608 Shares 1458 views

Alla Dovlatov: biografia i życie osobiste

Nie jest tajemnicą, że jesteśmy zainteresowani osobą publiczną. Chciałbym poznać fakty o swoim życiu osobistym nie tylko ciekawości. Po tym wszystkim, wiedząc człowiek żył i dorastał w jakich warunkach, gdzie studiował wszystko, co chciał, można uzyskać szersze spojrzenie na niego.


Fakty z biografii

Przyszła gwiazda urodziła się w Leningradzie (obecnie Sankt Petersburg) w 1974 roku, 16 sierpnia. Ale niewiele osób wie, że Alla Dovlatov – to pseudonim, a rzeczywista nazwa dziewczyna – Marina Evstrahina.

ojciec Alla, w Evstrahin Aleksandr Aleksandrowicz, jest były hokeista, a także prezes Petersburgu Federacji Hokeja na Lodzie. Przez całe dzieciństwo i młodość spędziła w byłej nawet wtedy Leningrad. Po ukończeniu Alla wszedł wydział Dziennikarstwa Petersburg State University. Po tym, biografia Ally Dovlatovoy uzupełnia wiele osiągnięć i zwycięstw.

Początek aktywności zawodowej

Alla ich badania w połączeniu z pracą w stacji radiowej „Nevskaya Fali”. Tam był czołowym bieg autor i zwolnienie studenta. W 1992 roku wyjechała do innej stacji – „New Petersburg”, które doprowadziły autorów programu „COWPERWOOD Club”, a my-studio.

W 1993 roku rozpoczął studia w Instytucie Teatralnym, warsztatów Igorya Vladimirova. W tym czasie ona pokazała innym jego poświęcenia. Z powodzeniem łącząc naukę i karierę, od 1994 roku stał się wiodącym Alla na „nowoczesne” stacji radiowej. Rok później zaczęła prowadzić program telewizyjny „Full nowoczesne”, nadawany na regionalnym kanale telewizyjnym. W 1996 roku, na kanale „Oferta” stała się wiodącym „Otgadalochki z Allochka”.

Rozkwitu kariery

Siedem lat później (w 2002 roku) Alla – Andrei Chizhov już współgospodarzem porannego show „Słoneczniki” na „rosyjskiego radia”. Widać było, że Dovlatova nie powstrzyma na osiągnięte wyniki.

Od 2008 roku rozpoczął pracę w radiu „Majak”, a cztery lata później okazało się wiodącym i stacja Romantika. Rok później (w 2013 roku), jej częstotliwości głosowe „Rufm”. Alla również nie oszczędził radia „Record” i „Chanson”.

Role w kinie

Jako aktorka Alla Dovlatov objawia się w tak znanych serii jak "Tajemnice dochodzenia" (dziewczyną Masha Shvetsova – Albina), serii "National Security Agent" ( "" Alice "Club"). Zagrała także w taśmach, "My Fair Niania" (rola żony Probkin), "Kto tu rządzi?", "Streets of Broken Lights" (seria "numer sprawy 1999") oraz "Mongoose".

Oprócz projektów telewizyjnych, Alla miał czasu, aby grać w teatrze, gdzie była bohaterką spektakli: „Kto jest ostatnim z miłości” „Rozwód w Moskwie”, „Dekorator miłości”, „Bat”, „Jak do życzenia”.

W 2007 roku brała udział w dubbingu „Arka Noego” z kreskówek.

Alla Dovlatov, oprócz studiowania i pracy w radiu, że łączy działalność wiodącego festiwalu telewizyjnym na kanale RTR „egzamin Musical”. Przejawia się w programie „Good Morning”, a później w „Złotej Gramophone”. A od 2007 roku stał się wiodącym Dovlatov projekty telewizji TNT w przekazywaniu «Cosmopolitan. W wersji wideo. " Pracowała razem ze słynnym śpiewakiem-Appolonov Grigoriev.

W 2010 roku został zaproszony do Alla być współgospodarzem programu telewizyjnego „Girls” na kanale „Rosja”. Widzowie mogli częściej zobaczyć twarz dziewczyny na swoich ekranach. Aw 2011 roku stała się pierwszą wiodącym z Rosji w rodzinie Discovery Communications. I w tym samym roku stał się wiodącym program telewizyjny „Córki vs Matki” na kanale TLC.

Oprócz wszystkich osiągnięć jako spiker w radiu, prezenter telewizyjny i aktorka, Biografia Alla Dovlatova uzupełnione roli kochającej żony i matki.

Alla Dovlatov: życie osobiste

Kiedy Alia było 21, po raz pierwszy ożenił się biznesmen z Sankt Petersburga – Dmitry ostra. Dzięki nim poznała w telewizji, gdzie pracowała w dziale reklamy. Mieli dwoje dzieci – córkę Darię i syna Pawła. Ale ten związek, jak widać, nie było przeznaczone trwać przez długi czas.

Ze względu na fakt, że Alla otrzymał propozycję pracy w Moskwie, „Russian Radio”, musiała opuścić męża i przenieść się do Moskwy. Alla mąż nie mógł śledzić żonę, ponieważ nie był w stanie opuścić firmę w Petersburgu. Życie na dwóch miast dała wynik ujemny. W rezultacie, w 2007 roku małżeństwo rozpadło się.

Drugi mąż Ally Dovlatovoy – Alex Beard – „Milicja Chronicle” pracownikiem policji w Moskwie, a także program telewizyjny „Petrovka 38” i Z naszej bohaterki Alex chciał spotkać się na długi czas. I jeden z koncertów Filippa Kirkorova, który w ostatnich czasach Alla wywiad na „Russian Radio” Alex zapytał Filipa o znajomości z nim. Piosenkarka nie zaprzeczaj.

A rok później (w 2007 roku) kilka sformalizować swój związek w pałacu przy Promenadzie Anglików w rodzinnym Alla – Petersburgu. A w 2008 roku, córka Alexandra urodziła się nowożeńcy. Po tym wydarzeniu, Alla stała się szczęśliwą matką trójki dzieci (choć w wyglądzie Dovlatova nie mów).

Teraz życie osobiste gwiazdy wygląda udany i zamożnych. Alla ma duży poklnnikov armii, kochającego męża i dzieci.

Ale pomimo wszystkich zaliczek, Alla Dovlatov nie tam zatrzymać i kontynuował swoją udanej pracy jako aktorka, radia i telewizji, a także z pełnym wigoru i entuzjazmu nabiera nowych projektów.