319 Shares 9844 views

Zrobić dom dla kotów własnymi rękami

Zwierzęta stają się częścią naszego życia i trudno jest znaleźć osobę, w której domu lub mieszkaniu nie mieszka kota lub psa. W tym artykule będziemy mówić o kotach. Niezupełnie o nich, oraz o tym, gdzie mieszkają twoi futrzanych przyjaciół. Niektórzy właściciele umieścić swoje zwierzęta na specjalne dywaniki do spania, a niektóre nie wszystko dla poprawy kota lub kota domowego zrobić. Kot, jak człowiek, musi mieć swój własny dom. Niech to będzie mały, ale powinno być.

Oczywiście, nie może cierpieć, nie przejmuj się niepotrzebnych zmartwień i kupić dom dla psa w sklepie. Jednak, jak pokazuje praktyka, domy sklepu po jakimś czasie zamieni się w oddzielnych częściach leżących wokół całego mieszkania. domy sklep nie mają wystarczającej siły, a jeśli zwierzę jest wystarczająco aktywny, szybko obrócił dom w stos fanerok i liny. Dlatego w tym artykule będziemy mówić o tym, jak zrobić dom dla kotów własnymi rękami.

Materiały do produkcji własnej loży autorskiego są łatwo dostępne i nie wymagają znacznych kosztów finansowych. Kwota wydatków na zakup materiałów, będzie albo równy lub mniejszy niż koszt gotowego domu. Mały dom dla kota z własnymi rękami można zrobić prawie każdy. Od wystarczy tylko trochę czasu i wyobraźni. Dom może mieć jakikolwiek kształt, tak długo, jak zwierzę, aby być wygodne spać w nim. Jeśli nie możesz zdecydować się na formularzu, a następnie chodzić po sklepach i spojrzeć na różnorodność domów kotów.

W razie potrzeby, można zrobić oryginalny dom dla kota z rękami po wyjęciu z pudełka. Tak, od zwykłego kartonu od wszelkich urządzeń gospodarstwa domowego. Ale ten dom jest przeznaczony tylko dla zwierząt, które prowadzą spokojne życie. Dla młodego i energicznego kot potrzebuje najbardziej solidny dom w stanie wytrzymać atak całego futrzany bestii. Dom dla kotów z własnych rąk, powinien zawierać niezbędny element jako drapak. Wszyscy zapewne znają obrazu, gdy to konieczne i ulubiony kot ostrzenia pazurów na najmniej ulubionej sofie. Aby tak się nie stało, i trzeba drapać posty.

Aby dom dla kotów z własnych rąk, trzeba będzie sklejki, małe kawałki dywanu, sanitarnych rur z tworzyw sztucznych, grubych elementów linowych i mocujących, takich jak narożniki, śruby i tak dalej. Gdy zdecydujesz się na przyszły kształt domu kota, można rozpocząć montaż domu. Jako dziecko, na pewno wiele się birdhouses, i myślę, że nie jest konieczne, aby opisać proces montażu domu wykonane ze sklejki. Jedną rzeczą do rozważenia – dywan na podłodze loży najlepiej jest trzymać się naprawić dach.

Na kolumnie, która posłuży jako zarysowania posty, pożądane jest, aby zrobić małą platformę. Jest to konieczne, aby zapewnić, że cipka może leżeć na samym szczycie jego domu i sprawdzać ich dobytek. Jeśli witryna nie jest obecny, to zwykle pełni rolę szafce lub lodówce. Jak koty dostać na lodówce nie jest jasne, ale robią to całkiem dobrze. Naturalne platforma widokowa powinny być zamocowane do kota nie wchodzi z nim i była w szoku.

Gdy dom jest montowane, trzeba zorganizować ją na zewnątrz. Zwykle odbywa się to za pomocą dywan, ale znowu – wyobraźnia w tym przypadku nie jest ograniczona niczym. Kolumna drapanie trzeba owinąć grubości liny. Uzwojenia powinny być bardzo mocno i końce liny musi być bardzo dobrze zamocowane.

Jak widać, aby dom dla kotów z ich własnymi rękami jest bardzo prosta. To jest bardzo ekscytujące i proces twórczy. A wynik swej pracy docenią domu Twój futrzany przyjaciel.