832 Shares 2738 views

Reshetilova Katarzyna: biografia, zdjęcia

Reshetilova Ekaterina – znany prezenter telewizyjny, piękną kobietą, opiekuńcza matka i żona. Wszystkie te „tytuły” absolutnie zasłużył. Katarzyna miała wiele nauczyć i stale pracować na siebie, aby wydostać się z życia to, co jest dzisiaj.


Katarzyna Reshetilova: biografia (początek)

Urodził się przyszły znany prezenter telewizyjny w Pawłowski Posad w 1970 roku. Z powodzeniem ukończył liceum i chciał się zapisać w Instytucie krajach azjatyckich i afrykańskich. Jednak po pojawieniu czynienia z pewnymi trudnościami. Faktem jest, że jeśli ta szkoła wolą zatrudniać młodych mężczyzn, którzy później stał tłumaczy wojskowych i dyplomatów. Dzięki dziewczyny nie chcą się komunikować i spróbować przesiać je na etapie rozmowy kwalifikacyjnej, nie dopuszczając nawet do egzaminów wstępnych.

W tej trudnej sytuacji, nie było też niebieskooka Katarzyna Reshetilova którego zdjęcia już znane każdemu. Członkowie komisji w wywiadzie natychmiast zaprzeczył jej szkolenie w IASS, tłumacząc, że jest zbyt piękne, i zajmie je jako takie, ale nie jako tłumacza. Widząc w zaprzeczeniu zaprzeczenia ich praw, celowy dziewczyna postanowiła mimo wszystko nie zatrzymać się tam dostać, a wstęp na studia. Katarzyna zwróciła się do rodziców, którzy przyszli, aby porozmawiać z członkami komisji. Wynik nie trzeba było długo czekać – Katarzyna uczestniczących w pierwszym roku IASS, wstępnie usprawiedliwiona.

Małżeństwo i poród

Marzenie o karierze tłumacza został skazany na niepowodzenie. W drugim roku Reshetilova Katarzyna spotkałem człowieka, który wkrótce staje się jej mąż. 9 miesięcy po ukończeniu studiów, młoda para miała syna – Tymoteusza. Ani których praca, oczywiście, nie było – trzeba było radzić sobie z Catherine malucha wychowania. tłumacz kariera nie działa, ale wkrótce były inne perspektywy.

Pierwsze kroki w telewizji

Przyjaciel dziewczyna pracuje w telewizji, Catherine oferowane spróbować swoich sił w tej dziedzinie. Bez myślenia, Reshetilova Katarzyna weszła Instytut Telewizji. Pomimo faktu, że mały Tymoteusz był wtedy tylko dwa lata, młoda matka z powodzeniem łączyć edukację i kształcenie syna w szkole. Po raz pierwszy był mąż Katarzyny przed jej początków, ale teraz, po latach, mówi, że wiele lat temu jego żona dokonał właściwego wyboru, a on jest bardzo dumny.

Gdy jeden z tych kanałów było wakatu wiodącą prognozy pogody Reshetilova Catherine, bez wahania, poszłam na casting. Od kilku wnioskodawców, była najlepsza. Elena po raz pierwszy pojawiła się na ekranie telewizora 1 maja 1996 i pozostaje tam do dziś. Na osobisty przykład Reshetilova Katarzyna pokazała wszystkim, że praca w telewizji – jest to ciężka praca, która wymaga specjalnego wykształcenia. Ona zdemaskował mit, że to „praca” jest wystarczająco prawej nogi długości.

Sportsmenka, Komsomołu i po prostu piękne

Aby z powodzeniem pracować w telewizji na tak długi czas, o konieczności ciągłego monitorowania. Katarzyna odwiedził siłownię na poranny jogging. Innymi słowy, dużo czasu do sportu. Jednak rodzina słynnego prezentera telewizyjnego jest zawsze na pierwszym miejscu. Pomimo obciążenia, zawsze znajdzie czas, aby poddać swoje kulinarnych ludzi. Reshetilova chętnie gra i matki, żony i gospodyni. Ich dom był zawsze pełen gości, którzy nie znudzi się wychwalać Catherine kulinarnych sukcesów.

Mąż i syn prezentera telewizyjnego w ogóle obsługiwane Katarzyny, a także starać się nie stracić twarzy. Mąż, który ukończył z tego samego Instytutu krajach azjatyckich i afrykańskich, jest biegły w języku angielskim i w tej chwili zajmuje wysoką pozycję w jednej z amerykańskich firm. Timothy syn poszedł w ślady rodziców i jest zaangażowany w badania języków. Więcej niż raz znalazł się zwycięzca z olimpiad języka angielskiego.