621 Shares 1667 views

Modyfikacja lub strojenie ATV

Dziś silnikowe fanów wśród Tuned ATV stał się bardzo popularny inwestycja finansowa. Nie jest to zaskakujące, ponieważ ten rodzaj transportu zdobył dużą liczbę fanów, a promocja trwa nadal wzrastać.


Co działa quad Tune

Quad – jest to środek transportu, który jest doskonale usytuowany zarówno do pracy, biznesu i aktywnego wypoczynku. Cóż, po modernizacji ATV poprzez instalację opcjonalnych akcesoriów i każdej podróży staje się wyjątkowy i niezapomniany, jak również nadal i tak bezpieczne, jak to możliwe, a dla właściciela, a dla większości motocykli.

Ze względu na wzrost popularności ATV rośnie zapotrzebowanie na wszelkiego rodzaju akcesoriów do nich. Zróżnicowany zakres stosowania ATV wyjaśnia chęć ich właścicieli do podwyższenia podstawowych modeli urządzeń. Po tym wszystkim, aby oznacza strojenie ATV jest dużo bardziej funkcjonalny i technicznie przygotowani do tej samej technologii i wygląd staje się bardziej prestiżowy i atrakcyjny.

Który wymaga dostrojenia ATV „Stealth”

Większość „Stealth” ATV firmy pracuje w trudnym terenie. Jest to szczególnie prawdziwe w odniesieniu do modeli, takich jak, na przykład, „Leopard 600” i „800 Gepard”. Z tego powodu, to kvadrovezdehodam musiał przejść przez poważnego tuningu. Dalszy rozwój obejmuje:

  1. Instalacja wentylatorów chłodnicy.
  2. instalacja fajka i niezawodne opony błotem.
  3. Poprawa silnika i przekładni bezstopniowej.
  4. Uszczelniania przewodów.

Jeśli planujesz używać ATV jako pomocnik na farmie, a jest to szczególnie dobry model „Stealth 300”, a wszystko w tym samym GUEPARD 800, w tym przypadku, strojenie ATV będzie radykalnie inna. Bo to będzie wystarczy zainstalować potężne wyciągarki i snegootval do czyszczenia śniegu.

Modernizacja quad "Yamaha"

ATV „Yamaha” różnią się solidną konstrukcją i wysoką manewrowość. To właśnie z powodu tego modelu, że firmy często nabywają do użytku w ekstremalnych warunkach i trudnym terenie górzystym. Dlatego istnieje potrzeba posiadania właścicieli ATV Strojenie „Yamaha”.

Zgodnie z celami określonymi w mototekhnikoy można poprawić wydajność, możliwości i przydatności i ochrony ATV. Niektórzy właściciele wyposażyć swoje potężne konia do maksimum, a dla niektórych to wystarczy tylko regulacja zawieszenia lub, na przykład, aby zainstalować ochronę zasilania. W każdym razie, strojenie ATV są najlepiej pozostawić do profesjonalnych i doświadczonych mechaników.

Samodostrajanie

Jeśli nadal nie chcą dać swoje techniki w Motobike, tutaj, jak mówią, po prawej stronie. Być może uważasz się do fanów po prostu jazdy lub wziąć udział w różnych konkursach między mniejszych klubów i partii chcą poprawić wygląd swojego ATV, wówczas można dokonać strojenie ATV ręcznie. Najprostszym i najłatwiejszym rozwiązaniem – aby quad rower elegancki wygląd za pomocą etykiet.

ATV naklejki można kupić w Motoshops, a wybór ich predostatochen. Te naklejki mogą być nie tylko ozdobą, ponieważ mogą one być pouczające. Na przykład, logo z nazwą klubu, nazwa firmy z motocyklami, a nawet wszelkiego rodzaju informacji, które uzna za istotne. Tym bardziej, że tekst można zamówić zupełnie inna. Wielu właścicieli do flaga oryginalność przywiązani do swoich pojazdów ATV.

Tune skrajny technika

O strojenie ATV można powiedzieć, że jest to sztuka, która pozwala na poprawę możliwości ATV przez zakończeniu standardowych funkcji. Zakres prac jest określana na podstawie celów określonych przez właściciela przed jego motocykle. Dla sportu wielofunkcyjnych, utylitarne i modeli dziecięcych istnieje ogromna liczba dodatkowych części i innych ulepszonych szczegółów. można zrealizować niemal każdy pomysł na poprawę ATV.

Środki do tuningu jest wybrana ze względu na zestawie brakuje w funkcjach estetycznego smaku i dokładnie takich samych warunkach klimatycznych obszaru, w którym do obsługi ATV. Dla wielu właścicieli pojazdów ATV strojenia to świetny sposób, aby poprawić dynamikę i funkcjonowanie motocykli, sprawiają, że jazda o wiele szybsze i wygodniejsze.

Ponadto, akcesoria ATV zwiększyć żywotność tych maszyn, ponieważ części guard konstrukcji przed korozją i innymi uszkodzeniami mechanicznymi. Na przykład, instalacji ochrony underbody chroni doskonale z jego podwozie ATV podczas jazdy w trudnych odcinków terenowych. Ogólnie rzecz biorąc, wysokiej jakości strojenia – nie tylko modą, ale także wielką zaletą dla większości motocykli.