238 Shares 4918 views

EPSON Stylus Photo P50: drukarka fotograficzna z doskonałą jakością druku

Drukarka fotograficzna z doskonałą jakością druku w czerni i bieli dokumentów i obrazów kolorowych – to EPSON Stylus Photo P50. To o tym, danych technicznych i innych ważnych funkcji i będą dalej omawiane.


urządzenie nisza

EPSON Stylus Photo P50 należy do segmentu drukarek fotograficznych. Z jednej strony, pozwala właścicielowi urządzenia, aby uzyskać fenomenalną jakość wydruku. Z drugiej strony, koszty materiałów i zwiększa znacząco urządzenie. W rezultacie, bohater tej recenzji jest doskonałym rozwiązaniem dla podsystemu O w tych przypadkach, gdy konieczne jest za wszelką cenę, aby uzyskać doskonałą jakość wydruku. We wszystkich innych przypadkach (z ograniczonym budżetem, czy nie tak wysokie wymagania dotyczące jakości druku, na przykład), zaleca się zakup tańszych drukarek lub urządzeń wielofunkcyjnych. Kolejny „trick” Ta drukarka może drukować na płytach, ale dziś ta opcja nie jest tak bardzo ważne.

Opcje

Typowe dla tej klasy sprzętu drukarek Bohaterem tego przeglądu. Obejmuje ona następujące elementy:

 • Sama drukarka.

 • Kasety zestaw 6 sztuk.

 • Przewód zasilający podłączyć ten system druku do zasilania sieciowego.

 • Instrukcja obsługi.

 • ROM z oprogramowaniem niezbędnym do konfigurowania i korzystania z urządzenia peryferyjnego.

 • Karta gwarancyjna.

W poprzednio wymienionej liście nie wystarczy kabel komunikacyjny USB. Najprawdopodobniej japoński producent zdecydował, że każdy użytkownik został do tej pory takiego akcesorium. Ale jeśli to prawda jest, trzeba dodatkowo kupić. Konieczne jest również, aby pamiętać, że drukarka nie jest wyposażona w system DFC domyślnie. Ten ważny składnik systemu drukującego będzie również nabyć oddzielnie i niezależnie podłączyć i skonfigurować.

Sposób drukowania. Lista kolorów

Technologia atramentowa wykorzystuje wyjście PR dokumentów i obrazów Epson Stylus Photo P50. Dodatkową cechą wysoką jakość druku, który w tym przypadku, kolor obrazu nie jest utworzony z 4 kolorów (jak w urządzeniach koszt) i 6. W rezultacie, w tym urządzenia drukującego ma takie kontenery o kolorach: cyjan, żółty, magenta, czarne światło, magenta i cyjan światła.

lista komunikacja

Wystarczy niezwykłe urządzenie drukujące peryferyjnego pod względem interfejsów jest bohaterem tego przeglądu. Z jednej strony, jest on wyposażony w podstawowy sposób przewodowe podłączenie do komputera – USB. I to może również z powodzeniem pracować z żadnym z jej modyfikacji. I to jest niezwykłe w tym przypadku obecność instalacji gniazda karty pamięci. Oznacza to, że ta drukarka może wysyłać obrazy i dokumenty z nimi. Wady tego modelu to brak wsparcia WiFi. Ale nie zapominaj, że w chwili wydania tego produktu ma szeroki spread interfejsu bezprzewodowego nie otrzymała między urządzeniami peryferyjnymi drukarskich.

Rozdzielczość, szybkość i rozmiar papieru

Drukarka jest EPSON Stylus Photo P50 jest w stanie wyświetlać obraz w formacie drukarni 5760 x1440. Według tej cechy, nawet obecne urządzenia flagowy drukowania nie jest gorsza. это периферийное устройство может печатать со скоростью 1 штука в 5 секунд. Prędkość druku monochromatycznego dla trybu jest ustawiony na około 37 arkuszy na minutę, a nawet więcej za kolor – 38. Zdjęcie 10×15 Format jest urządzeniem peryferyjnym może drukować z szybkością 1 sztukę 5 sekund. Maksymalny rozmiar arkusza papieru, jak również każda inna drukarka fotograficzna – A4. Najmniejsza wartość masy papierniczej – 64 g / m 2, a najkorzystniej – 300.

Według użytkowników

Istnieją znaczne korzyści w P50 Epson Stylus Photo. Recenzje przeznaczyć takie z nich:

 • Szybkie drukowanie.

 • Doskonała jakość obrazu.

 • Obecność szczeliny dla kart pamięci.

 • Możliwość zamontowania system DFC oraz znaczne zmniejszenie kosztów drukowania pojedynczego arkusza.

 • Ta drukarka może pracować również z osób trzecich oraz materiałów eksploatacyjnych.

Wady w tym przypadku 2:

 • – нет драйверов. To urządzenie drukujące może nie działać z komputerem na którym jest uruchomiony system operacyjny Linux – bez kierowców.

 • Wyposażenie skromne (nawet nie mają kabla interfejsu).

koszt

W tej chwili urządzenie peryferyjne, widać w tym artykule, można kupić za 12.000 rubli. Ponadto, oprócz niego, konieczne jest, aby zakupić kabel interfejsu do podłączenia do komputera, który będzie kosztować około 500 rubli. Kolejnym ważnym elementem, który pozwala na maksymalne wykorzystanie tego urządzenia drukującego – to CISS do Epson Stylus Photo P50. Minimalny jego koszt – 4000 rubli. Jeśli to wszystko dodać, otrzymujemy 16.500 rubli. этого же производителя за 18000 рублей, но при этом она уже изначально оснащена заводской системой НПЧ. Tak więc okazuje się, że bardziej niż uzasadnione w tej sytuacji, zakup nowszego modelu tego samego producenta L800 na 18.000 rubli, ale w tym samym czasie była oryginalnie wyposażonego fabrycznego systemu DFC.

wyniki

Pomimo faktu, że jakiś czas temu został zwolniony Epson Stylus Photo P50, to nadal nie przyznają się do bieżących drukarek flagowy zdjęcie na właściwościach technicznych. Jego jedyną wadą – to brak wbudowanego CISS. Ale ta wada nie jest tak trudne do naprawienia.