830 Shares 3789 views

Jak złapać szczupaka na trolling zimowym i równowagi – wszystkie reguły gry Secret!

Kiedy przychodzi czas zimy, szczupak nie hibernacji jak niektóre ryby, nadal aktywnie poszukiwać pożywienia. Jednak jego aktywność jest znacznie niższa niż w ciepłej porze roku. Nawet nie są czasy, gdy drapieżnik nie gryzie, ale doświadczeni wędkarze wiedzą jak złapać szczupaka w zimie, i być zawsze z połowu.

Wiosna szczupak wynikają z głębokości krawędzi lodu w poszukiwaniu pożywienia i atakują wszystko szczegół ryb. Szczupak w lecie wraca i szuka zdobyczy w trzcinach, pułapek i innych takich schronów. W zimie, ona przemieszcza się w poszukiwaniu pożywienia. Przynęta na szczupaki podczas pierwszego lodu może być wszystko przędzenia przynęty używane przez lata, ale do zimy szczupaków wyważarki jest najczęstszą jeden do polowania i tak duże drapieżne ryby. Są przekładnia używana wraz z nadejściem pierwszego lodu.

Najlepiej jest złapać szczupaka rano, późno w nocy, nawet w ciągu dnia, ale nie w nocy, tej nocy, to nie podejmuje się złapać. Balanser pozwala na połów ryb w płytkich i na głębokości. Nie zadać sobie pytanie: „Jak złapać szczupaka w zimie”, ma to sens, aby uzyskać uniwersalny sprzęt. Doświadczeni rybacy wiedzą jak złapać szczupaka, zima jest najlepszą przynętą dla tego podstępnego drapieżnika – balanser. To z tego powodu jest bardzo popularne i jest popyt, można powiedzieć, jeden z pierwszych liderów jako przynęty. Najbardziej wszechstronna Wyważarka szczupaki może osiągnąć 7 cm, barwniki powinny być zielony, żółty oraz srebrny dzwonka. Jest jedna wada w wahaczu, chociaż nie znaczące, są one często słaba regulacja. potrzebne do połowu szczupaków, przynęta grał regularnie, monotonnie – przyciąga zaciekawione drapieżnika i sprawia, że jej czyn. Bardzo ważne jest także kolor przynęty, pożądane jest, aby wybrać kolor, jeśli Okushko płoć, następnie pod Okushko i tak dalej.

Nie wszyscy początkujący wędkarze wiedzą jak złapać szczupaka w zimie na łyżki. Przekładnia ta opcja przynosi wspaniałe rezultaty, mogą złapać szczupaka w wodach otwartych, a także podczas połowów na lodzie. Najlepszy czas na szczupaka trolling – jest to pierwszy, ale stały lód. Niektórzy wędkarze używać sztucznych przynęt, wady są one: w każdej sztucznej przynęty wykonane potrzebę dostosowania, ale jeśli użycie wysokiej jakości, wtedy te problemy nie będzie. Jeśli łowienie na zmieniający się blosna poszedł spotkań, mogą być dodawane do górnego pierścienia Spinners inny troynichok, a tym samym zmniejszyć liczbę emerytur.

Pike połowów w zimie zwabić najczęściej. Istnieje wiele sposobów i możliwości zwabić drapieżnika, ale najbardziej udane – jest układanie na dnie turbinki. Raz ustanowione błystki trzeba słabszą linię, a następnie dokonać silne szarpnięcie i znowu wszystko od nowa. W ten sposób łowienia powinien starać się dokonać przełomu wyższy, nie zapomnij dać pełny luz po jig jest na dole. Szczupak bierze łyżkę tylko wtedy, gdy pada, ale po tym jak spadł szczupaki dotknie.

Lżejsze bombki lepiej, że schodzą gładko w tej grze. Są dni, że szczupak w ten sposób tylko w formie gier. Trolling konieczności określenia powrotem po każdym skoku, ryba bierze go tylko wtedy, gdy opada. Pike kocha ciężkie wąskie błystki, ze srebra i ze stali nierdzewnej, połączonych przez lutowanie, a dokładnie wypolerowane, więc możemy powiedzieć, domowej roboty przyrząd podczas sprawdzania powinien grać trochę w różnych kierunkach. Na szczupaki żyłka powinna być silna, przywiera do metalowej smyczy nie mniejszej niż 15cm.

Niektórzy ludzie uważają, że połowu szczupaka w zimie jest trudne, ale nie jest to przypadek, wszystko pozostaje takie samo: przynęty mogą być stosowane w lecie, zimą wystarczy sprawdzić łyżkę, powinien dobrze grać w pionowym dostaw ryb. Jest to ważne, należy pamiętać, aby nie pozostać bez połowu, a nie zastanawiać się: „Jak złapać szczupaka w zimie”