324 Shares 7078 views

Smartphone HTC 8x systemu Windows Phone: Cechy i opinie

Kiedy wzrokowo HTC Windows Phone 8X, będziesz miał żadnych wątpliwości, że jest to świetny smartphone. Jego popularność i pozytywne sprzężenie zwrotne w celu zwiększenia zaufania i oczywiście przewidzieć obiecującą przyszłość dla mobilnych produktów Microsoftu. Gadżet ma większą moc obliczeniową, prędkości LTE oraz wysokiej jakości aparat fotograficzny, który pozwala mu patrzeć genialny tle konkurencji.


Niemniej jednak, HTC Windows Phone 8X PM23200 nie jest bez wad. Jego aparat nadal nie ma takiego szereg przydatnych opcji, podobnie jak inne smartfony top-end (na przykład Nokia Lumia 920). Brakujące lub słabo rozwinięte aplikacje dla mobilnego systemu operacyjnego firmy Microsoft mogą odwrócić się od niego dla niektórych użytkowników. Jeśli chodzi o trudnej walce między popularnych telefonów – czy są one w systemie Windows, Androida lub iOS – nawet drobne szczegóły mogą mieć znaczenie przy wyborze kupna.

Wygląd i design

HTC Windows Phone 8X ma szczupłe ciało, gładką panel przedni i kwadratowe kwadratowe narożniki. Z kolei ekran oferuje duży czarny kontur. Telefon jest dostępny w kilku kolorach – czarny, czerwony, żółty i jasny niebieski bogaty.

Smartphone wygodnie trzymana w ręku, dzięki mety miękka w dotyku i lekko zakrzywione do tyłu tworząc płytę. Zmieści się łatwo w kieszeni i nie zajmuje zbyt wiele miejsca.

HTC PM23200 Telefon Windows 8X ma następujące wymiary: 13 cm wysokości, 6,5 cm szerokości 2,6 cala szerokości i grubości 1 cm. Jego waga wynosi 150 gramów, które nie mogą być nazywane wysokie.

Funkcje ekranu

Interface „płytki”, zawartość stron internetowych i zdjęcia wyglądają świetnie na ekranie 4,3-calowym Super LCD 2 pikseli HD 1,280×720 (342 PPI). Jedna mała wada ekranu wyraża się w tym, że jeśli mocno nacisnąć na brzegu, widać błysk światła.

trzy pojemnościowe przyciski sterowania znajdują się pod wyświetlaczem – «z powrotem», Dom i Bing narzędzia wyszukiwania. Naciśnięcie i przytrzymanie przycisku „Start”, można uruchomić jako aplikację działań głosowych Tellme. To samo odnosi się do ruchu przycisku wstecz – może pomóc zapewnić przejście do paska zadań i różnych przełączania.

Nad wyświetlaczem znajduje się przedni 2-megapikselowy aparat fotograficzny. Na tylnej powierzchni, widać soczewkę 8-megapikseli i lampą błyskową LED. W lewej bocznej smartfon nie zawiera żadnego elementu, ale zasilanie od góry jest przycisk oraz złącze dla zestawu słuchawkowego 3.5. Regulacja głośności kluczowe i aparat sterujące znajdują się po prawej stronie urządzenia.

Złącze do urządzenia bateria Micro-USB jest obecna na dole. Ponieważ HTC Windows Phone 8X jest unibody urządzenie, trzeba użyć małego „PIN” narzędzie, aby otworzyć tackę SIM oraz wbudowany akumulator nie jest wyjmowana.

systemy operacyjne i aplikacje

HTC programistom korzystać z systemu Windows Phone 8 z takim entuzjazmem, że nawet dodaną nazwę systemu operacyjnego firmy Microsoft, aby wymienić urządzenie.

Jednak Microsoft pozostaje dość zamknięty OS, więc nadal nie zbyt wiele możliwości wyboru aplikacji i ustawień może być używany. Jednak HTC Windows Phone 8X, których cechy mówią same za siebie, dodał własną wersję interfejsu ekranu, który wyświetla przystosowanej do „windose» Android widget HTC pogody. Twórcy również dodać swój własny kolor z kolorów motywu i oferują kilka własnych aplikacji w specjalnym dziale Stor.

Audio i dźwięku

Beats Audio jest wiodącym ofercie HTC, który ma możliwość zaawansowanych ustawień audio – one działają po podłączeniu słuchawek.

kamera

W dobrym świetle tylnej kamery z oświetleniem w systemie Windows Phone 8X HTC strzela bardzo dobrze, tworząc obraz o wysokiej jakości w szczegółach, z wielką dokładnością kolorów i ostrymi krawędziami. W innych przypadkach, urządzenie może wytwarzać obrazy, które pojawiają się niewyraźne, bez żadnej widocznej przyczyny.

Oczywiście, oświetlenie odgrywa kluczową rolę, a drobiazgowy ostrości może pomóc wyeliminować błąd użytkownika, jednak dotykać ostrość nie są zbyt łatwe w obsłudze. Kolejnym faktem, który nie należy zapominać – opis techniczny Smartphone HTC Windows Phone 8X posiada 8-megapikselowy aparat fotograficzny, ale w rzeczywistości ma 6 megapikseli. Innymi słowy, może pomóc zrobić dobre zdjęcia, które mogą być współdzielone z przyjaciółmi lub udostępniać na portalach społecznościowych, ale w celu osiągnięcia wysokiej jakości nagranie jest mało prawdopodobne, aby odnieść sukces. Ponadto, w przyćmionym świetle obrazy są dość słabe.

