875 Shares 4448 views

kąpieli pieca z cegieł

Najbardziej istotnym aspektem w budowie sprzęgła kąpieli
piekarnik. Prawidłowo sfałdowane cegły piec do kąpieli zapewnia wygodne
Optymalna temperatura i wilgotność w pomieszczeniu. Taka konstrukcja daje parę, która nie palić, długo utrzymuje ciepło i równomiernie podgrzewa łaźnia parowa oraz pełną wannę. Niektóre modele są wyposażone w wewnętrzne zbiorniki na wodę grzewczą.

Cegła piec do kąpieli składa się z popiołów paleniskowych spalin
i podgrzewacz. Podczas budowy szczególną uwagę należy zwrócić na kominie, jak
To zależy bezpieczny pobyt w łaźni parowej. Komin musi mieć
Wyjście jest nie mniejsza niż metr nad poziomem dachu. Układanie rur na dachu odbywa się tylko na cemencie. Ceglany piec kąpiel z rękami powinny spełniać wszystkie wymagania bezpieczeństwa pożarowego.

Konstrukcje tylko rozprzestrzeniają wysokiej jakości cegieł zaznaczyć M 75
do 150 Materiał ten ma szronu na 30 lub więcej cykli. kamieniarstwo
nadaje się cegła bez pęknięć, regularnym kształcie i dobrej wypalania. cegła
Piec do kąpieli jest pokryta z szamotu ogniotrwałej lub cegły ogniotrwałej.
Nigdy nie należy używać szczeliny, lub perforowane cegły wapienno-piaskowych. Projekty nie wymagają dodatkowego tynkowania i wykańczania płytek ceramicznych – oni doskonale pasują do wnętrza drewnianej wannie. Bezpośrednio po położeniu pieca nie topi się, to jest konieczne czekanie do całkowitego suszenia materiału.

Aby zapobiec powstawaniu sadzy, piec z cegły z własnych rąk wyposażony jest w zamkniętej komory spalania. W tym przypadku, kamienie są szybciej ogrzewa, zapewniając optymalne parametry pary. Aby zwiększyć szybkość ogrzewania kamieni w niektórych przypadkach, stosowany w dolnej warstwie żeliwa lub złom stalowy.

Waga gotowego obiektu wynosi około 1200 kg, więc piec ceglany do kąpieli być zainstalowany na mocnym fundamencie. Piec powinien być umieszczony w odległości nie mniejszej niż 40-50 cm od ścian wanny. Podstawą kilku centymetrów
przekraczają wymiarów pieca.

Do pomieszczeń o różnych wysokościach planują inną liczbę rzędów cegieł. Seria rozpoczyna liczenie od dołu – ciało stałe. check murze na pierwszym rozplanowany szereg pionu lub poziomu laserowego. Przed paleniska pieca drzwi na podłodze umieszczony jest materiał termoizolacyjny, który jest powlekany na powierzchni blachy. Odległość drzwi pieca powinna wynosić co najmniej 1,3 m
do przeciwległej ściany.

Do konstrukcji pieca do obliczeń kąpiel może być przeprowadzane jest prowadzony przez następujące dane: układania jeden metr kwadratowy musi 0,25 m3
Roztwór 400 cegieł. Roztwór do budowy pieca wykonana jest z mieszanki
piasku i gliny, w stosunku 1: 2 lub 1: 1 w zależności od składu gliny. r
muszą być wykonywane bardzo starannie i monitoruje gęstość ściegów. offhandedly
składany piec może być źródłem tlenku węgla i przyczyny
zatrucie.

Wewnątrz pieca, aby gładka, bez nadkoly i chropowatości. Po każdych 5-6 rzędy sprzęgło wewnętrzną powierzchnię poddaną mokrej szczotki lub tkaniny. Po umieścić kolejny rząd cegieł, zawsze sprawdzić prostopadłości z narożników. R produktów ściśle zgodnie z zasadą nakładania pionowy szew z góry cegły.
Zwykłe cegły nie zaleca się pokrycie z cegły ogniotrwałej lub ogniotrwałej, jak to różnie reagują na ciepło, a następnie w konstrukcji mogą pojawić się pęknięcia. Podtynkowe zbiorniki wodne, płyty, kratki i zawory zamontowane dokładnie równoległe murze wykonania. Palenisko nie powinna być mniejsza niż 35 cm wysokości i 25 cm
szeroki. Kompletny spalania uzyskuje się w wysokości paleniska 60 cm. Poniżej ściany palenia działać z lekkim pochyleniem do rusztu do stopniowego usuwania węgla.