777 Shares 9988 views

Aerografia na hełmie z rękami: kolejność realizacji

Ostatnio bardzo popularne tego rodzaju sztuki jako airbrushing. Jest modna i bardzo piękne. Aerografia na kasku staje się coraz bardziej powszechne. Ponadto można zauważyć na motocyklistów i rowerzystów i hokeistów. Zauważ, że airbrushing należy stosować bardzo ostrożnie, bez pośpiechu. Ponadto, konieczne jest wcześniej nabyć niezbędne narzędzia i materiały, a to jest ważne, że to wszystko było jakości. Rzućmy okiem na dokładną, co jest potrzebne dla airbrushing.


Pistolety natryskowe

Jest to główne narzędzie, które jest przydatna. Teraz w sklepach można znaleźć wiele urządzeń różnych marek. Istnieją również jakościowy, a nie bardzo. Istnieje dość prymitywne Aerografy 20 jednostek konwencjonalnych. I można zobaczyć i narzędzia warte kilkaset dolarów. Do kasków airbrush okazało się idealne, nie starają się zaoszczędzić na tym urządzeniu.

typy airbrush

Istnieją dwa główne rodzaje tych urządzeń: z zależnego i niezależnego sposobu wystawienia barwnika. Jaki jest pierwszy? W tym przypadku, materiał pod ciśnieniem przepływa ze zbiornika tlenu bezpośrednio do dyszy, a następnie rozpyla się w powietrzu.

Co można porównać do procesu?

Sposób ten jest podobny do próżni bielić z wykorzystaniem specjalnej dyszy: ilość farby w zależności od ciśnienia powietrza. Pospiesz się kupić to urządzenie. Aerografia na kasku o strzale, na przykład, wygląda świetnie. Jeśli grasz w hokeja, będziesz mieć go pod ręką.

kompresor

Urządzenie to ma na celu zapewnienie aerografu powietrza. Najbardziej powszechnym urządzeniem tłok i membrany. Większość sprężarek budżetowe sprzedany za około 100 $, ale używając ich nie można zrobić naprawdę dobrą pracę. Dlatego zaleca się, aby kupić specjalny sprzęt do aerografu. sprężarki zagranicznych koszt waha się od 300 do 500 dolarów, a rosyjski jest nieco tańsze. Jeśli jesteś przywiązany do gotówki, można kupić używanego instrumentu. Niezależnie od przypadku, wymagana jakość obrazu na ciśnienie w 200-500 g / cm2. Jest to ważny moment. Pamiętaj: airbrush na kasków hokejowych muszą być wykonane sprawnie i rzetelnie.

Przygotowanie podkładu kask

Jeśli chcesz malować na kasku jest bezpiecznie utrzymywana, powinno być dobrze przygotować się do dalszej pracy. Jest to konieczne, aby piaskowanie, a następnie odtłuszczania, a na ostatnim etapie – podkładu. W odniesieniu do tego ostatniego, istnieje wiele dobrych odmian niego. Na przykład, dobre wyniki można osiągnąć z GF – Rosyjski glyptal starter zawierający rozpuszczalnik jest numer 646. Można bezpiecznie kupić – na hełmach airbrushing będzie bardzo dobry.

rozpuszczalniki

Co do rozpuszczalnika są jako „lekki” i „ciężki” – to wszystko zależy od szybkości parowania. Pierwsza kompozycja zawiera estry. Takie rozpuszczalniki odparowuje prawie natychmiast. Określenie „ciężki” zawierać substancje, takie jak ksylen, toluen, benzen i składniki olejowe. Wszystko to przyczynia się do dłuższego odparowanie. Z reguły stosuje się do airbrushing 647 646 y i y w ilości rozpuszczalnika. Dodatkowo stosuje się aceton. Weź to pod uwagę, jeśli chcesz airbrush i bramkarz hełm okazało się piękne. Nie powinniśmy lekceważyć tych zaleceń.

farby

Airbrush można stosować nitropaint. Już w trakcie rysowania osobę zależy od ich konsystencji. atramenty specjalne mogą być również wykorzystywane do tego rodzaju pracy. Gdzie mogę kupić? Zwykle znajdują się one w galeriach i sklepach specjalistycznych.

Proces sporządzania pomocą aerografu

Jeśli jesteś początkujący, nie można mieć nadzieję, że będzie wychodzić po raz pierwszy piękny obraz. Może trzeba będzie malować kilka hełmów, a dopiero potem można zacząć wszystko okazuje. Przy pierwszym losowaniu jest zalecany przy użyciu szablonu. Zastanów się, jak do reprezentowania płomień. Do wykonywania tej figury trzy stosowanej farby.

  1. Tak, to będzie airbrushing na hełmie z rękami. Tak więc pierwszy punkt jest przewidywalny. Trzeba wnieść kask.
  2. Następny zostać wycięte z tektury szereg szablonów, ich kształt może być dowolny. Teraz airbrush farba wylewa cytrynowy kolor. A potem – najważniejsze. Muszą być stosowane do pierwotnej warstwy barwnika, przy użyciu szablonów. Nie należy mocno docisnąć do kasku, wskazane jest, aby utrzymać je w pewnej odległości – nawet jeśli odległość wynosi 5-10 mm.
  3. Teraz airbrush jest niezbędne do prawidłowego mycia, następnie wlać z powrotem szkarłatną farbą. Jest on przeznaczony do rysowania środku ognia. Po zastosowaniu nadmiar farby łatwo wyjąć chusteczkę papieru lub pędzla. Na kasku można uzyskać pyłek lub włoskami. Nie ma potrzeby, aby je natychmiast usunąć – trzeba czekać na utwardzenie farby, a następnie usunąć je z ostrą igłą. Zrobić to bardzo ostrożnie. Aerografia na kasku musi być przeprowadzone bez jednej skazy.
  4. Teraz trzeba wlać do aerografu białej farby. Dzięki niej przedstawiana dolną część płomienia.
  5. Na ostatnim etapie, gdy kask jest sucha, należy po raz ostatni, aby usunąć nadmiar farby, a następnie przykryć rysunek lakier, który będzie chronić go przed wszelkiego rodzaju uszkodzenia. Ponadto obraz będzie bardziej piękne i wyraziste.

Zalecenia dotyczące rysunku za pomocą aerografu

  1. Urządzenie powinno być zawsze prostopadły do kasku.
  2. Aby zapobiec ugięcia, urządzenie powinno przejść w sposób ciągły. NAJLEPSZY SPOSÓB – tworzenie rysunku w jednym podejściu. Tak doświadczonych specjalistów. Lepiej jest na pokrycie kasku z tylko jedną warstwą farby.