294 Shares 7770 views

Prezenter telewizyjny Elena Spiridonova: Biografia, kariera i rodzina

Elena Spiridonova – wiodącym aktualności i programy gospodarcze. Chcesz poznać szczegóły jej biografii i życiu osobistym? Jesteśmy gotowi, aby zaspokoić swoją ciekawość. Zapraszamy do lektury!


Biografia: Dzieciństwo i młodość

Elena Spiridonova urodził się 22 lutego 1978 w Moskwie. Ojciec i matka naszej bohaterki nie ma nic wspólnego z telewizji. Moi rodzice starali się dać jego córka szczęśliwe dzieciństwo, przyzwoitą edukację i dobre wykształcenie.

Mama i tata czekali na jej syna do 23 lutego. I tu się urodził córkę, a nawet dzień wcześniej. Dziecko szybko pokazał jej ducha walki. To on pomógł jej osiągnąć to, co obecnie.

W szkole, Lena nauczył się „cztery” i „pięć”. Jej ulubionymi przedmiotami były literatura, rysunek i geografii. Kilka razy w tygodniu dziewczynka udział różnych klubów, dostarczenie jej wszechstronnego rozwoju.

studentów

Od najmłodszych lat Elena Spiridonova marzył o pracy w telewizji. Jednak rodzice udało się ją przekonać, aby wejść do instytucji prawnej. Po otrzymaniu maturę, że złożone dokumenty w Akademii Prawnego Moskwie. Żadnych problemów z egzaminów wstępnych na dziewczynę inteligentnego i pewnej siebie powstało.

kwalifikacje zawodowe

W 2002 roku, Lena podjął pracę w firmie paliwowej „Aerofuels międzynarodowego”. Ona został mianowany radcą prawnym. W 2006 roku dziewczynka jest zabrane z własnej woli. Ona po prostu chciała zmienić zakres działalności.

W okresie od 2005 do 2006 roku. Nasza bohaterka została przeszkolona w państwowej telewizji i radia szkolenie instytucje prezenterów.

Kiedy Elena Spiridonova raz pierwszy pojawił się w kadrze? Stało się to w 2006 roku. Brunetka oferowane tygodniowe podsumowania programu na kanale „Kapitał Plus”. Zgodziła się. Prace na tym kanale stał się odskocznią do rozwoju swojej przyszłej karierze w telewizji.

W 2008 roku zmieniają pracę Lena. Zapaliła się kanał „Expert-TV”. Do jej obowiązków obejmował opracowanie i stosowanie programów analitycznych. Dzisiaj, stałe miejsce pracy jest Spiridonova RBC kanał telewizyjny.

życie osobiste

Wielu kibiców chciałoby wiedzieć, czy serce pięknej telewizyjnego prezentera-free. Będziemy musieli je zakłócić. Po ponad 15 lat Elena Spiridonova jest prawnie małżeństwem. Niestety, nazwisko i zawód męża nie zostały ujawnione. Wiadomym jest, że para ma dwoje dzieci.

ciekawostki

  • Nasza bohaterka uwielbia narciarstwo i jazda konna.
  • Jako student, była już matką dwojga dzieci.
  • Uwielbia sama wymyślać przepisy.

Konkludując

Teraz wiesz biografię jednego z najpiękniejszych wiodących w rosyjskiej telewizji. Życzymy Elena Spiridonova i jej rodzinnego szczęścia, dobrego zdrowia i finansowej samopoczucie!