446 Shares 3472 views

Jak podnieść koła na rowerze górskim: Wskazówki

Montaż układu kierowniczego w pewnej pozycji w dużej mierze determinuje prawidłowe dopasowanie rowerzysta. Więc pytanie, jak podnieść koła na rowerze górskim, pozostaje ważna dla wielu właścicieli rowerów. Z poważnym podejściem do problemu jest możliwe, aby złagodzić napięcie z pleców i ramion, co przyczyni się do poprawy ogólnego poziomu komfortu jazdy.

Czy to możliwe, aby podnieść koła na rowerze górskim? Nie jest tajemnicą, że zdolność do regulacji, a jego zakres zależy od rodzaju roweru i modeli transportu dwukołowy. Nowoczesne rowery górskie umożliwienia korekt w bardzo ograniczonym stopniu.

Im wyższa jest kolumna kierownicy, tym trudniejsze do sprawowania kontroli nad rowerem na wzrost, a niższy, tym bardziej problematyczne, aby przejść na gładkim torze. W tym ostatnim przypadku, rowerzysta poprawia aerodynamikę, podczas gdy w tym samym czasie, kilka pogarsza się do przeglądu.

Jak podnieść koła na rowerze górskim?

Aby dostosować położenie roweru kolumny kierownicy, na początek trzeba demontować. Tylko takie rozwiązanie pozwala na zmianę położenia elementu konstrukcyjnego.

Zazwyczaj układ kierowniczy na nowoczesnej rower górski jest ustalana na boku kilka śrub i jeden – w centralnym. Obecność tego drugiego mocowania eliminuje luzy i inne uchwyty o stałym kołem na żądanej wysokości.

Dowiedzieć się, jak podnieść rower górski koła umożliwiają odkręcanie podłużnic. Po operacji przesuwa je do pożądanej wysokości. Dlatego konieczne jest, aby skupić się na specjalnej etykiecie, przekraczając poziom, który jest zabroniony przez producenta.

Opuszczania koła?

Aby poradzić sobie z zadaniem dość prostym. Konieczne jest jedynie, aby wykonać następujące czynności:

  1. Osłabiony centralnej śruby mocującej w górnej części kolumny kierownicy. Całkowicie odkręcić element nie jest zalecane, ponieważ może wypaść specjalnego klina blokadę, która będzie prowadzić do niezamierzonych konsekwencji.
  2. Koło kierownicy jest obniżona do wymaganego poziomu, to jest wyrównane w stosunku do przedniego koła.
  3. Centralna śruba jest dokręcona. Zobowiązać się, że jest tak, że projekt nie daje luz.

Więcej informacji na temat górskich rowerowych Stels

Jak podnieść koła na rowerze górskim Stels? rowery domowe Stels powodować szerokie zainteresowanie ze strony konsumentów, ponieważ jest jednym z najlepszych rozwiązań pod względem ceny i jakości. Pytanie brzmi, jak podnieść koła na rowerze górskim tej marki, często z klientami. Niektórzy rowerzyści uważają, że jest niemożliwe, aby poradzić sobie z zadaniem. Ale nadal istnieje kilka możliwych rozwiązań.

Rowery górskie Stels popularnych marek nie odbiegają szeroką amplitudę podnoszenia i opuszczania kolumny kierownicy. Dlatego przy wyborze konkretnego modelu roweru najlepiej natychmiast zatrzymać przy optymalnej liczby ramy, która najlepiej pasuje do ciała podczas instalacji fotelika do optymalnej pozycji. Pożądane jest, aby ustawić kąt cyklistę do tyłu był około 40% w stosunku do ramy.

Jeśli masz problemy z tym, jak podnieść rower górski koła „do przodu”, „Stealth”, „Merida” lub modele innych marek, które jest popyt na rynku krajowym, konieczne jest, po raz kolejny spojrzeć na paszport rowerów. Jest wskazany w dokumentacji technicznej dla najlepszego sposobu regulacji niektórych parametrów pojazdów dwukołowych, biorąc pod uwagę cenne usługi doradcze.

Jeśli właściciel nowy rower nie wie jak podnieść koła na rowerze górskim w sposób bezpieczny, powinien skontaktować się z serwisem producenta lub sklepu. W wielu punktach sprzedaży mają pracowników technicznych, którzy prowadzą rowery Ustawianie parametrów po kondycjonowania. Również te specjaliści mogą wykonać pokrętła regulacji wysokości.

Jak podnieść koło?

Jak wspomniano powyżej, nie każdy rower umożliwia regulację wysokości kolumny kierownicy w ograniczeń materiałowych. Dlatego wielu właścicieli próbują rozszerzyć dwa-Wheeler ten element projektowania metod alternatywnych, w szczególności – uciekają się do użycia specjalnych narzędzi.

Co to jest rower koło przedłużacz? Takie urządzenie jest w postaci rury, która jest osadzona w rozwidleniu rower trzpienia i pozwala, aby podnieść je. Ponieważ większość nowoczesnych systemów sterowania są wyposażone nieuregulowanych kranu, po zainstalowaniu rozszerzenia trzeba je zmienić.

Konkludując

Regulowana kierownica – rozwiązanie, które umożliwia nieznacznie zwiększyć wygodę lądowania podczas jazdy na nartach. Jak można zauważyć, operacja jest bardzo prosta. można wnieść rower do umysłu bez pomocy specjalistów z silnym pragnieniem. W zasadzie, na odpowiedniej wysokości, pochylenia kierownicy poziomie, inne parametry zostały wstępnie wybrane zgodnie z osobistego komfortu.