HTC Windows Phone 8X – Specyfikacja aparatu

Co Dodatkową opcją jest kamera? Istnieją cztery efekty specjalne (sepia i skala szarości) opcje rozdzielczości, które obejmują 8 megapikseli rozdzielczości VGA i ustawiony balans bieli. Można ustawić ekspozycję, nasycenie, kontrast i ostrość. Masz również możliwość kontrolowania ustawień ISO.

2-megapikselowy aparat z przodu 8x nie można nazwać bardzo silny, ale urządzenie nie jest powszechnie używany do tworzenia obrazów o wysokiej rozdzielczości. Zdjęcia nie są złe, balans kolorów jest przenoszony do ludzi dość precyzyjnie.

8x pozwala także nakręcić dobry film HD 1080p z prędkością 30 klatek na sekundę. Objętość okazuje raczej rolek dość duże, ale są one postrzegane płynnie i precyzyjnie, bez ostrych przejściach. Jeśli strzelać wideo w ruchu, plama może być wyświetlana w stosunku do punktu ogniskowego.

Podobnie jak w przypadku fotografii, podczas tworzenia filmu jest dostępna cała gama efektów, wybór opcji rozdzielczości i balansu bieli, a także są korekty kontrastu, nasycenia i ostrości.

architektura wewnętrzna

Telefon HTC Windows Phone 8X posiada 1,5 GHz dwurdzeniowy procesor Snapdragon S4 Qualcomm, który jest jednym z najszybszych obecnie (bez względu na liczbę jąder).

Powszechnego użytku stosunkowo długiego czasu trwania baterii (przy akumulator litowo-jonowy 1,800mAh). Jednak podczas przeglądania ciągły urządzenie wideo może działać tylko około 6,4 godziny. Należy również zauważyć, że w oprogramowaniu HTC Windows Phone 8X jest bardzo wysokiej jakości. Urządzenie ma 1 GB pamięci RAM.

jakość rozmów

Ze słów użytkowników HTC Windows Phone 8X (opinie, które usprawiedliwiają się) w jakości połączeń miasta jest bardzo dobra. Komunikacja idzie gładko, rozmowa ma hałasu lub przerwy. Głos rozmówcy brzmi jasno i zupełnie naturalnie.

HTC Windows Phone 8X – recenzje i porównanie z Nokia Lumia 920

Wielu użytkowników zauważyło znaczną podobieństwo gadżet Nokia Lumia 920. Jeśli mówimy w ogóle o cenie, wydajności i programowych dodatkowych usług tańsza Nokia Lumia 920 ($ 99) na przodzie urządzenia we wszystkich kierunkach. Aparat 8X nie jest w pełni funkcjonalne urządzenie jest znacznie mniej miejsca do przechowywania danych i nie ma pełnego ładowania bezprzewodowego.

Niemniej 8X – jest to dobry telefon z systemem Windows Phone Premium wyposażona jest we własne wskazówki. Ponadto ma ona znacznie bardziej atrakcyjny design, który sprawia, że łatwo go nosić w kieszeni i wygodnie trzymać w ręku. Według opinii użytkowników, 8X bardziej kompaktowy i lekki niż Lumia 920, a jego powłoka soft-touch sprawia, że znacznie bardziej przyjemny w użyciu.

Zatem konstrukcja telefonu jest bardzo różny, podczas gdy wiele innych specyfikacje są bardzo podobne: LTE, 8-megapikselowy aparat fotograficzny, identyczny procesor i ekran duży HD.

Doskonały sprzęt, HTC Windows Phone 8X robi Microsoft OS dodatkową reklamę, jak jest teraz, że pomost jest stopniowo przesuwając się w centrum uwagi użytkowników. HTC deweloperzy próbowali ostrożnie, aby poprawić właściwości sprzętu 8X, zapewniając doskonałą jakość ekranu, szybki procesor i sporo pamięci wewnętrznej. Przeciętny aparat można przypisać niedociągnięć, ale nie dla każdego jest to wielkie znaczenie.

Docelowo funkcjonalność telefonu zależy od możliwości systemu operacyjnego zainstalowanego na nim, w wyniku czego pojawi się nowy i wygodny wersję Windows Phone 8. System operacyjny jest tak szybki i wydajny w użyciu, ale brak niektórych ważnych wniosków na początku nie będzie wyglądać bardzo dobre dla wielu użytkowników , Można jednak śmiało powiedzieć, że z biegiem czasu zakres programów i innych usług będzie znacznie bardziej zróżnicowane, ponieważ coraz więcej osób decyduje się na Windows Phone.

Podejmowania ostatecznych wniosków, konieczne jest analizowanie wszystkich właściwości komórkowego razem – jego szybkość, łatwa obsługa, jasny, kolorowy ekran i wymiarach. Jednostkowy koszt około $ 500 będzie zaskoczeniem dla większości użytkowników.

pozytywne cechy

Atrakcyjny design i niewielki rozmiar, łatwy w obsłudze konstrukcji. Smartfon ma mały ciężar – tylko 150 gramów. Ponadto HTC Windows Phone 8X oferuje wydajny procesor, prędkość LTE i doskonałą jakość połączenia.

braki

8-megapikselowy aparat fotograficzny z tym telefonem nie stworzyć bardzo wysokiej jakości zdjęć, przyciski dotykowe są zbyt jasne, a OS brakuje niektórych kluczowych aplikacji.

Ostateczny werdykt:

Dzięki wysokiej jakości, wydajne i uderzających specyfikacji projektowych, HTC Windows Phone 8X c620e, opinie, które są na ogół pozytywne, będzie doskonałym wyborem dla tych, którzy wolą urządzeń mobilnych na platformy „windose”.