376 Shares 4761 views

Reality TV "Rublevo Biryulyovo": Opinie

Czasami, aby zmienić siebie, trzeba ponownie myślę od dawna zakorzenione w naszej wartości życia. Jednak w tym celu nie wystarczy, aby zmienić tę sytuację, to daje tylko tymczasowy efekt. Potrzebujemy obiektywnego spojrzenia z zewnątrz. I to wystarczy, aby wziąć udział w nowym serialu „Rublevo Biryulyovo”. Opinie o show pomoże Ci uzyskać ogólne pojęcie na temat bohaterów, uczestników i twórców projektu. Więcej szczegółów na temat transferu zostaną omówione w tym artykule.

Projekt TV „Rublevo Biryulyovo” w szczegółach

„Rublevo Biryulyovo” – stosunkowo nowy reality show, który miał swoją premierę w telewizji „Home” odbyło się w dniu 8 grudnia ubiegłego roku. Dyrektor projektu jest Olga Schmidt, producent – Tatiana Matveeva. Fabuła serialu jest następująca: istnieją dwie bohaterki z zupełnie różnych warstw społecznych; jeden – bogate i zadbana pani z rubli, a drugi – zwykle przeciętna kobieta. Na każdym przenieść organizatorzy pokazu wybrano dwóch nowych uczestników, którzy chcą przeglądu swoich zasad życia i do wzięcia udziału w „Rublevo Biryulyovo”. Recenzje narzędzi, aby pomóc przynieść nowe postacie i mają bezpośredni wpływ na popularność serialu. O nich wyjaśnimy później.

Jaka jest fabuła serialu?

Tak więc istnieją dwie bohaterki, która oskryptowane do transferu na tydzień zamienione. E. dama Rublevki krótkotrwale „matka rodziny” kobiety z Biryulyovo i vice versa. W rezultacie, zarówno uczestnicy mają do czynienia z nowymi wyzwaniami i różne sposoby starają się je rozwiązać. Zgodnie z wynikami tej „podróży” Obie rodziny spotykają się bohaterki, dzielić się doświadczeniami i udzielają porad siebie. W rezultacie – wiele nowych doświadczeń, a także możliwość dla każdego z bohaterów nauczyć się czegoś przydatnego i przemyśleć swoje życie.

Kim oni są, bohaterka programu „Rublevo Biryulyovo”?

"Rublevo Biryulyovo" – reality show z znaczenia. Biorą w nim udział przez bogatych i sławnych kobiet i ich rodzin. Na przykład, jednym z problemów napotkanych małżonka cywilne znany i zamożny restaurator Tatiana Pinsker i zwykła gospodyni Victoria Kharchenko. Każdy z nich ma swoją własną rodzinę i los.

Tak, zabezpieczone i nic nie zaprzecza Tatianę przyzwyczajony do luksusu dziecko. Urodziła się w zamożnej rodzinie, lubi żyć na wielką skalę i dużo podróżować po świecie. Jednak ma swoje trudności. Tak, jej mąż common-law, dopóki nie uzna się, aby jej propozycję małżeństwa, a jego syn – zepsuty trudną nastolatką, na które nie można znaleźć podejście Tatiana.

Victoria Kharchenko, wręcz przeciwnie, urodził się w zwykłej rodzinie o niskich dochodach. Ona nie jest zepsuty przez luksusu i jest matką dwóch córek. Bohaterka – typowa gospodyni domowa, która po dekrecie nie może iść do pracy. Jej rodzina jest uważana za główny żywiciel mąż Michael. Pracuje w garażu, ale jego zarobki ledwo wystarczy, aby związać koniec z końcem. Poza zaostrzając sytuacji i problemu mieszkaniowego, jak czteroosobowej rodziny od dłuższego czasu żył w komunalnym mieszkaniu. Krótko mówiąc, każdy z bohaterów mogłaby tydzień żyć dla siebie w niezwykłych okolicznościach i nauczył się znaleźć wyjście z każdej sytuacji.

Które gwiazdy udział w projekcie?

W sumie, oryginalny serial telewizyjny „Rublevo Biryulyovo” (komentarze o niej można znaleźć w tym artykule) zawiera 20 odcinków. Podczas kręcenia serialu wzięło udział tak znanych postaci jak żony biznesmena Alexander Tolmatskogo – Anna, prezenter telewizyjny i modelu Anastasia Barashkova, biznesmenów Alexander i Irina Rogovtseva, bogaci właściciele rezydencji w Moskwie, Aleksandra i Irina Tumanov Jan Nivelskaya Elena Browns, Olgi Ivantsova i innych.

"Rublevo Biryulyovo" (pokazy realiti-): recenzje, opinie, krytyki

Od momentu premiery w teatrach ten serial TV spowodował lawinę komentarzy i krytyki ze strony widzów. W tej części użytkowników rozważyć pomysł takiego programu wręcz plagiat, ponieważ jest analogiem „Mistress do Maid” ukraińskiego projektu. Druga część publiczności, a wręcz przeciwnie, wykonany swoje uwagi na temat założycieli projektu, ponieważ, ich zdaniem, w każdym z wydań naruszone prawa osób ubogich. Trzecia część publiczności entuzjastycznie omawia zachowanie bogatych pań i krytyczny z rodzin o niskich dochodach.

