408 Shares 6024 views

Krzesełko Babyton: połączenie ceny i jakości dla wszystkich smaków

Każda matka z wielką starannością w wyborze krzesełko do karmienia dziecka. To przygotował listę wymagań i obowiązkowych parametrów, które muszą być spełnione do maksimum, a jednocześnie w rozsądnej cenie. Krzesełko Babyton, sądząc po licznych pozytywnych opinii, radzenia sobie z zadaniami, a to nie daje zbyt duże obciążenie dla budżetu rodziców. Rozważmy powyższego modelu krzesełka markę bardziej szczegółowo i analizować kluczowe cechy i korzyści dla tych, którzy w obliczu trudnego wyboru zasadniczego mebli niemowlęcym.

praktyczność

Krzesełko Babyton oferuje matkom praktyczną maksymalną wydajność w opiece nad dziećmi podczas karmienia. Stolec zalecany od sześciu miesięcy do trzech lat. Istnieją trzy stopniową regulacją regulowana wysokość oparcia i pięć poziomów zabezpieczeń dla Twojego dziecka. Od 6 miesięcy można korzystać z krzesłem dla pierwszego karmienia. Zaleca się, aby zrobić to w najniższej pozycji oparcia, czyli niemal leżącej. Stolec uformowany i może być usunięta w rogu lub na ścianie, gdy nie ma potrzeby używać. Kółka z hamulcami oraz przystanków pozwalają przenieść produkt w całym mieszkaniu i nagrywać swoje położenie w żądanym miejscu. Przez krzesełku zamontowany koszyczek pod siedzeniem. Może być stosowany do zabawek i innych materiałów dla dzieci, które są potrzebne podczas karmienia dziecka.

Łatwość pielęgnacji

Krzesełko Babyton proste i praktyczne do czyszczenia. Pokrywa wykonana jest z poliestru, materiału syntetycznego, który jest łatwy do mycia rąk w urządzeniu. Powierzchnia hydrofobowa, a zatem łatwo wytrzeć pomiędzy karmieniami, a nie pochłania rozlanych płynów dziecko. Case zamontowane przyciski mogą być szybko usunięte, a także stałe temu. Ponadto, jest miękka wkładka uchwyt do najmniejszego. Za nim jest również łatwy w pielęgnacji.

Zaleca producent mycie gąbką krzesło z łagodnym detergentem, nie należy stosować materiały ścierne lub wybielacz.

Zdejmowany blat jest kolejnym Niewątpliwą zaletą. Po posiłku, ona po prostu myte pod bieżącą wodą. Blat może być dołączony do tyłu na krześle z nogami, nie zajmują dużo miejsca. Ponadto, jest to plug-matowe wykończenie z tworzywa sztucznego.

Osobno warto zauważyć krzesełko Babyton LHB 008, których opinie są najbardziej rozpowszechnione w internecie. W tym modelu nie Pedał napędowy z zamkniętym zagłębieniu, co dalej „zbiera” wszystkie okruchy i wycieki podczas karmienia dziecka, zapobiegając ich od upadku na podłogę.

bezpieczeństwo

Zalecane dla dzieci pasy bezpieczeństwa, które są niezbędne na początku, dopóki dziecko jest nadal pozwala im rozwiązać sami. Po półtora roku, jest to dość trudne, aby umieścić je w dziecku, jeśli ten ostatni nie mają ochoty. Dodatkowo i bez nich jest dobra już siedzi w fotelu. Obecnie miękkie ochraniacze, które chronią ramiona – od otarcia i pasy świetlne w klatce piersiowej – od zanieczyszczeń

Stolec ma 5 pozycji wysokości za bezpieczeństwo karmienia dziecka i dla wygody lokalizacji podczas rodzinnych posiłków. Jest możliwe, aby dostosować wysokość stołem, gry samolot, sofie, łóżku lub innych obszarach z elementami rozrywki.

Ledge-ogranicznik między nogami dziecka przed poślizgiem, a to może być łatwo odkręcana i usunięte.

Hamulce na kółkach lub zatyczek zamocowane krzesło w pewnej pozycji w stosunku do innych mebli. Ponadto, dziecko ma możliwość jego przemieszczania i przypadkowo spaść w tym samym czasie. Nie wszystkie modele są wyposażone w koła, niektóre mają wystarczająco szeroką i stabilną podstawę. Krzesełko Babyton (dodatkowa instrukcja skupia uwagę na to) nie jest przeznaczony dla niezależnych gier i rozrywki dziecka bez nadzoru rodzicielskiego.

Konstrukcja i wymiary

Krzesełko Babyton (zdjęcia z różnych modeli zilustrować) posiada oryginalny design i zabawa zabarwienie. Pod warunkiem, że maksymalny ciężar wsadu 18 kg i 8 kg – waga fotela z akcesoriami.

braki

Krzesełko Babyton ma tylko kilka drobnych wad, wymienionych w ich opinii matek, a mianowicie: non-regulowany podnóżek w wysokości, dość ciężki, ale jest to rekompensowane przez jego odporność, a minimalna szerokość siedziska.

Jeśli szukasz krzesełko we wszystkie niezbędne funkcje, jest idealnym miejscem ze sprawdzonej informacji zwrotnej Doświadczenie w ciągu kilku lat.