151 Shares 5028 views

Fire Pit: różnorodność i niezależna produkcja

ognisko, obecnie coraz częściej wykorzystywane w kształtowaniu krajobrazu. To doskonale uzupełnia ogólny wygląd oraz szeroki wybór różnych opcji pozwala na znalezienie najlepszego modelu. Produkty ze stali ocynkowanej, ceramiki, kamienia, charakteryzującej się funkcjonalnością i jakością.

typy

Najbardziej popularną odmianą jest pit kamień ogień. Jest wykonana z materiałów naturalnych i nadaje się do jakiejkolwiek zewnętrznej. Powierzchnia może być szorstka lub polerowane naturalne tekstury.

Wyroby ceramiczne charakteryzują mobilności i zwartości. Ze względu na ich niewielkie rozmiary można je łatwo umieścić w dowolnej części okolicy. Materiał stosowany jest klasyfikowany jako materiał ogniotrwały i dalej pokryta specjalną kompozycji.

Wygląda eleganckie i oryginalne elementy ze stali ocynkowanej. Ich główną zaletą jest niska waga, która pozwala przenieść towar płynnie. Mają one wystarczającą wytrzymałość dzięki powłoce ochronnej polimeru. Modele wyposażone w specjalne urządzenia i dysze do gotowania różnych potraw.

Istnieją również wykonania, wykonane z żeliwa i dekoracyjną cegły ognioodpornej.

godność

Ognisko część miski to uniwersalny dodatek i ma wiele zalet, wśród których należy wymienić:

  • Praktyczny i oryginalny wygląd. W sklepach można znaleźć opcję, która będzie centralnym elementem projektowania krajobrazu. Można również przygotować potrawy na nim dzięki wbudowanym w ramach.
  • Zwarta i lekka. Większość produktów może być łatwo przeniesione do wybranej lokalizacji. Ich działanie jest uproszczone urządzenie do pokrycia siatki oraz specjalnych podporach.
  • Bezpieczeństwo. Projekt jest tworzony w taki sposób, że płomień w żadnym wypadku nie może wykraczać poza nim. Jeśli trawnik jest dla niego i nie martw się, bo miska ognisko gaz stoją na postumentach i małych nóg.

wyroby z kamienia

Jak wspomniano wcześniej, najpopularniejszym misa wykonana z kamienia naturalnego, na przykład granit. Według producentów, większość elementów projektowania krajobrazu tworzy się ręcznie: wyciąć niezbędną formę płyt granitowych, a następnie starannie wypolerowane. To znaczy, że każdy model jest niepowtarzalny.

Kamień i różne wyroby z niego nadają się do wszelkich trendów stylistycznych bez wyjątku i ogniskiem misce na przesłuchanie. Mogą one mieć różny wygląd, oraz być wyposażone w różne akcesoria. Możliwe jest również dodawanie w postaci sprzętu gazowego lub stojaku.

Odcień barw definiuje się stosowany wzór produktów granitu, który może być dymu szary, grafit lub czarnym.

ognisko wykonane z dowolnego materiału, służy nie tylko do ogrzewania i oświetlenia, ale również do dekoracji bramkowe ze względu na jego właściwości charakterystycznych dekoracyjnych. Niezależnie od wykonania zewnętrznego i wzornictwa, jest wygodny w użyciu i jest całkowicie bezpieczny.

niezależna produkcja

Zanim zaczniesz, musisz wybrać najlepszą lokalizację. Warto zauważyć, że nie można budować ogień obok drewnianych budynków i innych obiektów, ma gwałtowny ogień, drzewa i krzewy.

Gdy pojawia się na ziemi koło pomocą sznura lub taśmy. W centrum przyszłej lokalizacji produktu młotkiem kołek, jest ona ustalana jeden koniec liny, inne potrzeby wiązania się z puszką farby. Koło powinno mieć średnicę od około 1,5 m dalej w podobny sposób, dwie dalsze konieczność opracowania strefę koło :. rekreacyjne i trzonowe się.

Pierścień wewnętrzny tworzy się pomiędzy obwodami miseczki i paleniska, wgłębienie jest wykopane głębokości 15-20 cm do układania fundamentu. Następnie wlewa się mieszankę cementowo-piaskowej, w końcu powinien dostać nawet i gładką powierzchnię.

materiał r

Optymalny wariant dla aranżacji ścian będzie kamień naturalny, ma wystarczającą odporność ogniową i atrakcyjny wygląd. Połączenie kilku rodzajów materiału, przy czym elementy o interesujących tekstury i wzór są wybierane w celu wykończenia górnej ściany. Wewnętrzna krawędź podstawy układa się po pierwszej serii, w którym okładzina na swojej kamienia może być zastąpiona przez cegły.

R materiału wytworzonego serii. Po ukształtowaniu ściany o wymaganej wysokości przestrzeni utworzonej między kamieniami wylano zaprawy cementowe piaskiem do uzyskania jednolitej powierzchni. Warto zauważyć, że ognisko miski z ich rąk i produkowane są także z innych materiałów. Jedną z możliwości niestandardowym jest użycie starego bębna pralki.