214 Shares 2862 views

Boże Narodzenie karty scrapbooking-way wyrazem twórczego talentu

Należy wyjaśnić znaczenie „scrapbooking” przed ujawnieniem wątek „Nowy Rok karty scrapbooking.” To słowo jest tłumaczone z angielskiego podręcznika oznacza albumy projektowych, dosłownie „cięcie + album.” Każda strona albumu powinien wyrazić pełną myśli. Co więcej, te arkusze mogą mieć formę mieszków, akordeon, pól i domów.

I jako osobnej linii Tu powinna już przeznaczyć na produkcję kart, który jest nazywany „kardmeyking”. Jednak język rosyjski tkwi słowo „scrapbooking” z szerszym znaczeniu – sztuka robótki, związane z papierem.

Dziś sztuka handmade wszędzie wpadł do wszystkich dziedzin naszego życia, a coraz częściej ludzie nie stosować się do banalnej zakupu gratulacyjny wiadomości oraz wyłącznego wykonywania własnych sztucznymi dzieł sztuki papieru. Jako jeden z wariantów tego trendu są kartki świąteczne scrapbooking.

Aby dokonać świątecznych kartek z rękami scrapbooking, trzeba tylko podnieść ciekawą i ekskluzywną, kolorowy materiał i pochodzą z gratulacjami rejestracyjnych działka. Na przykład mężczyzna scrapbooking może mieć na przedniej stronie pierwszego arkusza tworząc małe okno uchylne klapy. Aby to zrobić, narysuj pole na arkuszu i zrobić nacięcia w taki sposób, aby uzyskać klapy rozwijanych. Otwieranie klapki, można zobaczyć w oknie obrazu z obu dawcy (jak on sięga ku bukiet adresata kwiatów lub uścisk dłoni z deklaracją miłości) lub obraz ukochanego, który jest przeznaczony wiadomość lub zdjęcie gdzie dwóch kochanków, stłoczeni szczęśliwie patrząc przez okno.

Ponieważ obraz jest wklejony na odwrocie strony głównej, należy rozważyć „kamuflaż” strona przyczepność. Jeśli wprowadzono nowy rok karty scrapbooking, to miejsce, które trzeba maskować można wkleić choinkę lub Santa Claus.

Stavenki przedni może być również pięknie zdobią ornamenty, umieszczając je w ścianie przytulnym domu. Na dachu chaty „sypkiego śniegu” wykonany z bawełny, a obok domu „put” choinki. Szczególnie utalentowani rzemieślnicy sztuki może tworzyć go od kulek, rozciągający się wzdłuż płyty bagażnika. Zatem jedna połowa drzewa może być luzem, a zielone gałęzie swobodnie osiedlać się, przeciągnął się we wszystkich kierunkach.

Choinek wokół studni będzie wyglądać śmieszne miniaturowe zwierzątka, które można kupić w sklepach towarów dziecięcych. Ale można i zrobić własne ręce z kawałkami futra!

Innym bardzo interesująca jest opcja scrapbooking schemat książek dla dzieci z wysuwanymi zdjęć. Na przykład, na stronie wklejony aplikacja zwierzę, które symbolizuje rok wychodzącej (Dragon). Podchodzi kapelusz maga leżącą na kamieniu. Kapelusz jest podnoszony, a wszystkie oferują symbol nadchodzący rok (węża).

W rzeczywistości, kapelusz przyklejony pasek tektury, za pomocą którego ruch zostanie przeprowadzone, to znaczy zniesienie kapelusz, pod którym spoczywa aplikacja z wizerunkiem węża. Wycięte szczeliny, do której jest włożony, karton, i nie było widać kartonowych pasków po podniesieniu kapelusza, miejsce to jest maskowany przez małe okularów Carnival – maskę. Te okulary są przyklejone tylko na końcach, co stanowi w rzeczywistości tunelu dla pasami ruchu – narzędzie podnoszenia korek.

Ale ważne jest również do scrapbookingu kartki świąteczne były oryginalny układ i we wnętrzu jego części. Dlatego możliwe jest, na przykład, wklej ozdoby choinkowe Boże Narodzenie, tak aby była nabiera kształtu w czasie, gdy karta zostanie zamknięta, a staje się wypukły, po jego ujawnieniu.

Aby to zrobić, wycięte z papieru aksamitnej drzewa zrobić, złóż go na pół wzdłuż i dołączyć do powierzchni otwartych kart w pozycji, w której wystaje ponad płaszczyznę. Miejsca fałdy drzewa i karty muszą być na tej samej linii, ale mają przeciwne kierunki: Karta linia zagięcia jest skierowana w lewo, jak książka, i zgina drzewa po prawej stronie.

I jak fajnie patrzeć na dekorowanie naszych choinek, jeśli uczynić je zbyt mobile! Na przykład, płaskich piłek, ryby, grzyby łatwo podłączyć do niego z gwintem, więc wisiał i kołysał jak prawdziwych. A odbiorca będzie docenić kreatywność zasłużył!