132 Shares 9947 views

Przeróbka Oise jako styl życia

UAZ początkowo zaprojektowany jako pojazd drogowy i zastąpił legendarnego GAZ-69. Nawet teraz, pojazd ten jest bardzo popularny, szczególnie wśród ludności wiejskiej, z godnością i zajmuje niszę w klasie SUV. Jednak ze zwiększona, a jedynym sposobem jest tak zwane wymagania czasowe strojenie do możliwości samochodu i bezpieczeństwo.


Dlaczego przerobić Oise?

Odpowiedź na to pytanie nie jest jednoznaczna. Ktoś z powodu cech obszaru operacji, nie są zadowoleni z właściwościami jezdnymi. Ktoś wyraził chęć wzięcia udziału w konkursach, a ktoś po prostu nie podoba mi się wygląd samochodu. W każdym z tych przypadków interwencja jest niezbędna przy projektowaniu samochodu, a przed przystąpieniem do jakichkolwiek zmian, trzeba jasno zrozumieć ostateczny cel. Będzie to zależało od stopnia skomplikowania przyszłości pracy i kwoty zainwestowanej w swoich funduszy.

Zasadniczo Oise zmiany dokonane na trzech frontach:

  • poprawy jakości jazdy dla dalszej eksploatacji na obszarach wiejskich;
  • Przygotowanie pojazdu do udziału w rywalizacji sportowej;
  • Restayl normalne, który ma na celu poprawę wyglądu i zwiększenie poziomu komfortu samochodu.

Ale wszystko po kolei.

UAZ zmiany do swoich potrzeb

Być może najprostszym sposobem na zmianę SUV Radziecki – reystayl. W tym przypadku zmiany wpłyną tylko na zewnątrz. Tutaj możliwe jest korzystanie z niektórych elementów nadwozia z nowoczesnych pojazdów terenowych, instalacja bardziej komfortowym wnętrzu, malowania ciała, montaż klap i okien. W rezultacie praca na UAZ jest bardziej komfortowy samochód, który, zachowując swoją fabryczną jakość jazdy może konkurować z jakimś obcym robione SUV.

Druga tendencja, która jest przekształcenie Oise – przygotowanie samochodu do cięższych warunków pracy. Tu są opcje. Wraz ze zwiększonym prześwitem oraz wprowadzenie pewnych zmian w podwoziu cechą projektu i ewentualnych zmian w wyglądzie samochodu. Tak więc, wyjście jest maszyną, która w pełni zaspokoić potrzeby ludności wiejskiej lub aktywnego wypoczynku.

Najtrudniejsza jest zmiana przygotowania pojazdu do uczestnictwa w sporcie wyczynowym. W takich przypadkach, całe podwozie samochodu jest zbudowany niemal od podstaw. W tym przypadku, elementy mogą być wybrane spośród innych samochodów lub wykonane na zamówienie dla poszczególnych rysunkach. Warto zauważyć, że cechy konstrukcyjne, takie interwencyjne wymagają minimum specjalnych umiejętności i dokładnych obliczeń. W przeciwnym razie, nic dobrego nie wyniknie z przedsięwzięcia.

Tabletkę można również zmienić

Nie pozbawiony uwagę rzemieślników i UAZ „Głowa”. Modyfikacje tego pojazdu ma na celu głównie poprawę jego osiągi i poprawić wygląd samochodu. Po ostrożnym konstruktywna interferencja w pojeździe znajdzie drugie życie, a wyjście jest wielki samochód, zaprojektowany dla rekreacji (polowania, wędkarstwo, wycieczki rodzina).