561 Shares 2561 views

Niewiele informacji na temat prawidłowego ładowania nowego telefonu!

Po założeniu nowego urządzenia mobilnego w kasie sklepu elektronicznego jest mało prawdopodobne, aby któryś z szczęśliwców natychmiast i skrupulatnie zacznie badać niuanse "energii" zakupionego urządzenia. Najprawdopodobniej użytkownik nie ma wystarczająco dużo czasu (w drodze do domu), aby w pełni zaspokoić jego ciekawość, jeśli chodzi o "a potem co i jak to robi, wow, co za chip, itp." – bateria rozładuje się. Jest oczywiste, ponieważ fabryka "electrofusion" z reguły wyczerpuje się w ciągu kilku minut. Jest prawdopodobne, że sprzedający jest nieco niejasny na temat prawidłowego ładowania nowego telefonu. Jednak coś nabywca nadal rozumie, ale to "coś" bez reszty "koniecznie" i "wymagany" jest gwarantowane, że nie działa. Więc po przeczytaniu artykułu (upewnij się!) Będziesz miał okazję oszczędzić energię "zdrowiu" na telefonie.


Bieganie na drutach …

Tak, aktualny prąd, jak to brzmi śmiesznie, w odpowiedzi na to, co dzieje się z komórkowym "ulubionym" w procesie wyzysku. Faktem jest, że oryginalne ładowanie w końcu zgaśnie, zwykle jest ono zastępowane przez urządzenie zwane, jak było, chińskie urządzenie. Zgadzam się, nie każda sieć elektryczna w domu lub mieszkaniu jest wyposażona w najnowsze urządzenie stabilizujące. Wahania napięcia w naszych punktach sprzedaży są raczej regułą niż wyjątkiem. Ogólnie rzecz biorąc, pytanie "Jak naliczać nowy telefon?" Jest dość popularny. Z pewnością kilka nieaktualnych telefonów komórkowych stwierdzono, że fakty mają zastosowanie.

"Pani" AKB

Do tej pory prawie wszystkie urządzenia przenośne są wyposażone w baterie litowo-jonowe, niektóre urządzenia posiadają litowo-polimerowe źródła energii. Technologie alkaliczne zostały uznane za bardzo szkodliwe: wodorkę niklowo-metalową i kadmowe zatapiają w zapomnieniu, pozostawiając tylko wspomnienia ich niewystarczającej skuteczności. Jednak decyzja o prawidłowym ładowaniu nowego telefonu znacznie się zmniejszyła.

Dzisiejsze samodzielne źródła energii stały się znacznie łatwiejsze, a ich wydajność narastała w czasach. Ale nadal wymagają prawidłowej pracy, co w zasadzie zależy od trwałości baterii (co oznacza pełną wydajność baterii).

Jak prawidłowo ładować nowy telefon: praktyczne porady

Baterie, których rodzaj ma prefiks "lit", nie wymaga szkolenia "prelaunch". Oznacza to, że nowa bateria nie powinna być poddawana cyklicznemu ładowaniu / rozładowaniu. Wystarczy, że wrócisz do domu, podłącz urządzenie do pamięci i potrzebujesz ok. 8 godzin (potrzebujesz tyle energii, aby wypełnić wszystkie możliwości energii). Może jednak okazać się, że telefon pobiera opłatę szybciej. Ważne jest, aby wskaźnik wskazywał 100% całkowitej objętości baterii. Nie wstydź się, że niektórzy "eksperci" zalecają 2-3 razy, aby wystawić nową baterię litową do pompowania. Uwierz mi, wystarczy.

Właściwa "moc" urządzenia

Odpowiedź na pytanie, ile kosztować nowy telefon, jest indywidualnie dla każdego indywidualnego urządzenia komunikacyjnego. Wszystko zależy od pojemności zainstalowanej baterii, jej modyfikacji i właściwości elementów składowych jednostki komórkowej. Przy okazji, ładowarka wpływa również na szybkość "odlewania" energii elektrycznej. Oznacza to, że konfiguracja oryginalnej pamięci została zaprojektowana specjalnie dla Twojego modelu. Nie ślepo ufaj przekonywującej reklamy: "Nasze ładowanie jest uniwersalne i nadaje się do każdego telefonu komórkowego". Uwierz mi, to kłamstwo!

Aktywny sposób życia, czyli Manifestacja teraźniejszości

Dobrze znana sprawa, przejściowość czasu – dziś jest bardzo namacalnym faktem. Niektórzy ludzie są dosłownie rozdarowani między firmami i często zapominają "napełnić" swojego przyjaciela elektronicznego. Nawet po tym, jak "alkaliczny stereotyp" znalazł zastosowanie w pompowaniu 3-drożnym pomimo faktu, że bateria jest litem, wciąż pojawia się pytanie "Jak ładować nowy telefon?" Uderza użytkownika w wątpliwość … W końcu jest zdanie, że zabronione jest okresowe ładowanie akumulatora. Drogi czytelniku, to stwierdzenie nie ma nic wspólnego z prawdziwym stanem rzeczy i nie może mieć. Baterie litowe nie obsługują przestarzałej "opcji" baterii alkalicznych – efektu pamięci. Jeśli naprawdę potrzebujesz naładować, naładuj telefon, bądź tak miły, aby w razie potrzeby podłączyć kartę pamięci.

Kilka słów na edycję

Opinie na temat "Jak prawidłowo ładować nowy telefon?" Niewiarygodny zestaw. Musimy jednak obiektywnie zbliżyć się do ogólnego zrozumienia tego procesu. Wytrzymałość baterii litowo-jonowej nie jest w żaden sposób porównywalna z "treningiem" baterii alkalicznych. Jedyne, czego należy się obawiać podczas korzystania z telefonu, jest systematyczne, głębokie rozładowanie akumulatora. Pożądane jest również "tankowanie" pojemnika, gdy wskaźnik wykazuje "margines bezpieczeństwa" wynoszący 20-30%. By the way, poprawna odpowiedź na pytanie: "Ile kosztować nowy telefon?" Wyraża się z definicji – niemal do końca (99%). W reszcie wszystko jest jak zwykle – starzenie się i zużycie. Oczywiście główny akcelerator "śmierci" baterii jest czynnikiem intensywnego użytkowania. Nie używaj urządzenia w czasie ładowania.

Podsumowując

Jeśli chodzi o pytanie "Jak naliczyć nową baterię telefonu?", Fakt, że ludzie boją się pozostawić swoje urządzenia na nocne tankowanie pominięto. Nie ma powodu się martwić, specjalny kontroler (urządzenie akumulatorowe) zawsze "wie" kiedy wyłączyć zasilanie. Dlatego należy ładować telefon, gdy jest to dla Ciebie wygodne, ale nie zapominaj, że należy przeprowadzić kalibrację baterii tak zwaną 1-2 razy w miesiącu. Pozwoli to na aktualizację wskaźnika poziomu baterii. Tak więc pełne zwolnienie / opłata jest nadal czasami odpowiednie. Trzymaj akumulator zawsze w "tonus"!