Panuje przekonanie, że po obejrzeniu show „Rublevo Biryulyovo„opinie o przeniesieniu tam z własnej woli. Na przykład, niektórzy ludzie podobnie myślący razem na forach, tworzyć tematy, dzięki czemu projekt w celu omówienia głównych bohaterów, i tak dalej. N., wśród nich wiele sprzecznych komentarzy i uwag.

Co ludzie mówią o serialu „Rublevo Biryulyovo”?

Największą liczbę sporów i emocjonalnych wypowiedzi przyszedł po jednej z edycji show, gdzie głównymi bohaterami są Anna Tolmatskogo i zwyczajne kasjera Tatyana Kucherenko. Niektórzy lubią świecki władczy dziewczyna z pięknym rysunku i zadbanym wyglądzie. Inni jednak zobaczyć tę edycję „Rublevo Biryulyovo” temat projektu i charakteru jako całość pozostawia bardzo niepochlebne. Ponadto, wielu widzów za złe zachowanie byłego tancerza, a teraz żona bogatego „Tato”.

W szczególności, niektóre wpływy kobiety dotknął kiedy pani zabrał dwoje dorosłych dzieci Tatiana w bardzo drogim sklepie, wydział, sfotografowany, a następnie przez długi czas powiedziano mi, że trzeba zrobić, aby zarobić taką piękną i wysokiej jakości odzież. Również wiele dotknął jakiś bogaty dama wstręt przed domowymi rodzina Kucherenko.

Niektórzy, wręcz przeciwnie, patrząc na ten problem z show „Rublevo Biryulyovo” (opinie o nim są obecne w różnych kontekstach), nietolerancyjne podejście do samej Tatiany. Są oburzeni jej zachowania, takie jak wtedy, gdy bohaterka próbowała prosić o pieniądze z towarzystwa żony. Wiele osób szczerze wkurzony ojciec rodziny, który nic nie robi cały dzień leżąc na sofie.

Co myślą o przeniesieniu uczestników?

Napisz o swoim pobycie w projekcie „feedback Rublevo Biryulyovo” i samych uczestników. Na przykład, model Anastasia Barashkova zachwycony z możliwości uczestniczenia w takim show. Wierzy, że czasami jest to konieczne, aby przejść do czyjejś skórze w celu przemyślenia swojego życia. Po wzięciu udziału w projekcie, mówi pani społeczeństwo, stała się jeszcze bardziej szanować jej mąż i jest znacznie silniejszy z niego zbliżyły.

Anna Tolmatskogo oburzeni zachowaniem ich opponentki niezadowoleni z warunków, w jakich żyła, i powiedział, że liczba dni pobytu w cudzym mieszkaniu i może być cięty. Wdzięku łyżwiarz Anastasia Grebenkina uważa, że pomysł pokazu – dobry. Podczas jego udziałem, nie czuła dużo dyskomfort i negatywne, a na problemy przyjaciela rodziny bohaterki reakcji ze zrozumieniem. Jednak sława zdenerwowany nieprzyjemnych uwag, które nie są zbyt leniwi, aby zająć jej rodzinę wyrazić drugiego uczestnika show.

Żona rzymskiego Żukow powiedział Elena uczestniczyć w pokazie jako wielki eksperyment. Chwaliła organizatorów i pisarzy, a także mówił o bezcennych doświadczeń zdobytych w innej rodzinie.

Tak więc, w lewo na czytanie projektu „Rublevo Biryulyovo” odpowiedzi uczestnicy mogą uzyskać ogólne pojęcie na temat bohaterów, twórcy serialu i wyciągnąć jednoznaczne wnioski.

Co ciekawe podczas kręcenia serialu?

Podczas kręcenia twórców serialu czynienia z ciekawych momentów, a czasem nawet zabawnych sytuacji. Tak więc, aby wziąć udział w pierwszym sezonie projektu próbowali dostać około 200 rodzin o niskich dochodach. Jest to zrozumiałe, ponieważ w roli Kopciuszka (choć krótko) marzy o odwiedzenie niemal każdą drugą kobietę i dziewczynkę. Dalsza selekcja odbywa się zgodnie z zasadą „im większa różnica między stronami po obu stronach, tym lepiej.” W trakcie prac nad projektem w wystawie wzięło udział 40 rodzin o różnym poziomie dochodów.

Według producenta show Tatiana Matveeva, nie ma nic lepszego niż projektu „Rublevo Biryulyovo”. Komentarze na temat tego programu pozwala nam stwierdzić, że te tematy zainteresowanych widzów. Tak to było, i przez twórców interesujące zobaczyć, jak te dwie rodziny dzielą się swoimi doświadczeniami. Jednak nie obyło się bez incydentów. Na przykład podczas transmisji jednego z bohaterów miał sprzeczkę z mężem i całą załogę jego odsunięty. Ponadto, w wielu rodzinach, w tym bogatych, były takie szkielety w szafie, których nawet sobie wyobrazić, że to niemożliwe.

W skrócie, społeczny show-seria odniosła sukces. W niedalekiej przyszłości, według organizatorów, będzie casting do drugiego sezonu projektu. Czy można stać się członkiem show czy nie, ty decydujesz!