791 Shares 9621 views

Czy to możliwe, aby przejść na prawo od zewnątrz?

Załóżmy, że dana osoba jest niezbędny do uzyskania prawa jazdy. Na przykład, możliwość korzystania z samochodu zależy od jego sukcesu w karierze, a co za tym idzie, jego osobisty finansowy dobrobyt. Ale nie mogą regularnie uczęszczać do szkoły (w tym przypadku mówimy o szkole nauki jazdy) z powodu banalnej braku czasu, lub ze względów rodzinnych. Aby dana osoba ma możliwość samorealizacji, mimo obecnych trudności, zewnętrzny system został stworzony. To znaczy, ludzie przechodząc szkolenia (zewnętrznie) studiuje niezbędne materiały siebie, w domu, ale objętość badaniu Oczywiście bierze egzamin na zasadach ogólnych.


Tak więc, w celu przekazania na prawo zewnątrz, konieczne jest, aby stosować się do szkoły jazdy, w celu zarejestrowania w nim, ale na studia szkoleniu przyszłych kierowców samochód będzie na własną rękę.

Można teraz pełniej rozwijać tematu, jak zdać na prawo na zewnątrz, a pierwszą rzeczą, którą należy zrozumieć do kogo iw jakich powodów mają prawo do samodzielnej nauki, bez konieczności odwiedzania szkoły jazdy?

Prawo do zdawania egzaminów w celu uzyskania prawa jazdy na zewnątrz pod warunkiem:

 • W pewnych okolicznościach rodzinnych, takich jak na niewielkiej opieki nad dziećmi, osobami starszymi lub poważnie chory krewny;
 • pobytu w odległych od miasta (wieś, miasto);
 • podczas studiów na uniwersytecie.

Zastosowanie jednego z tych powodów, złożony w ruchu muszą być udokumentowane. W przypadku braku odpowiedniego odniesienia zostanie poproszony, aby zakończyć kurs na ogólne podstawy.

Aby przejść do prawa do konieczności zewnętrznego następujących dokumentów:

 • ważny paszport (przeterminowane lub nieważnych dokumentów tożsamości, nie będą akceptowane);
 • zaświadczenie o zdaniu egzaminu medycznego;
 • zestaw wypełnionych formularzy, w tym wniosku o egzaminach, na wystawiający arkusz egzaminacyjny i karty kierowcy;
 • 3×4 zdjęcia;
 • pokwitowanie wpłaty (opłata państwo, dopuszczenia do egzaminu, otrzymanie płatności za prawo jazdy)

Jest jeszcze inny problem: czy możliwe jest, aby zdać na prawo na zewnątrz, jeśli dana osoba jest nieobecna rejestracji lub nie zamieszkuje na stałe w miejscu, gdzie planuje się zbadać? Następnie należy dostarczyć zaświadczenie do wyżej wymienionych dokumentów do stałego miejsca zamieszkania (rejestracji).

Ponadto, policja drogowa prowadzi sprawdzanie historii externa

Po oddaniu sprawdzić cała dokumentacja właściwa policja drogowa, czy wnioskodawca nie otrzymał prawo przed, a jeśli nie było pozbawienie ich przypadku dodawania. Następnie, za pośrednictwem Ministerstwa Spraw Wewnętrznych wysłał wniosek o stałe miejsce zamieszkania oświetlenia, wyłączając jego lokalizację w wyszukiwaniu, odpowiedź może przyjść w ciągu kilku dni, w ciągu dwóch miesięcy. Po zebraniu inspekcję Wszystkie informacje podane zgody na badania zewnętrzne.

teoria

Extern musi zdać test wiedzy, co oznacza znajomość przepisów ruchu drogowego. Bilety można nabyć w specjalistycznych sklepach lub pobrać z Internetu. Ukończenie teorii będzie zależała od znaczenia materiału badane, więc oczywiście, musi zawierać wszystkie możliwe dodatki, poprawki i innowacje.

praktyka

Aby zdać egzamin praktyczny uczeń musi opanować umiejętności prowadzenia samochodu na specjalnej platformie i na ulicach miasta. GBIDD manewry na miejscu obejmują:

 • wzgórze;
 • równolegle do parkowania, odwracania i wprowadzając garażu;
 • wąż;
 • odwrócenie.

Podczas jazdy przez miasto główną rolę odgrywa psychologicznego nastroju danej osoby. Nie trzeba nerwowo ściskając kierownicę, a oczy gorączkowo szukając oznak, nie wyglądają na udane egzaminu. Konieczne jest, aby spróbować złagodzić nadmierne napięcie, powoli manewrować, z uwagi na znaki drogowe i ruchu przełączania, pieszym chodzenie na przejściu dla pieszych.

Po zdaniu egzaminu jest tylko, aby uzyskać prawo jazdy w policji drogowej.

Jednak niedawno przyjęty w pierwszej części artykułu 26 egzaminów wstępnych poprawek do Ustawy Federacji Rosyjskiej „O Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego” nie ma czegoś takiego jak „samokształcenie” czytać „externship”. Dlatego każdy, kto chce przejść na prawo na zewnątrz, należy spieszyć.