441 Shares 9678 views

Prezenterka telewizyjna Maria Orzul. Maria Orzul: kariera, rodzina

Jednym z najbardziej popularnych, czarujących i tajemniczych nadawców w rosyjskiej telewizji. Może się to wydawać niewiarygodne, ale na tym blond pracuje w kanale telewizyjnym „Rosja – 2”, dziennikarze praktycznie nic nie wiadomo.

Dziewczyna – tajemnicą

Prowadząc Maria Orzul – Moskal, który kocha swoje miasto z całego serca. Ona lubi dźwięk nim gorączkowe tempo życia. Masza jest bardzo ostrożny o swoim życiu osobistym. Trudno sobie wyobrazić, ale dziennikarze nie mogą nawet znać datę jej urodzenia. Wiemy tylko, że dziewczyna mówi urodziny trzynastego kwietnia, ale lata nie jest znana.

Początki kariery

Maria Orzul pojawiła się na rosyjskich ekranach telewizyjnych w 2011 roku na „Rosja – 2” kanału telewizyjnego. Stało się wiodącym programem „Wiesti. – sport” Od pierwszego biegu fani zauważyli profesjonalizm nowego lidera. Ona jest dobrze zorientowany w tym sporcie, a ponadto zrozumieć psychologię sportowców. Często Maria Orzul wywiady sławnych sportowców krajowych i ich trenerów. Ponadto, uroczy blondynka prowadził sportowego i rozrywkowego programu „all inclusive”, jest wiadomością prowadzące na sport – kanał telewizyjny „Rosja 24”. Ostatnio zaczęła pracować w „Dinamo” klubu piłkarskiego (Moscow), prowadzi program „Piotr Park”. Dla niej, jeden z „podstawowych” sport jest boks.

Nawiasem mówiąc, komentator Maria Orzul również znakomita. Wielu pamięta ją „noc boksu” z współgospodarzem Denis Stoykov.

jasny wygląd

Niewątpliwie nowe prowadzące fanów sportu hit nie tylko profesjonalizm, ale także żywy i niezapomniany występ. Blond piękność odpowiedzialne podejście do swojego wyglądu. Na początku swojej kariery telewizyjnej Masza wzięła udział w sesji zdjęciowej, która zaszokowała swoich fanów. Zdjęcie zostało przedstawione uroczą dziewczynę z uderzająco pięknych i inteligentnych oczach.

Jednak Maryja nie jest czarujący personas, uzależniony od trendów mody. Wystarczy, że jest ostrożny z ich wyglądu i zdrowia. Prowadzi zdrowy tryb życia, siłownia, doskonale zdaje sobie sprawę, że stan jej zdrowia zależy nie tylko od jego codzienne samopoczucie, ale również do sukcesu zawodowego.

Cheerleaderka „Dynamo”

Popularne prowadzi nie tylko profesjonalnie transmituje „wielki sport.” Maria Orzul jest prawdziwym fanem i klub sportowy cheerleaderką „Dynamo”. Jej zainteresowania to piłka nożna i hokeistów. Maria odwiedził stadiony, „chory” na mecz. Wzbogacając swoją wiedzę sportową wewnątrz. Jest przyjazny dla wielu sportowców i trenerów.

Maria i jej mąż Orzul

Jest to kolejna tajemnica uroczy wiodącym. Dziennikarze są znane, że jej mąż – biznesmena, jego imię Taschin. Nic więcej o życiu rodzinnym nie jest znane gwiazdy telewizyjne. Maryja Orzul dumny związek z mężem, którzy są pełne zaufania i zrozumienia. Uważa się szczęśliwą kobietą: kochany, kochający i popularny w zawodzie. Marzy, że ich rodzina wzrośnie w najbliższej przyszłości.

Mary jest bardzo ważne dla opinii i wsparcia rodziców, o których zbyt mało wiadomo. To po prostu mówi, że dla rodziców – jest święte, dlatego nie powinny dotykać ręce i oczy innych ludzi. Maria Orzul – pracoholikiem. Znany prowadząc bardzo poważnie podchodzi do swojego zawodu. Na ostatnich Igrzyskach Olimpijskich w Soczi, kanał, na którym Maryja jest praca, praca od siódmej rano do północy. Częściej niż nie, musiała spędzić noc w studiu. Nawiasem mówiąc, jej mąż, bardzo zajętym człowiekiem, a oddany do przyczyny, którzy poświęcają swoje życie, rozumie męża, hobby ulubionym zawodzie.

Maria Orzul: znak

Znak zodiaku jest Baran. Przez jej własnego przyjęcia, że jest prostolinijny i uparty. Daleko nie każdy jest w stanie dowieść, że pewność siebie, wykształcona i inteligentna dziewczyna. Nikt nie wiadomo na pewno, co kończył Uniwersytet Marii. wszystkie pytania dziennikarzy, ona po prostu żartuje i wyjaśnia jego powściągliwość, że jej fani są bardziej krytyczni wobec jej dokonań zawodowych, a nie jej tajemnice.

Pomimo wszystkich tajemnic swojego życia osobistego, Mary Orzul – ludzi otwartych i przyjaznych. W sieciach społecznościowych, często umieszcza swoje zdjęcia ze słynnych sportowców, przyjaciół, którzy nie są osobami publicznymi. Jej koledzy mówią jej rygor i inteligencję. Jest inteligentny, posiada dobrze rozwinięte poczucie humoru.

Maria Orzul zawsze był zainteresowany i dziennikarze nadal są zainteresowani. Dla fanów i widzów, że ważne jest, aby znać szczegóły jej codziennym życiu. Pytają wiele pytań, które, co do zasady, nie otrzymują odpowiedzi.

W takich przypadkach, dziewczynka oskarżona o nadmiernej tajemnicy, a nawet nieuleczalną upór. Ale to nie jest prawda. Maria Orzul bardzo selektywny odnosi się do publicznej wiadomości. Dla niego jest o wiele ważniejsze, aby usłyszeć od swoich fanów ocenę jej działalności zawodowej. Dziennikarze często prosić Maryję, czy ona mieć wystarczająco dużo czasu dla rodziny i przyjaciół ze względu na bardzo napięty harmonogram. Maria mówi, że prezenter telewizyjny-kobiet jest dość trudne do osiągnięcia sukcesu zawodowego, ponieważ nie powodują one w stu procentach ufać fanów. Maria marzy o zostaniu profesjonalnym, aby być postrzegany jako ekspert w swojej dziedzinie, a nie tylko ładna dziewczyna. Czas, oczywiście, są bardzo brakuje, ale jej rodzice i mąż jest w pełni świadomy i są protekcjonalny na fakt, że nie jest widziany w domu.