478 Shares 7653 views

Płukanie "Vince". Zalety i wady oczyszczacz Wynn

Prawdopodobnie większość rosyjskich kierowców przynajmniej raz do czynienia z koniecznością płukanie i czyszczenie układu paliwowego pojazdu silnikowego wtryskiwacze. Bardzo często problem ten staje się istotne podczas roztopowych. W tym czasie eksploatacji samochodu jest szczególnie dotkliwe. Przyjrzyjmy się, dlaczego istnieje potrzeba do mycia i czy możliwe jest, aby przeprowadzić procedurę niezależnie. Ponadto, wiele z nich interesuje się pytanie, czy istnieją środki, po której będzie zagwarantowane wynik. Panuje przekonanie, że jest to bardzo skuteczne płukanie „Vince”. Spójrzmy na to w ten produkt jest skuteczny.


Dlaczego trzeba okresowo myć wtryskiwacza?

Jako część każdej marki oleju opałowego jest, z wyjątkiem paliwa, a nawet wiele różnych dodatków i zanieczyszczeń. Ze względu na benzen, olefiny, wody i benzyny siarki producenci starają się zwiększenie liczby oktanowej. Ponadto, bardzo często zawiera ona kondensatu gazowego. Takie paliwo szkodzi układu paliwowego i silnika samochodu. Wszystkie zanieczyszczenia gromadzą się podczas eksploatacji pojazdu wewnątrz i na zewnątrz wtryskiwacza i przewodów paliwa w silniku.

Podczas mycia wtryskiwacz?

Każdy właściciel samochodu, w jaki silnik zachowuje się, by móc określić potrzebę czyszczenia wtryskiwaczy. Często mówią o potrzebie obsługi następujących funkcji:

  • Znacznie zmniejszona moc zespołu napędowego.
  • Samochód jest trudno zacząć, co jest szczególnie widoczne w okresie zimowym.
  • praca silnika staje się nierówna i niestabilna. Jest to najlepiej widoczne na biegu jałowym i pod nieustalonych warunkach.

Również samochód powoli nabiera tempa, zwiększa poziom emisji spalin. „Na gorąco” czuł awarie występują detonację. Jeżeli w trakcie eksploatacji pojazdu istnieje kilka z tych objawów, mówi się, że jest pilnie potrzebne prania wtryskiwacz.

chemia samochodowa Wynn dlatego kierowcy wybrać te pokarmy

Współczesny rynek oferuje wiele różnych środków czyszczących do układu paliwowego samochodu, w tym wtryskiwaczy i dysz. Jednak nie wszystkie z nich są równie skuteczne. Właściciele samochodów próbowali wszystkich proponowanych opcji. Teraz istnieją dwa, że naprawdę działa. To drogie produkty japońskie, a także płukanie „Vince” – to jest znacznie tańsze, a jakość jest taka sama. Produkty są produkowane w Belgii. Firma działa w autochemistry światowym rynku od ponad 5 lat. Główną zaletą belgijskich markowych produktów do różnych importowanych i krajowych konkurentów – seria silnych rozpuszczalników w składzie. Ze względu na fakt, że Wynns – płuczący tworzony na podstawie prawidłowo wybranych składników już w pierwszych minutach zastosowania oznacza zaczyna aktywne rozpuszcza złogi stałe warstw o różnej grubości. Jest to duży plus.

Właściwości Wynn spłuczki

Płukanie „Vince” bardzo wysoka jakość oczyścić nie tylko wtryskiwacz ale również inne składniki. Produkt efektywnie radzić sobie z gniazd zaworowych, szczegóły układu tłokowego. Nadaje się do obróbki pierścieni, cylindrów i tłoków. Nie ma potrzeby demontować silnika. Belgijski czyszczenia wtryskiwaczy i dysz pozwala przywrócić skuteczność mieszaniny stożków natryskowych oraz optymalny czas jej wlotu. Płyn niemal idealnie czyści osady i nagromadzenia zaworów wydechowych i zapobiega ich sklejaniu. Płukanie „Vince” eliminuje silnik detonacji w pracy i ułatwia uruchomienie agregatu. Producent twierdzi, znaczne zmniejszenie zużycia paliwa.

Wszystko to sprawia, że lider produktów Wynn pod względem sprzedaży w niemal wszystkich krajach świata. W linii produktów płynnych dostępne zarówno dla silników benzynowych i silników Diesla są. Te środki czyszczące mycia nadaje się do użytku indywidualnego we wszystkich pojazdach modele wtryskowych. Zostało to udowodnione przez miliony właścicieli samochodów na całym świecie.

Jak czyścić wtryskiwacz do „Vince” ciecz sama? szkolenie

Płukanie „Vince” – to bardzo prosta procedura. Dla zapobiegania silnik musi mieć dostęp do problemu jednostki. Najlepiej jest wykonywać pracę zgodnie z algorytmem, który oferuje producent w instrukcji.

