475 Shares 9734 views

Wsparcie dla wspinaczki wzrosła z rękami w strefie podmiejskiej

Budowa strefy podmiejskiej czasami trwa latami. Jak zrobić swoją stronę tak, że chciał być tam cały czas?

Stojaki do kwiatów w domku

W moim domu domkami ładnie wygląda wsparcie dla wspinaczki Rose. Ręce mogą to zrobić z prętów lub rurek aluminiowych, skrętki. Na tych filarach, że świetnie wygląda jak róża pnąca, która ozdabia strefie podmiejskiej do późnej jesieni, a powój, także kwitnące przez całe lato. Wspinaczka różę kocha słonecznej stronie. Trzy razy w sezonie stare gałęzie są cięte, torując drogę dla młodych pędów. Rose jest bardzo delikatne i piękne. Poprzez sadzenie kilku krzewów takich róż w pobliżu domu, możliwe jest nawet do dekoracji ścian. W tym celu ściana domu jest przymocowana siatka krata, niezbyt kosztowną obsługę kwiatów wspinaczka, wykonane z wierzbowych gałęzi wbitych w ziemię i na różnych poziomach przeplotem drutu. Aby krata nie sag, jest przymocowany do ściany za pomocą gwoździ lub haków. Ściany ozdobione oplotem, róże będzie wyglądać elegancki kwiatowy narzucie. Róże w kraju są bardzo ładny wygląd w glebie oraz w dużych donicach, które zdobią wejście do domu. Róże zdobiące płot oddzielający swój raj od sąsiadów, to stworzyć efekt starej europejskiej osiedla.

Różnorodność podporach

Oryginalne kopie wygląd wykonane z łuków rozmieszczonych na części toru. Jest to dobre wsparcie dla wspinaczki wzrosła. Własnymi rękami to zrobić mogą być wykonane z metalu ste rzhney i spawane pomiędzy pierścieniami lub prętów, które będą TRAIL wzrósł o smukłych pędach. Arc umieścić w formie łuku. Są one zamocowane w gruncie po betonowaniu w odległości 50-80 cm od siebie. Duże kwiaty spryskać róże, połączone ze sznurka, zasadzone wzdłuż torów, wyglądają bardzo ładnie. A jeśli taki tunel ustalić kilka małych sklepów – to ulubione miejsce wszystkich członków rodziny. Można ustawić siatkę plastikową. Ona nie boi się zimna, bez światła ultrafioletowego i nadaje się do powojników i bluszcz. Drut stalowy – najbardziej niezawodne i trwałe. siatki drucianej służyć 10-15 lat. Zazwyczaj są one dobrze przystosowane do winogron i róż. Drewniane kraty – to kolejny wsparcie dla wspinaczki róża, własnymi rękami do zrobienia jest najczęstszym typem. Nadaje się nie tylko do róż sznurka, ale także dla wielu innych roślin, ale mniej trwałe niż metal. Należy zauważyć, że wsparcie powinno być estetyczny i niezawodny. Trzeba dokładnie zastanowić się, jak zostaną one zabezpieczone w ziemi, niż być przymocowane do ściany.

źródło pomysłów

Istnieje wiele pomysłów jak ozdobić strefie podmiejskiej róż. Na przykład, można owinąć owijają się wokół drzew lub róż umieścić biegaczy na poręczy schodów wiodących na 2 piętrze budynku. Należy przejrzeć magazynów projektowych, lub pójść i zobaczyć dworki sąsiadów, gdzie można dowiedzieć się wiele ciekawych pomysłów. Może któryś z sąsiadów ma wsparcie dla róży pnącej, własnymi rękami zrobić, ale nie takie same. Przyjrzeć się bliżej, może to również dobry pomysł dla swojego problemu!