473 Shares 1319 views

Hotel "Berlin", Moskwa: adres, opinie, zdjęcia

Noclegi w Moskwie – stolicy i nowoczesnej metropolii – pozostaje popularny serwis dla różnych kategorii ludności. W celu pełnego zaspokojenia takiej potrzeby, hotele powinny być nie tylko wygodne, ale również dodatkowe funkcje: obecność parkingu, usługi połączenia z Internetem, wysokiej jakości usługi przez całą dobę.

Hotel "Berlin"

Wszystkie te wymagania są w pełni zgodne z hotelu „Berlin”. Moskwa – centrum to nie tylko biznes i życie polityczne. Kultura przyciąga kapitał i zwykłych obywateli, którzy pragną połączyć wypoczynek i zwiedzanie poznawcze z jakością usług. Usługi hotelowe i udogodnienia, oprócz zakwaterowania, hotel zapewnia pokrewnych warunki do pracy i wypoczynku.

Kompleks hotelowy jest bardzo dogodna zarówno dla gości krótki pobyt do organizowania spotkań biznesowych, jak i dla tych, którzy przychodzą na dłuższy czas. Każdy gość docenią dogodną lokalizacją w pobliżu linii metra. Hotel „Berlin” (Moskwa), którego adres jest -. Malaya Yushunskaya, d 1, obudowy 2, który znajduje się w południowo-zachodniej części Moskwy, około pięćdziesiąt metrów od stacji metra „Sewastopol” i „Kachowka”. Bliskość linii metra jest już docenione przez patronów kompleksie „Berlin”.

Pojęcie gościnności

Kompleks hotelowy „Berlin” otworzył swoje podwoje dla gości w stolicy pięć lat temu, w 2014 roku nie było już prowadzone remonty zgodnie z zmieniających się wymagań estetyki, wzornictwa i wyposażenia. I to zauważyć patronów hotelu. Usprawnienia dotknęły nie tylko elewacji, ale również usług zawartości i przeznaczenia.

Hotel „Berlin” (Moskwa) działa zgodnie z zasadą „komfortu i gościnności.” Oznacza to, że wszystkie 87 pokoje wyposażone są tak, że obiekty sportowe przewidziane na takim poziomie jakości, tak aby później goście nie ma problemu z wyborem i stały się stałymi gośćmi kompleksu. Małe numery Yardage kompensowane elementy koforta: Projektowanie przezorność, kolory wnętrza, rozmieszczenie mebli. Wszystko to pozwoliło podać numery uroku i przytulności.

mieszkanie

Goście mogą zrelaksować się w hotelu „Berlin” (Moskwa) Oferuje różne rodzaje pokoi:

  • "Standard" (26 pokoi). Jeden pokój z łazienką. W pokoju znajduje się jedno lub dwa łóżka, telewizor, telefon z porozumiewania się na odległość, stolik nocny, lodówką.
  • "Standard Comfort" (31 pokoje). Większy pokój i jest dodatkowo wyposażony w klimatyzację, łazienkę z suszarką do włosów i szlafrokiem.
  • "Klasa biznes" (9 pokoi). Superior apartament z odnowiony. W liczbie Ponadto istnieje uniwersalny stół, łokieć. Telefon posiada IDD. Akcesoria łazienkowe są świadczone.
  • "Hanower, Kolonia, Hamburg" (18 numerów). dwupokojowy apartament, który składa się z salonu i sypialni. Ponadto, w pokoju znajduje się zestaw mebli miękkich, kawa i opatrunkowych tabel, obrazów.
  • "Berlin, Monachium" (4 pokoje). Dzieła zmodernizowane pokoje jedno- i dwuosobowe z komfortowym wbudowane meble.
  • "Studio-Premium" (1 pokój). apartamenty z dwoma sypialniami w realizacji projektu. Pokój ten oferuje pełen zakres usług hotelowych możliwe.

Niezależnie od kategorii obiektu, dla wszystkich liczb jest istnienie charakterystycznym jakość komfortu i wygody domu.

usługi

Po całym dniu zwiedzania lub firmy, można zrelaksować się i uzyskać zdrowsze, bez konieczności opuszczania hotelu. Hotelowy – sauna z dwóch pokoi, łaźnia parowa, masaż, karaoke. Przy zamawianiu autokaru możliwe i fitness w hotelu „Berlin”. Moskwa jako główne centrum biznesu, wymaga pewnego napięcia i usługi kompleksu hotelowego zostaną zaprezentowane z okazji, aby szybko posprzątać tonu zdrowia i mięśni.

Lobby bar w pokoju, można zamówić dostawę żywności i napojów przez całą dobę. pralnia (za dodatkową opłatą) są również zawarte w liście usług hotelu „Berlin”.

żywność

Restauracja „Berlin Yard”, kawiarnia „Frau Marta”, lobby bar oraz letni taras są systemy zasilania, które oferuje Hotel „Berlin” (Moskwa). Zdjęcia, które pokazują, komfort i poważanie, kameralną atmosferę przenieść, ale nie może przekazać smak potraw przez kucharzy specjalnie przeszkolonych w Niemczech.

Dlatego warto odwiedzić to przytulne miejsce w celu degustacji bawarskie kiełbaski i niemieckie piwo z beczki Live.

Lobby bar codziennie rano na śniadanie, w oddzielnym salonie VIP mogą bankiety i przyjęcia, na podstawie firmy od trzech do piętnastu osób.

Kawa „Frau Marta” stworzy nastrój filiżance kawy z cynamonem i niesamowite wypieki. można zorganizować spotkanie biznesowe i po prostu odpocząć ze świeżym mediach i wiadomościach.

komunikacji biznesowej

Za organizację spotkań, seminariów, konferencji można rozważyć kilka możliwości wynajęcia sal konferencyjnych. Hotel "Berlin" (Moskwa) na Kakhovka przewiduje takie wydarzenia są trzy sale konferencyjne: „Berlin”, „Monachium”, „Bon”. Pojemność każdego – do 50 (60) osób. Pokoje są wyposażone we wszystkie niezbędne urządzenia: instalacji demonstracyjnych, telefon, niezbędne meble.

Nie można po prostu korzystać z pokoi do krótkich spotkań, ale także zamówić zdarzenie „pod klucz”, aby umieścić uczestników. Jest możliwe, aby zoptymalizować organizację imprez z elastycznym systemem rabatów i bonusów.

Dla wygody organizacji imprez masowych, można korzystać z centrum biznesowego zasobu dostępnego do hotelu „Berlin” (Moskwa) i osiągnąć maksymalny efekt i znaczne oszczędności czasu i pieniędzy.

Opinie użytkowników

Mały hotel położony w południowo-zachodniej części Moskwy, zdobył renomę jako wygodne i niedrogie miejsce na pobyt. Ponadto stosunkowo rozsądną cenę za usługi zakwaterowania tworzy pewien brak numerów. Hotel „Berlin” (Moskwa), których opinie pozostawiać trwałe gości, Różni się ona w trzech ważnych cech:

  • Wygoda lokalizacji.
  • Rozsądnych cenach.
  • Dobre jedzenie.

Jako negatywne aspekty zauważyć częstym brakiem wolnych pokoi, arogancję pracowników.

Ale kompleks hotelowy – żywy system ewoluuje. Pozytywne zmiany zauważyłem tych klientów, którzy już używane przed usług kompleks hotelowy. Ich reakcje są gwarantowane perspektywy tego kompleksu usług w stolicy.