394 Shares 7520 views

Hotel "Metropol" Moskwa: adres, fotografia, właściciel, historia, opinie

Hotel „Metropol” (Moskwa) – dekoracja stolicy i jednym z głównych budynków na placu Teatralnym, który historycznie cenne dla miasta. Do tej pory ten hotel – jeden z najbardziej znanych w stolicy. Zauważył rocznicę 110 lat i jest dumna ze swojej historii!

Historia hotelu

Niespodziewanie, w miejscu, gdzie obecnie znajduje się hotel „Metropol” (Moskwa), hotel znajdował się poprzednio. Kiedy pracował kąpiele, a miejsce, które było bardzo popularne wśród mieszkańców miasta. Pod koniec XIX wieku hotel został wyprzedany. W jego miejsce, plan musiał utworzyć nowy kompleks hotelowy, który spełniałby poziomu kulturalnego Moskwie.

Dopiero w momencie właściciel hotelu „Metropol” w Moskwie – SI Mamontov. Wybrał architekta V. Valkot, po którym rozpoczął budowę. Niestety, Mamontov nie był przeznaczony do realizacji tego genialny pomysł, został skazany pod zarzutem defraudacji i wkrótce stracił fortunę. Nowi właściciele przebudowali stary kompleks, dokonując szeregu korekt w projekcie Valkot. Otwarcie miało miejsce w 1905 roku.

W hotelu w tym czasie był klasy „lux”. Odwiedzający miasto zaoferowano takie ciekawostki jak telefon i lodówki, a wszystkie pokoje są przestronne i urządzone każdy w swoim niepowtarzalnym stylu. Wkrótce, gdy hotel został otwarty i teatr, który jest po prostu więcej gości niespodziankę.

W momencie ustanowienia władzy radzieckiej hotel nie działa zgodnie z jej przeznaczeniem. Jest też drugi dom z Sowietami. Dopiero w 1930 roku, po którym kompleks stał się po raz kolejny wysoki poziom hotelu.

Wartość architektoniczny kompleksu

Moskwa dziś – to nie tylko kapitał, ale także historyczne centrum Rosji. Każdy budynek reprezentuje wartość. Odnosi się to również do budynków, takich jak „Metropol” (Hotel, Moskwa). Historia zespołu zaczęła się w czasach, kiedy moda była nowoczesna. Jego oddech jest odczuwalne zwłaszcza na zewnątrz budynku.

Otrzymanie wewnątrz wykonano znanych artystów jak Vasnetsov i Korovin. dekoracja nieodłączne w innym stylu, jak to było pierwotnie planowane Mamontov wnętrze. Cały kompleks wydaje odwiedzającego jako historycznie cenne zespół architektoniczny. Szczególne miejsce zajmuje ona panele majolikami. Wśród nich – dzieło „Princess of Dreams” wykonane Vrubel a teraz przeniósł się do Galerii Trietiakowskiej. Wcześniej to dzieło sztuki na fasadzie mogli cieszyć żadnego przechodnia.

Również duży plus hotelu jest jego lokalizacja. Prawo na Plac Teatralny, kilka kroków od Kremla stoi hotel „Metropol” (Moskwa). Adres to: Teatr Lane, budynek 2.

pokoje

Jak wspomniano powyżej, pokoje były oryginalnie urządzone w różnych stylach i różnych wyrafinowania i luksusu. Do tej pory, „Metropol” – Hotel (Moskwa), która oferuje sześć opcji zakwaterowania. Wszystkie pokoje są opisane poniżej. Tutaj poziom „standard” pokoju nawet w stanie zaimponować gościom. Jak to zostało stworzone w przeszłości, a następnie zapisywane różnicę między liczbą tym samym poziomie. Oznacza to, że żaden z nich nie jest podobny do drugiego.

 • Liczba „standardowego” powierzchni 25 m 2.
 • Numer "superior" powierzchnia 30 m 2.
 • „Junior” powierzchnia pomieszczenia 45 m2.
 • "Executive Suite" pokój – od 56 m2.
 • "Grand Deluxe" pokój – od 85 m2.
 • Numer „Presidential Suite” powierzchnia 92,2 m 2.

Apartamenty wyposażone są w zabytkowe meble, żyrandole i inne szczegóły. Wszystkie z nich są wykonane w stylu klasycznym.

kompleks Hall

Chwała przyniósł nie tylko strukturę stylistycznej dekoracji i nowoczesnego sprzętu czasu. Hotel "Metropol" (Moskwa) – ten wybór pokoi. Jak wyglądają teraz i co rozumie?

Razem gość działa dziewiętnaście różnych pokojach, zarówno dużych jak i małych. Są one wykorzystywane do wszelkiego rodzaju imprez. To bankiety, prezentacje, spotkania i tak dalej. Pracownicy mogą twierdzić, że ich podejście do pracy z małymi grupami po 15 osób i dużej liczby gości kilkuset nie pozostawi nikogo obojętnym.

Znani goście

Hotel widział dużo gości wysokiego szczebla. W tym samym czasie żył Aleksandr Kuprin i wielkiego kompozytora Siergieja Prokofiewa. Oni też przestali Mao Tszedun, Marlene Dietrich, Per Karden, Maykl Dzhekson, Julio i Enrique Iglesias, Placido Domingo i innych.

W 1991 roku hotel został niedawno odnowiony i otwarty w jego pierwotnej formie. On również został oceniony przez specjalną komisję, która przyznała mu zasłużoną ocenę pięciu gwiazdek.