Tak, trzeba mieć silnik samochodu. Następnie wyjąć bezpiecznik, który jest odpowiedzialny za działanie pompy paliwowej. To w celu uwolnienia ciśnienia z układu paliwowego. Po tym czasie jest konieczne, aby usunąć końcówki z rury i dysze do doprowadzania paliwa. Dalsze starannie zdemontowane rampy z wtryskiwaczy i pierścieni uszczelniających. Teraz nie ma swobodnego dostępu do wtryskiwacza. Teraz konieczne jest rozważenie, w jaki sposób płukania dysz „Vince”. Zasada nie jest umożliwienie wtryskiwacz paliwa przekazać, gdy zawór jest zamknięty, i vice versa płyn.

Do czyszczenia należy używać płynu „Vince” a także specjalnego urządzenia, które pomogą płynu oczyszczającego przez wtryskiwacz paliwa. Jako że to urządzenie odpowiednie konwencjonalne plastikowe butelki. Łączy się ze zbiornika zawierającego płyn. Następnie butelki wciąż połączony z wlotem i na dyszy. Rezultatem jest poręcznym urządzeniem, które umożliwia czyszczenie wtryskiwacza zajmuje najmniej czasu.

Proces przemywania

Teraz jest to możliwe, aby rozpocząć operację czyszczenia. Płyn jest przepuszczany przez dyszę – tego okresowo otwierać i zamykać zawór. Procedura ta powinna być powtarzana tak długo, jak nie ma potrzeby spryskać wydane. Jeśli to nie nastąpi po zakończeniu leczenia, a następnie element jest w porządku. Dalsze oczyszczanie przeprowadza się ponownie.

Jeżeli wewnątrz dysz i warstw powierzchniowych ściankach złoża wtryskiwaczy są widoczne, to Wynns (mycie) powinny pozostać przez pewien czas wewnątrz wtryskiwacza. Jedynym sposobem, aby wyczyścić maksymalnej jakości wtryskiwacz. Warto zatrzymać pracę tylko, gdy siedzenie migawki na zaworze być idealnie czyste, a wraz z nim otwory wtryskiwacza. Po zabiegu, wszystkie części są zmontowane w odwrotnej kolejności. W tym czyszczenia wtryskiwaczy jest zakończona. Rezultaty będą widoczne po pewnym czasie. Silnik będzie pracował bardziej stabilne, niższe zużycie paliwa.

silniki wysokoprężne

Cierpią na złej jakości paliw i silników. Jak benzyna, olej napędowy zawiera również szereg substancji, które nie są najlepszym sposobem wpływ na stan układu paliwowego. Dysza narażona podczas pracy coraz wysokiego stresu temperaturowego. Działa pod wysokim ciśnieniem. Jeśli dodamy do tego jakość paliwa z zawartością wysoki odsetek ciężkich frakcji, można powiedzieć, że mycie wtryskiwaczy diesla powinny być wykonywane nawet częściej niż benzyny usług. Tak więc, podczas pracy silnika, i na gorąco, a silnik zatrzymał się na powierzchni wtryskiwacza paliwa pozostałości paliwa są przekształcane w osadów żywicznych. Czasami jest depozyt. Stopniowo, warstwy są coraz grubsze i grubsze. W miarę upływu czasu, dysza i całkowicie przestanie strugi paliwa do komory spalania. Ze względu na to zakłóca normalne funkcjonowanie silnika.

Podczas obchodzenia się produkować?

Płukanie wtryskiwaczy diesla jest konieczna, gdy:

  • Silnik gorzej zacząć.
  • Błędy występują na biegu jałowym.
  • Przy częściowym obciążeniu nie przewracając.
  • W przewodzie dolotowym wydają różne dźwięki – Zwykle bawełny lub kichanie.

Również powiedzieć, aby oczyścić szczeliny z ostrym zestawie prędkości. Na ogół objawy są takie same jak w przypadku silników benzynowych.

Wynn Diesel

Belgijski producent chemii auto nie zapomniał o właścicieli silników wysokoprężnych. Bo oni też mają takie narzędzie. W opinii, jest to dość skuteczne. Ona diesel mycie odbywa się trochę inaczej. Ciecz wlano do pojemnika, który jest następnie opuszczany przewód paliwa. Odwracalny montażu obniżona do tak samo. Następnie Uruchomić silniki. Konieczne jest, aby silnik pracował z narzędziem 30 minut. Po czasie można zauważyć, że ciecz stała się ciemniejsza. Pod koniec procesu obiekcie będzie prawie czarny.

Podczas płukania „Vince” silnik Diesla został już zakończony, należy pozwolić, aby uruchomić silnik w czystym paliwem. W tym momencie system czyszczenia jest zmyta i resztki osadów. Następnie przewody mogą być podłączone do tyłu.

wniosek

Tak, zorientowaliśmy się, jak sprawić, by sami czyszczenia dysz. системах питания. „Vince” – doskonałe narzędzie do usuwania osadów w systemach zasilających wtryskiwacz. Ten produkt można kupić na rynku i w sklepach. старания не принесут результат. Najważniejsze – nie kupuj podróbek, w przeciwnym razie wysiłki nie przyniosą rezultatów.