244 Shares 1832 views

Jak gotować słodkich wypieków w domu: szczegółowy przepis

Jak gotować paszteciki domowej cielęciny mielone mięso i jajka ciasta? To pytanie często jest zainteresowany tym, którzy wolą jeść smażone jedzenie własnej produkcji, a nie do jej odwiedzenia restauracji lub fast food. Należy zauważyć, że jest to danie jest bardzo proste i szybkie.


Jak gotować słodkich wypieków w domu: krok po kroku receptury

Niezbędne składniki do napełniania i fundamentów:

  • świeże mięso bez kości, tłuszczu – 450 g;
  • Duża Cebula – 2 szt;.
  • Sproszkowana papryka – 2 szczypty;
  • średnie jajka – 3 sztuki;.
  • sól mały – 2/3 łyżki deserowych;
  • mąka pszenna – według uznania (dodanie grubości fundamentów);
  • wody pitnej – 1 szklanka;
  • olej słonecznikowy – 1 szklanka (do pieczenia potraw).

Proces przygotowania na bazie jaj

Przed jak gotować słodkich wypieków w domu, powinno być dobrze zagnieść twarde ciasto. Aby to zrobić, trzeba ubijać jajka z solą i wodą pitną, a następnie wlać do nich mąkę pszenną. W wyniku tych działań, trzeba dostać fajną bazę, dobry pyłosucha ręcznie. Że osiągnie właściwą konsystencję, zaleca się raz umieścić w plastikowej torbie lub owinąć w folię.

Sposób wytwarzania mielonego

Aby zrozumieć, jak zrobić paszteciki w domu szybkie i smaczne, konieczne jest, aby zastanowić się nad niektóre z mięsem to potrawa będzie bardziej aromatyczne i serdeczny. Zdecydowaliśmy się użyć tylko świeże i niskotłuszczowe ciało cielęcinę dla niego. należy przepłukać wodą, tnie się na kawałki, a następnie zmielono w młynku do mięsa z cebuli. Następnie farsz jest wymagane dokładnie wymieszać, przyprawia go z papryki sól i naziemnych.

kursy formacyjne

Więc przygotować paszteciki domu. Aby to zrobić, aby naciskają na kawałek wcześniej zagniecionego ciasta toczyć się do bardzo małej średnicy okręgu 13 centymetrów, a następnie umieścić na jednej połowie bitu farsz aromatyczny. Należy precyzyjnie rozmieszczone tak, że nie udało się osiągnąć krawędzie 1-1,5 cm. Następnie, produkt mięsny jest wymagane na pokrycie drugą połowę fundamentów i pięknie zaschipnut za pomocą widelca. Podobnie obróbce wszystkich pozostałych związków pośrednich.

obróbka cieplna

Jak wiadomo, paszteciki przygotowane przy użyciu dużych ilości oleju. Dlatego dla nich wziąć głęboki smażenie lepiej rondel, wlać do niej tłuszcz roślinny i podgrzewanie przy maksymalnej temperatury. Po tym, olej wrzący powinien dokładnie rozplanować 2-3 półproduktu. W wyniku prażenia należy skręcić w różowe i tłuszczowe słodkich wypieków. Powinny one przygotować nie więcej niż 5 minut z każdej strony, inaczej potrawa będzie pochłaniać zbyt dużo oleju słonecznikowego.

Jak wnieść na stół

Teraz już wiesz, jak zrobić słodkich wypieków w domu, za mięso mielone z młodych cieląt i jaj ciasta. Serwujemy potrawy smażone na stole powinny być po prostu gorąco. Ponadto zaleca się, aby przedstawić słodka i mocna herbata i pikantny sos pomidorowy lub ketchup z kawałkami warzyw.