Posiłki w hotelu

Kompleks jest otwarty dla systemu „Śniadanie”. Są podawane z daniami specjalnymi. Różnorodność potraw zaskoczy każdego klienta, a rano dźwięk harfy jest dostrojony do pożądany sposób, a dzień będzie dobrze. Inny i nie może być, bo to Moskwa!

Hotel „Metropol” oferuje również wyśmienitą kuchnię w restauracji „Sawy” z Chef Aleksandra Shmakov. Jedzenia, można nie tylko z żywymi.

W barze na miejscu. Tutaj goście będą mogli zanurzyć się w romantycznej atmosferze i spędzić wieczór w wielkim stylu. Dla tych, którzy nie chcą opuścić pokój, dostawa żywności jest dostępna. Karmienie odbywa się w możliwie najkrótszym czasie.

usługi dodatkowe

Hotel posiada wszystko do Moskwy czuł się jak mile widzianym gościem. Wśród usług:

 • Centrum fitness.
 • Darmowy dostęp do Internetu.
 • Basen.
 • Sauna.
 • Pralnia z pralni chemicznej.
 • Parking.

Dla osób niepełnosprawnych są wszystkie warunki do wygodnego życia.

Dużo uwagi poświęca się podawania sezonowych zniżek, jak również różnego rodzaju akcje. Niektóre odbywają się z udziałem Teatru Bolszoj, aby dostać się do show, które pomogą „Metropol” (Hotel, Moskwa). Recenzje rosyjskiego baletu jest zawsze dodatnia. Jest to miejsce, które musi odwiedzić każdy gość kapitału.

Opinie użytkowników

Fakt, że hotel „Metropol” (Moskwa), adres, który jest już wartość historyczną, nie może mieć tylko pozytywne opinie w ogóle. Tak, dostępny w różnych miejscach, tak aby klienci pisać, to można stwierdzić, że w większości przypadków, jest to pochwała. To z tego powodu, że chcę zwrócić uwagę na fakt, że większość gości to podobało, i że nie było konieczne do smaku.

Pozytywnych komentarzy:

 • Oczywiście, wszystko goście zauważyć doskonałą lokalizację hotelu. W zasadzie, to jest jego znakiem rozpoznawczym. Z balkonu roztacza się wspaniały widok na Teatr Bolszoj. Kto nie marzy o tym?
 • zasługuje także pozytywnej oceny zarówno zewnętrzne jak i wewnętrzne wystrój hotelu. Ci, którzy przybyli do Moskwy na zakupy, zawsze zaleca się osiedlić w tej okolicy. Gdzie mnóstwo sklepów w różnych kategoriach cenowych.
 • Klienci docenili i obsługujących śniadanie i kolacja. Dźwięki harfy podczas porannej kawy jest pamiętany przez wielu. Jest to chyba najbardziej żywe wrażenie z hotelu. Na śniadanie, serwująca smaczne i na pewno na tarło.
 • Doceniona „Metropol” i Moskali. Tam często wynająć hale dla różnych działań. Jakość usług jest zawsze na wysokim poziomie.

Jednocześnie istnieją negatywne opinie. Które obszary są zainteresowane, opisane poniżej.

Negatywne opinie:

 • Niektórzy z gości zauważyć złożoność wejściu do kompleksu. Nie jest to zaskakujące i nie tylko szczytowe godziny. Bardzo często, jazda na prywatnym samochodem, mogą wystąpić ten problem.
 • Ponadto, goście, którzy odwiedzili hotel w miesiącach zimowych, napisał, że to było trochę zimno w pokoju. To także chęć, że podłoga w łazience była ciepła.
 • Hotel „Metropol” (Moskwa), zdjęcie zostanie przedstawiony w niniejszym dokumencie, w zależności od liczby użytkowników, którzy już są w potrzebie naprawy. Przypomnijmy, że ostatni raz odbudowa została przeprowadzona w latach 80-tych. Oczywiście, remont takiego kompleksu – wydarzenie specjalne, w tym kosztowne. Być może w niedalekiej przyszłości ten problem zostanie rozwiązany.
 • Niektórzy goście stwierdzili, że stosunek ceny do jakości hotel nie odpowiada temu, co jest powiedziane. Z uwagi na wysokie koszty pokojach hotelowych nie mają poczucia komfortu. Ktoś myślał, że cena obejmuje odsetek spektakularnym miejscu. Być może tak jest.

Reszta skarg do niczego goście tam.

Reasumując

Pragnienie, aby przejść do Moskwy i zbadać jego historię wielu potencjalnych klientów w tym wspaniałym miejscu. Hotel „Metropol” (Moskwa) doświadczyła zmiany carskiego reżimu, rewolucji, w okresie sowieckim, a dziś nadal zdobi stolicę Rosji.

Bez względu na to w jakim celu przybył gościem w hotelu. Będzie to wygodne dla wszystkich. Oferując łatwy dostęp do Placu Czerwonego, teatrach Bolszoj oraz Maly, do wszelkiego rodzaju sklepów i atrakcji. Sam hotel – to historia miasta muzeum, które jest warte odwiedzenia.

Jeśli nie jest to możliwe, aby żyć tutaj, można przyjść tu na śniadanie lub kolację i cieszyć się przyjemną atmosferę, która jest owiana wszystko. „Metropol” – jest to hotel, który nie jest jak inni. można skarcić lub chwalić, ale mimo wszystko, wartość historycznego kompleksu – to jest jego wizytówką.

Chcę tu powinni być świadomi, że hotel jest przedmiotem Federacji Rosyjskiej dziedzictwa kulturowego. Przeprowadzanie napraw tutaj – nie tylko kosztowne. Dlatego przywrócenie przeprowadzane raz na dekadę.