817 Shares 8582 views

Jak fry w nogi kurczaka pan rację?

Co może być prostsze i bardziej smaczne niż palona nogi kurczaka? Przepisy na patelni gotowane udka często mówią o marynaty, przyprawy ok, ale rzadko wspominając proces. Ale jeśli po prostu umieścić kurczaka w rozgrzanym oleju, uzyskać beznadziejnie przyklejone do dolnej części mięsa i raskvashennaya, nieapetyczna bałagan na górze. Najczęściej, nogi, skrzydła i podudzia pieczone w piekarniku. Nie można wyregulować pieczenia mięsa – za pomocą folii lub kulinarnych rękaw. Jest również łatwo zrobić kurczaka w garnku – ale potem okazuje się nie smaczne chrupiące. Ponadto, nie wszystkie gospodynie mają tę samą szkło ognioodporne oraz piekarnik, too. Tak pan kuchenka pozostanie najtańszym sprzęt kuchenny. Przyjrzyjmy się, jak prawidłowo smażyć nogi kurczaka.


Aby dodać aromat mięsa przaśny, musi najpierw marynować. Każdy przepis mój sposób tarcie przyprawy kurczaka. Niektóre przepisać skórkę z nóg, ale nadal smaczne smażone, chrupiącą skórę z przyprawami. Przed smażyć na patelni z kurzych nóg, natrzeć je solą, pieprzem i ziołami. Byłoby miło z nimi czuć rozmaryn. Aby smak przeniknął do kurczaka, należy ostrym nożem w udo głębokie cięcia. Są fani i płynne marynaty. Sok z cytryny i oleju roślinnego – jest najprostszym z nich. Białe wino z dodatkiem kropli octu balsamicznego da toskańskiej temperament i sos sojowy – Thai przysmaki.

Marynaty i otarcia – to wszystko jest dobre … Ale nadal, jak smażyć na patelni udka z kurczaka? Trzeba wykonać dwa wykluczające się wyniki: różowobrązowawej jak podczas gotowania w wysokiej temperaturze, oraz równomiernie głębokie pulpy spawane, co jest możliwe tylko przy dłuższym bólu pod wyciągiem. Dlatego, aby osiągnąć my, regulując poziom ciepła pod patelni. Po pierwsze, wlać trochę oleju roślinnego, i jest ogrzewany do błękitno-szary nalot. Jeśli umieścisz kurczaka w ogrzewanym patelni wystarczająco mięsa o to, aby trzymać się dna. W celu uniknięcia rozpryskiwania, wyodrębnione z ciekłego marynaty ramiona muszą być osuszane ręcznikiem papierowym.

Kiedy zazharistaya skórkę na jednej strony zmniejszyć ogień i pokrywę garnka płaską pokrywę. Niektóre przepisy, biorąc pod uwagę , jak smażyć na patelni z kurzych nóg, doradzać im jeszcze zwalić i ucisk, że mięso jest dobrze propeklos. W ten sposób wytwarza się 10 minut dla każdej strony. Jeśli marynować kurczaka, wlać płyn. Jeśli po prostu nogi przetarł z przyprawami, wycisnąć do filiżanki przez prasę i dwa ząbki czosnku na zachlapanie wrzącej wody wlać pełen pikanterii. Wlać ciecz o nieprzyjemnym zapachu (lub marynowane) w kurczaka i zamknąć pokrywę. Zmniejsz płomień i gotować tak niski (bez jarzma), około 15 minut.

Jest jeszcze inny sposób, jak fry w nogach patelni kurczaka, tak, że nie są one spalone. Ten Panierka. To może być bardzo różny – od zwykłej bułki tartej lub mąki i przyprawy do kompleksowego testu. Sam można wstępnie gotowane kurczaka przez pół godziny. W ten sposób, będzie pochodzić z pierwszego (na bazie bulionu) i drugi. Oto prosty sposób Panierka będzie zapobiec przywieraniu mięsa. Wlać do głębokiej miski z trzech łyżek mąki „Slide”. Dodać do niego sól, pieprz, szczyptę papryki, szczyptę gałki muszkatołowej -. Mieszaninę miesza się aż do uzyskania jednorodności. Dobrym rolki w jej stopy. Pozostaje Panierka nie wyrzucaj – z niego możemy ugotować pyszny sos do kurczaka.