427 Shares 9446 views

Telefon Samsung 3322: instrukcja obsługi, dane techniczne, opinie

Telefony komórkowe, które są obecnie używane przez miliony ludzi przeszły długą drogę ewolucji. Wcześniej było to przycisk, proste ale niezawodne asystentów, które wykorzystywane wyłącznie do nawiązywania połączeń i wysyłania wiadomości. Teraz jest pełne centrów multimedialnych, które mają szeroką listę funkcji, możemy bawić, podróżować, pociąg, i robić wiele innych rzeczy.

Ale nie sądzę, że urządzenie przycisk, który kiedyś tak popularne, zniknęły. Nie, nic z tych rzeczy – telefony z fizycznej klawiatury nadal popularnością wśród użytkowników. Mają wiele pozytywnych cech, które dzisiaj porozmawiamy.

Bohater naszego przeglądu, o dziwo, nie będzie nam znać urządzenie ekran dotykowy z dużym ekranem i prawdziwego procesora i małym urządzeniu klawiatury służącej do komunikacji między ludźmi. Spotkać twoja uwaga jest Samsung 3322. Model ten, wydany w 2011 roku, jest nadal sprzedawany na półkach sklepach z artykułami elektronicznymi. Co sprawia, że tak urzekające użytkownika i jakie funkcje można znaleźć w nim – zobacz ten artykuł.

Rozmieszczenie

Zaczynamy, oczywiście, wraz z opisem, w jaki sposób telefon jest jej deweloper. Będziemy go opisać, jakie są jej cele i jak producent był w stanie do nich dotrzeć, zwalniając Samsung 3322.

Tak więc, mówiąc o orientacji cenowej, możemy powiedzieć z pewnością, że jest to klasa budżet. I, w przeciwieństwie do dostępnych urządzeń sensorycznych, w tym przypadku niska cena nie jest spowodowana noname-developer, lub o niskiej jakości technicznej farsz. Wcale nie – Samsung 3322 Phone wydany zaawansowany firma „top-end” marki branży telefonii komórkowej. Biorąc swój telefon jak najszybciej uświadomić sobie, jak dobrze to urządzenie jest zmontowane i jak to jest wygodne w codziennym użytkowaniu. Użytkownik często po prostu wpada do projektowania modelu, jego użyteczność. Dlatego też, z których żadna nie oszczędzać na nic tu może być mowy. Tylko nasza Samsung 3322 – ten cukierek klawiatura działa bez systemu operacyjnego i procesora (w rozumieniu niniejszych warunków z punktu widzenia nowoczesnych urządzeń). W związku z tym niski koszt telefon – zjawisko spowodowane obiektywnymi kryteriami.

cele rozwoju

Nauczyliśmy się, że każdy nowy ekran dotykowy smartphone – to miniaturowy komputer z dużą ilością dodatkowych modułów, praca z potężnego sprzętu technicznego: wydajny procesor, pamięć RAM o dużej objętości, potężnej karty graficznej. Wszystkie te i inne elementy muszą mieć maksymalną wydajność, być rozszerzone w swojej niszy.

To dziwne, aby zobaczyć, że Samsung 3322 nie bierze udziału w tym „wyścigu”. To jest po prostu dobry telefon, który jest w stanie nazwać, wysyłać i odbierać wiadomości, należy wykonać kilka podstawowych funkcji multimedialnych. Więc co jest celem twórców?

Fakt, że producent ma zamiar zrobić potężny model smartfona tech. Nie, problem jest Samsung – stworzyć wygodny i łatwy w obsłudze telefon, który będzie spełniać codzienne potrzeby jego użytkownika. To musi być stabilne, proste i wygodne. I, sądząc po opiniach (które zajmiemy się później), Samsung C 3322, nasz telefon jest taki …

projekt

… I nie ostatni rolę w tym odegrał wygląd. Tak, to co wygląda jak smartphone, determinuje znaczną część relacji użytkownika do niego. Jeżeli dana osoba jest przyjemność korzystania z tego modelu, to pasuje w ręku, wygląda stylowo i technologicznie, ten telefon na pewno będzie popyt. Należy zauważyć, że klawiatura daje urządzenie to dużo więcej uwagi niż nowoczesnymi akcentami. A telefon Samsung C 3322 wyraźnie udało się w tym przedsięwzięciu.

Został wprowadzony na rynek w metalowej obudowie, co już czyni go atrakcyjnym a priori. Taki wygląd będzie pasować do stylu jako osoby biznesowej i kogoś, kto po prostu chce być stylowe w każdej sytuacji. Ze względu na ten model jest uniwersalny dla obu płci i wszystkich grup wiekowych.

Telefon posiada wizualny rozdzielenia na dwie strefy: czarny „wyspy” na ekranie i szare „zewnętrznej” strefy. Technika ta nie jest nowa, widzieliśmy go w wielu modelach, ale skutecznie dzieli model konstrukcja sprawia, że bardziej interesujące i atrakcyjne.

