471 Shares 2360 views

„Kaleo” – ogrzewanie podłogowe: opis, instrukcja montażu. opinie klientów

Jeśli jesteś zainteresowany marką „Caleo” ciepłe podłogi to producent zawsze można kupić w przystępnej cenie. System ten jest uniwersalny film, który jest odpowiedni dla każdego rodzaju wykończenia. Jeśli twarz zadanie szybki montaż systemu grzewczego, opisany wariant byłby najlepszym rozwiązaniem. Opcjonalnie do tego, aby rozpocząć naprawę, aby układania ogrzewania podłogowego może być tam, gdzie jest to potrzebne. Może to odnosić się do najchłodniejszych miejscach pokoju. Nadaje się do takiego systemu i lakierów do drewna, jest w stanie stworzyć jednolite i delikatne ocieplenie. Grubość system 0,42 mm.


Opis systemu ogrzewania podłogowego filmu

Ostatnio stało się dość powszechne znak „Caleo” ciepłe podłogi stanowią mocną dwuwarstwową folię kurczyć, wewnątrz którego elementy grzejne karboksylowe, jak również miedzi autobus. Znajduje się wzdłuż folii. W procesie łączenia powłoki zasilania rozpoczyna badanie anionowe cząstki i daleko widmo w podczerwieni. Dostaw energii elektrycznej kosztem drutów miedzianych. Ale thermofilm Połączenie z siecią odbywa się w sposób równoległy. Podłoże do ogrzewania podłogowego jest potrzebne i są wykorzystywane w celu element grzejny kierujący przepływ ciepła do wykładziny podłogowej. Podłoże ma właściwość odbijającą. Dlatego instalacja systemu, nie można się martwić o czymś, że będzie ciepło, nawet sufit i sąsiadów

pozytywne cechy

Na sprzedaż dzisiaj można znaleźć w szerokiej gamie produktów marki „Caleo”, podgrzewane podłogi nie są wyjątkiem. Przed zakupem warto zastanowić się główne zalety i wady systemu opisanego. Wśród pierwszych można zidentyfikować łatwy do zainstalowania, opłacalność i maksymalne bezpieczeństwo, z czego ten ostatni jest potwierdzona poprzez porównanie z innymi systemami. Wszelkie aptekach mógłby prac instalacyjnych w zaledwie 3:00. Oszczędności przejawia się nie tylko w procesie układania, ale także w trakcie pracy. Montaż nie oznacza więzi wszystko jak stosowanie różnych klejów i mas uszczelniających, co pozwoli zaoszczędzić finanse. Jeśli zdecydujesz się wybrać markę produktu „Kaleo” ciepłe podłogi tego producenta można uzyskać odpowiedni materiał, a następnie podzielić film na pewną liczbę modułów. Gdy instalacja została wykonana, można zaoszczędzić energię, jak w eksploatacji takich systemów jest ilość bonów zmniejsza się o 20%.

Dość często, dzisiejsi konsumenci są szczególnie zaniepokojeni bezpieczeństwem. Promienniki w związku z tym bardziej nadaje się jeden w stosunku do elektrycznego ogrzewania podłogowego.

Recenzje zewnątrz trwałości systemu ogrzewania podczerwonego

Producent wykorzystuje opatentowaną technologię do produkcji opisywanych systemów, co pozwala na niemal bezawaryjnej pracy przez długi czas. Jako dowód służyć opinie konsumentów. Praktyka pokazuje, że nawet gdy awaria mechaniczna systemie znajdują się tylko poszczególne sekcje i paski. Reszta systemu nadal działał poprawnie. Konsumenci podkreślają, że film nie poddaje się korozji. Producent udziela gwarancji na 15 lat.

Zalecenia instalacyjne

Podgrzewana podłoga w podczerwieni „Kaleo” można zainstalować samodzielnie. Może być układana pod parkiet lub laminat, ale w tym przypadku trzeba będzie położyć folię, będzie chronić system przed wilgocią. Początkowo trzeba sprawdzić, jak silne jest szorstka sierść, po mistrz rozpoczyna r reflektor, a które mogą działać jako „Izolon”. Kiedy pasuje podgrzewana podłoga „Caleo” ocen, które zostały przedstawione powyżej, kolejnym krokiem może przystąpić do pokładu samego filmu, następna warstwa polietylenu. Układane na wierzchu laminatu lub parkietu. Jeśli wybrana jako linoleum lakieru nawierzchniowego lub dywan, trzeba położyć na wierzchu płyty pilśniowej lub sklejki polietylenowej, że odbywa się to w celu uniknięcia uszkodzenia nagrzewnicy.

Sposób układania ogrzewania podłogowego do linoleum lub wykładziną

Film ciepła podłoga „Kaleo” będzie działać w ramach wyżej wymienionych drobnych dekoracyjnych powłok. Początkowo trzeba sprawdzić jakość szorstkiej sierści lub krawat. W następstwie musi przejść materiał odblaskowy termicznie, jak w powyższym przypadku. Nad nim jest folia Caleo, a potem ukryć wszystkie warstwy folii polietylenowej. Poniższy płyty pilśniowej lub sklejki, a ostateczna powłoka dekoracyjna: linoleum lub wykładzina.

Niuanse Kładzenie płytek

W pierwszym etapie, materiały wytwarza się mianowicie zespół ogrzewania podłogowego, jak również folii, taśm i płyt pilśniowych. Specjaliści w szczególności podkreślić, że wolno stosować materiały, które są oparte posiada folię aluminiową. Ważne jest, aby określić powierzchnię, która zostanie umieszczona w ogrzewanie podłogowe. Następnie można zacząć ściemniać materiał odblaskowy ciepła. Folia termiczna rozwija się bez szczeliny powietrznej.

Po tym, ustawić termostat. Ważne jest, aby pamiętać również o konieczności układania przewodów i kabli, po mistrz określa lokalizację usuwania izolacji. Następnym krokiem będzie podłączenie przewodów i folii termicznej. Ważne jest, aby odizolować podłączony jest dobrze.

wniosek

Podłogi ciepłe „Caleo”, których instalacja może być wykonywane niezależnie, musi być podłączony do termostatu. Ostatni podłączony do sieci elektrycznej. Przed zakończyć pracę systemu mają być testowane, tylko po to może być nakładana na górze folią. Końcowy etap końca układania podłogi. Należy pamiętać, że nie każda powłoka może być używany do tego celu.