448 Shares 927 views

Balet Pasek do ćwiczeń domowych

Tradycyjnie popularne nagranie dzieci (zwłaszcza dziewcząt), „balet”. Jest to uzasadnione: jeśli nie sprawiają im profesjonalnych tancerzy, te zajęcia są bardzo korzystny wpływ na dziecko. Wyprodukował doskonałą postawę, nigdy plagą naszych czasów – nadwagi, a poza tym, to wznosi się na nowe wyżyny dyscypliny. Jednak dla szkoleń o wysokiej wydajności dla wszystkich, prędzej czy później musimy myśleć o tym, jak ustanowić domu w balecie apartamentami Barre. Bez niego, nawet codzienny trening nie daje pożądanego rezultatu. I tutaj jest wiele pytań.


Opcje narzędzia choreograficzne: jest to bardziej wygodne do domu?

Różnią się one w układzie i sposobie mocowania. Zacznijmy od pierwszego. Przede wszystkim drążka baletowego może jednorzędowe (szyny pojedynczej ochronnym) lub podwójną (inline umiejscowiona powyżej drugiej – nieco poniżej). Drugi jest przeznaczony tylko dla specjalistycznych pomieszczeń, które są zaangażowane w różnych grupach wiekowych. „Piętro” jest wybierany do ćwiczeń w domu. Jednakże, jeśli można oczekiwać, że balet będzie zachęcić dziecko nie jest to kilka miesięcy, trzeba pamiętać, że dziecko wciąż rośnie. Nie chcesz się co sześć miesięcy do roku, aby zainstalować nowy balet barre – wybierz teleskopowej kolumny lub wielu warstw, które można przesuwać równolegle do desek podłogowych.

Jak naprawić?

Kolejnym ważnym parametrem: jak zabezpieczyć balet barre? Jest uważany za najbardziej niezawodne mocowanie w podłodze i ścianie. Jeśli ściany nie są wiarygodne – sprzęt jest podłączony tylko do podłogi, ale z biegiem czasu, zębatka może się poluzować, i stają się niewygodne. W przypadku płaskiego solidne (cegły i beton) i ściany, na przykład, drogi wykładziny podłogowej (taka sama dla podłóg z naturalnego drewna) można mocować się tylko na ścianach drążka baletowego. Jednak pod gwałtownego hamowania jest prawdopodobne, że z biegiem czasu stają się luźne śruby lub kołki, które mogą prowadzić do powstania szkody.

Jeśli podróżujesz regularnie przez długi czas w dowolnym miejscu (w domku na lato), ale nie chce, aby dziecko zatrzymać wykonywania, w tym przypadku konieczne jest, aby zadbać o to, balet barre był mobilny. Ten rodzaj umieścić na stabilność „nogi”, ale pożądane jest dalsze wzmocnienie nowych umieścić ją poziomo.

Opcje wyboru

Wielu rodziców do czynienia z potrzebą pozyskania odpowiedniego sprzętu, dokonaj błędów standardowych. Jest to naturalne, bo do wyboru bar balet jest dość trudne. Osoba nie jest związany zawodowo z tańcem, po prostu nie wiem jak „poprawnie”. I nie ma znaczenia, gdzie zostały poświęcone swój balet dziecka Pasek – zrób sobie zarezerwowane w spetsmasterskoy lub kupiony gotowy – trzeba wziąć pod uwagę następujące zalecenia.

Przede wszystkim – wysokość belki. Więc nie korygować wady postawy i ruchów zapamiętany, należy pamiętać, że powinien on być na poziomie dolnej krawędzi tancerza. Następujące wymagania: brak Deshevki! Ani w doborze materiałów, lub przy wyborze gotowego Choreograficznej maszyny. Chińskie warianty zazwyczaj zawierają łatwo lotnych inkluzje że tylko zatruwają swoje dziecko w zamkniętym pomieszczeniu i silnego stresu. „Przyjazny dla środowiska” – motto opieka rodziców!

Równie ważne jest: balet barre powinna obejmować tylko drewniane poręcze. I nie lakierowane. Na metalu lub lakierowane spoconej dłoni będzie ślizgać, co często prowadzi do kontuzji.

Domowe zajęcia maszynowe niezbędne materiały

Jeśli nie jesteś bogaty, nie lubisz, co jest oferowane w sklepie, nie jesteś pewien, że pasja dziecka przez długi czas, lub gotowe opcje nie są „fit” w wielkości swojego mieszkania, można zrobić balet barre rękoma. Wiele elementów nie trzeba: płaskie polerowane słupie o średnicy 50 mm na długość kilku stojaków (ich liczba zależy od długości ściany, który zostanie zamontowany pasek balet, ale co najmniej trzy), wtyczki, kołki i śruby potężny. Konstrukcja będzie musiał kupić 2 korki (jeśli wziąć rurkę zamiast drewna) i 12 łączników przy 3 bar. Idealny wybór jako bieguny są buk lub dąb, ale w skrajnych przypadkach pójdzie i rur chrom, tylko zaangażować dziecko będzie musiało nosić rękawice, aby trzymać ręce z poślizgiem.

Domowej roboty maszyna Zawód: zbudować porządek

W tym artykule rozważymy Urządzenia stacjonarne, 3 zębatki i mocowania w jednej płaszczyźnie na ścianie. Jeśli twoje warunki są nieco inne – do wprowadzania ulepszeń w technologii.

Po pierwsze oznaczenia: na poziomie obliczane w zależności od wzrostu wysokości nakreślono przestrzeń dziecka na ścianie, gdzie będzie przymocowany pasek balet. W tych punktach wiercone otwory (4) na każdym z paneli. Są one przykręcone do kołków i są zainstalowane prawidłowo rack. Posiadacze dodaje drewna; jeśli jest on wybrany jako rura, a nie drzewa, wstawione korki – a dziecko może rozpocząć ćwiczenia.

Więc jak to zrobić balet barre sam w domu dużo tańsze, ale nadal mogą być brane pod uwagę indywidualne cechy mieszkania, wiele z nich uciekają się do tej metody jest.