536 Shares 9923 views

Rozmrożone wody w domu, mogą zostać wykorzystane do celów kosmetycznych, jest pocierana kolanka i pięty, po kilku takich procedur chropowatości m

Jest to bardzo ważne w naszym życiu, jest pytanie: „Co możemy wypełnić naszą gospodarkę wodną organizmu” – dobrze, że odpowiedź jest oczywista. Oczywiście woda!

Tylko woda – woda niezgoda, od dawna wiadomo, że woda nie tylko życiodajną wodę dla wszystkich żywych istot, ale również pewne informacje. Woda z różnych źródeł, ma inny wzór, to jest jasne, gdzie gleba zawiera więcej niektórych składników mineralnych, gdzie indziej, ale byłoby miło, jeśli pytanie jest właśnie w minerały i pierwiastki śladowe. Ale w rzeczywistości, tym bardziej poważna, woda w naszych czasach jest pełny, w najlepszym razie, metale ciężkie, a to niesie ze sobą najgorszy przypadek, to lepiej nawet nie myśleć. Czasami obejrzysz transmisję co rezerwuarem kraju, były sprawdzane pod kątem zgodności z przepisami i normami przyjętymi dotyczące składu wody pitnej, dać sobie przysięgę do picia wody, tylko zakup.

I to nawet może być dobrą alternatywą, ale sprawdź na tej samej linii nie przechodzi, a nie tylko zwykłą wodę pitną, sprzedawanego jako artezyjskie lub mineralnej, ale również wody, która jest sprzedawana jako woda dla niemowląt. Mama płaci za butelkę wodzie dzieci półtora lub dwa razy więcej pieniędzy, nie wiedząc, że ta woda nie mniej ma zagrożenia dla jej dziecka.

Co wtedy zrobić? Co Filtry w użyciu? Co istnieje na wyjściu?

Ze względu na filtrach mogę odpowiedzieć, że niektóre z nich są naprawdę godne kopie, ale nie chodzi o nasze pieniądze. Ale widzę jedno wyjście – do płynięcia wody w domu. Melt wody w domu, to jest to najtańszy, chyba że można kupić, zwłaszcza dla nowej lodówki i najbardziej skuteczny sposób oczyszczania wody oraz zbędnych zanieczyszczeń i od negatywnych informacji.

Wiele wcześniej, nasi pradziadowie wiedzieli, bez dalszych problemów, co oznacza, że przygotowanie stopionej wody w domu, to wszystko i trzeba było, że rodzaj śniegu w wiadrze i czekać, aż się roztopi. Obecnie metoda ta może być porównywana z samobójstwem. Melt wody w domu, w tym stuleciu, wyprodukowany przez trochę bardziej zaawansowanej technologii.

Więc co by woda rozpływa się w domu, okazało się, doskonałą jakość, wybierz kontener na to, aby być emaliowane lub ze stali nierdzewnej (emaliowane, jeszcze lepiej), często dochodzi do szkła, tworzyw sztucznych i opakowań aluminiowych, stosowanie nie powinno być w ogóle, więc materiały te mają słabą przewodność cieplną.

Przed przygotowania roztopionego wody w gospodarstwie domowym, woda z kranu będzie trzeba podnieść temperaturę do 95 °, gdy woda jest prawie wrzenia. Wody się i umieścić w innym naczyniu z zimną wodą, oczywiście, zbiornik musi być większa, dla przyspieszenia wody chłodzącej. Lepiej jest, jeśli zmiana wody, co by woda w drugim naczyniu nie było gorące kilka razy.

Naczynie schłodzono wodą, umieszcza się w zamrażarce, innymi słowy w zamrażarce. Woda powinna być w zamrażarce aż do czasu, gdy pół pojemnik nie zamieni się w lód. Wyjąć wody z komory zamrażania i połączyć zamarzniętą wodę, ponieważ jest to zawartość wszystkich zanieczyszczeń. Frost połowę statku, powinny być rozmrożone i bezpiecznie używać do zup, herbat, mycia i rubdowns.

Jeśli gotowanie Talal wodę w domu był opóźniony, ponieważ nie można było o to, że woda nie będzie całkowicie zamrozić, wolny od metali ciężkich i inne zabrudzenia mogą być dostarczane, pod strumieniem gorącej wody, bryłę lodu, ale to musi być zrobione w taki sposób, że będzie strumień wody spadającej w środku bryłę. To jest w środku, to będzie niezdatne do spożycia, wody.

Stopionej wody w domu, mogą być wykorzystywane do celów kosmetycznych, że przetarł łokcie i pięty, po takie procedury stają coarsened miejsc, zaskakująco miękkie. To samo odnosi się do skóry twarzy, przetrzeć twarz jeśli stop woda, to wkrótce zachwyci Cię zauważalnego odmładzania.