które jest zaledwie 15 km od Pułkowo?


wynajem

Jeśli masz prawo i planujesz podróżować po mieście samochodem, można użyć przedmiot najmu. Koszt i warunki zależą od konkretnej firmy, samochód jest wskazane również zamówić z wyprzedzeniem. Lotnisko posiada 5 spółek w zakresie wynajmu. To Avis, Hertz, Europcar, SIXT i Thrifty. Z warunkami zamówienia, klasa samochód cena i można je znaleźć na stronach internetowych poszczególnych firm. Po przejściu wszystkich procedur w dniu przyjazdu, coraz bagaż samochód potwierdzone zamówienie z agentem, jesteś z dala od Pułkowo do centrum w wynajętym samochodzie.

Wynajem można użyć później, biorąc samochód już w mieście. W tym przypadku trzeba się tam dostać komunikacją miejską do centrum miasta. Ogranicznik znajduje się naprzeciwko wyjścia z sali przybycia na parterze.

transportu publicznego

Ponieważ otwarcie zrekonstruowanego kompleksu wznowił swoją trasę i autobus z Pułkowo. Na trasie numer 39 – jedyny, począwszy od lotniska, oferuje dwa rodzaje autobusem i taksówką. Zapraszamy do normalnego lub wyraźnej autobusu, opłata jest taka sama w nich. Wyrazić jako konwencjonalny autobus, jedzie do „Moskiewski” stacja metra, tylko po drodze, nie czyni żadnych przystanków. Łączny czas podróży do wyraźnej wynosi około 20 minut dla tradycyjnego autobusu – dwukrotnie. Odstęp między 30 i 20 minut. Obie wersje zaczynają się poruszać od stacji metra na wpół do piątej rano. Z trasy można później iść na 0 godzin lub 1 godziny, odpowiednio.

Poza autobusu, taksówki biegnie. Headway 5 minut spacerem od 7 rano do 11 wieczorem. Czas podróży z autobusu i wyrazić prawie taka sama – 20 minut, ale autobus jest droższy. Jest to druga wersja rozwiązania kwestii, w jaki sposób dostać się z miasta Pułkowo.

Taxi „Pułkowo”

W przeciwieństwie do innych głównych lotnisk Pułkowo Administracja licencją jednym z parków taksówkowych w mieście, a oficjalna usługa transportu jest nazywany – taxi „Pułkowo”.

Parking znajduje się w strefie przylotów i przedniej części zamówienia – na parterze. Usługa może dać pokwitowanie dla kont (jest to konieczne, aby poprosić kierowcę przed wyjazdem). Po otrzymaniu będzie numer zamówienia, koszty podróży, miejsca docelowego, a nawet liczba samochodów ze wskazaniem spółki taksówek. Zapłacić taksówkę kartą banku (jest odpowiedni sprzęt na biurku zamówienia) lub w gotówce kierowcy na końcu podróży.

transfer

Mamy uważane za jedne z najbardziej prostych rozwiązań. Jeśli przyjeżdża do Petersburga, na przykład, jako turyści, na pytanie postawione w tytule tego artykułu, nie jest konieczne w zasadzie. Wykonana część podróży – po przybyciu na Pułkowo. Dojazd do miasta: transfer do miejsca zakwaterowania, jak również ucieczka jest wliczone w cenę, a pytanie rozwiązuje biuro podróży.

Należy pamiętać, że parking w pobliżu terminalu, z wyjątkiem powyższych trasach autobusów i taksówek może być inny minivan – „transfer”. Ten gest władze lotniska dla kierowców, których samochody były na parkingu P4 (długie parkowanie). Parking jest płatny, ale autobus, kursujące pomiędzy zatrzymując się na parkingu i zatrzymać przy wejściu, wolny terminalu. Należy również pamiętać, że na parkingu długoterminowym. To jest problem, w jaki sposób dostać się z Pułkowo do miasta, może być rozwiązany w ten sposób. Parking przez całą dobę i jest przeznaczony do długoterminowej. Jeśli odlecieć od Piotra w czasie – można dojść do parkingu, zostawić samochód pod strażą na „dowóz” pojawią się na terminalu, itd. Po powrocie do miasta, przejść przez ścieżkę w odwrotnej kolejności oraz w jego samochodzie odchodzi od Pułkowo …

wniosek

Już z usług mieszkańców i turystów – trzy możliwości rozwiązania problemu, jak wydostać się z miasta Pułkowo. Na Mistrzostwach Świata 2018, które po raz pierwszy odbyło się w krajach byłego Związku Radzieckiego, to planowane jest uruchomienie czwartą opcję – tramwaj, wstępny projekt, który został opracowany przed stacją kolejową w Moskwie, ale w ostatecznej wersji, będzie ona działać z Pułkowo do stacji „Kupczino” metro.