362 Shares 3499 views

Dorado pieczone w folię

Niesamowite Dorado ryba jest widokiem z dużego leszcza. Dorado mieszka głównie w ciepłych krajach. Pomimo tego, dorado, pieczone w folii, jest stosowany w recepturach wielu krajach.

Learn ryba może być na jej specyficzne cechy, a mianowicie na złotym miejscu, ma kształt półksiężyca, to miejsce znajduje się na czole ryby. Ryba ma małe usta, grube wargi, Ciemno-szary kolor z tyłu, który przechodzi blisko brzucha w kolorze srebrno-szarym.

W dawnych czasach, to pyszne ryby jest uważana za jedną z najbardziej popularnych w basenie Morza Śródziemnego. Ona hodowane i tuczone w specjalnych basenach i stawach. Ludy żyjące na Karaibach, zwany Dorado „bogini miłości”, a więc w czasach starożytnych istniała legenda, która mówi, że jeśli para smak potraw przygotowanych z tej ryby, ma długie i szczęśliwe życie.

Dorado jest powszechnie stosowany w kuchni. Przetarg mięso tej ryby jest różowy, delikatny zapach z delikatnym słodkim smaku. Małej ości, a mięso zawiera dużo przydatnych witamin i pierwiastków, które mają wpływ na organizm człowieka śladowe.

Dorado formułowane w różny sposób, ale najważniejszą rzeczą jest nie do ryb długotrwałego leczenia z gorącymi temperaturami. Dorado pieczone w folii w piecu, przygotowanie nie więcej niż 10 minut, 15 minut parę. Rusztu w naczyniu i wystarczająco smażenia filetów rybnych lub tuszy przez dwie minuty z każdej strony.

Gdy ryba jest gotowane na swoich odcinkach pojawi się odcień perłowy. Jeśli osnowa jest duża, konieczne jest, aby dwa lub trzy kawałki na jej mięsiste i grube stron, aby gotować mięso równomiernie.

Dorado pieczone w folii, doskonale uzupełniają każdą świątecznym stole. To danie jest doskonale połączone z białego wina sos, cytryny i oliwki. Na dodatek, można wybrać świeże szparagi, gotowany ryż lub pieczone warzywa. Ryba jest idealny do białego wytrawnego wina z odmian burgundzkich, będzie odświeżyć danie i jednocześnie podkreślić jego smak.

Następnie prezentujemy uwagę bardzo ciekawy przepis, który wygra swoich gości.

Dorado pieczone w folii z imbiru i warzyw

Składniki: dwie małe Dorado osnowy jednym czerwonego papryka, jeden żółty papryki, 5 sztuk wiśni pomidorów odmiany, jeden mały cebulowe, kawałek o długości imbiru 3 cm, dwie łyżki oliwy z oliwek, sól, biały i czarny pieprz.

Umyć paprykę i pomidory czereśniowe. Papryki wyciąć rdzeń, łodygi, wnętrzności i płukania ponownie. Pomidory, papryka, imbir i cebulę pokroić w kostkę. Rozgrzej na patelni w oliwie z oliwek, włożyć pokrojone warzywa i gotować przez około pięć minut do niego. Posypać wszystko z solą i pieprzem.

Ryby, usunąć wnętrzności, opłukać. Posmarowania folii z oliwą z oliwek i ryby na nim miejsce.

Leżała na pieczenia warzyw i ryb. Ogrzewania wstępnego pieca do 185 stopni, z wkładką w skrzeli ryby pomidorów szczeliny pierścieniowej i drewniane shpazhek wykonać żebra mocujące. Nie zapominaj, że trwałe płetwy są idealne wygląd, jeśli są one zablokowane w pozycji pionowej. Po leszcze pieczony w folii, gotowane włożyć drewniany szpikulec w płetw ogonowych ryb i pozostawić tym stanie aż do całkowitego wypieku.

Dorado folią staje się niezwykle delikatny smak, ale ponieważ z pieczonymi warzywami, to danie może być zawarte w diecie rodziny. Pamiętaj, że żywe ryby w ciepłych morzach Morza Śródziemnego, bogate w minerały i pierwiastki śladowe. Bogaty w omega-3 oraz kwasy tłuszczowe omega-6 zapobiega powstawaniu blaszek cholesterolu i polepsza wymianę substancji w ciele ludzkim.

Mamy nadzieję, że leszcz pieczony w folii, będzie prawdziwą ozdobą biurka.

Ciesz się apetyt.