Metal zaokrąglone przyciski w rogach tylko uzupełnić ten efekt, mające nie tylko praktyczne, ale również do celów dekoracyjnych.

pokaz

telefon wyświetlacz nic oryginału lub nowy zaskoczyć nas nie może. Tak, to nie jest wielka czujnik pięć-calowy, zamontowany na następny iPhone. To tylko dwa-calowy ekran z minimalnego zestawu informacji, który służy jako źródło informacji o statusie urządzenia. Tutaj wszystko wskazuje maksymalny zwięzłe i jasne (choć jeśli jesteś przyzwyczajony do pracy z Nokia i innych twórców, aby przełączyć się do Samsung 3322 Duos (którego programy mają inną konstrukcję), będzie trochę trudniej jednak martwić się o to nie warto. – Bez wyjątku, użytkownicy przyzwyczajają telefon na kilka dni.

Duos

Urządzenie, które opisujemy w tym artykule obsługuje dwie karty SIM. To wspaniałe, jeśli chcesz zaoszczędzić na usługi łączności ruchomej, wybierając różne operatory dla połączeń w różnych kierunkach względem siebie. Przykładem może być prosta: tańsze rozmowy do jednego numeru od jednego operatora do drugiego – od drugiego. Tak więc, Samsung Duos 3322 (instrukcja, których cechy zawierają informacje na temat sposobu, aby przełączać między kartami) może być dobrym uniwersalne narzędzie do bardziej korzystnych połączeń.

pamięć

Wewnętrzna pamięć telefonu – to już inna historia. Ponieważ, jak wspomniano o Samsung Duos 3322 instrukcja, telefon ma kilka podstawowych funkcji multimedialnych (na przykład, odtwarzacz multimedialny), ważne jest, aby umieścić go wewnątrz na tyle, aby zapisać swoje ulubione utwory i ważnych materiałów. W 50 MB, które zostały zainstalowane oryginalnie, wyraźnie nie wystarczy do tego. Z tych celów użytkownicy korzystają gniazdo kart pamięci. Możliwe jest ustanowienie standardowego microSD, co zwiększy przestrzeń telefonu do 1 GB (lub więcej).

kamera

Aby utworzyć kilka prostych zdjęć w telefonie jest aparat. Jego rozdzielczości 2 megapikseli, oczywiście, nie pozwala mówić poważnie o niektórych ujęć wysokiej jakości, więc po prostu pamiętać, że jest to naprawdę istnieje. Ale jak to będzie jasne, że starał się zrobić zdjęcie użytkownika, nie będziemy dyskutować, bo to nie jest dość kluczowym tematem tego artykułu.

Flash jakoś ratować sytuację z odbieranego obrazu w warunkach słabego oświetlenia, nie jest przewidziane. Podobnie jak nie ma kamera skierowana do przodu. Ona jest tutaj, choć i nie będzie się przydać, bo strzelanie jest w żaden sposób do wideokonferencji.

aplikacje

Niemniej jednak, nie powinniśmy myśleć, że telefon komórkowy Samsung C 3322 – pusta „dialer” bez opcji. Charakteryzujemy pełną smartfon, który ma programy w różnych kierunkach i różnych zadań. I upewnić się, to jest łatwe. Spójrz na oprogramowaniu, które mu towarzyszy.

Na przykład, możemy zwrócić się do stosowania Samsung Duos 3322 społecznościowego. Jest to przede wszystkim Facebook i Google Talk. Z ich pomocą, użytkownik może w pełni komunikować się ze swoimi przyjaciółmi bez użycia telefonu dotykowego. Drugi punkt – jest możliwość, aby pobrać aplikację jesteś zainteresowany. Zamiast sieci społecznościowych może być pewnego rodzaju komunikatorów, programów pogodowych, oraz wiele innych. Skąd wiedziałeś, aby pobrać te dodatki, których potrzebujemy w Internecie. Możliwe jest użycie innego rozwiązania – w domu PC do podłączenia do telefonu i wysyłanie aplikacji pobranych z sieci do niej.

Internet

Telefon może pracować z bezprzewodowym dostępem do Internetu. Jednak technologia dostępu, w tym przypadku – nie jest nam znane wszystkim dziś 3G / LTE i przestarzałe formacie GPRS. Dlatego łącze będzie znacznie niższy, a koszt każdego megabajta – powyżej. Niestety, nic nie robić, może to być: telefon jest wyraźnie nie ma być normalne, nowoczesne surfingu internetu. I, jak widać, opisując Samsung Duos 3322 opinie klientów, po prostu trzeba się z tym pogodzić: mimo wszystko, Internet – wyraźnie nie jest głównym celem tego modelu. Powinien on być wykorzystywany do innych celów, jego bardziej odpowiedniej koncepcji.

powiązanie

Chciałbym również podziękować inne moduły komunikacyjne związane w C3322. Pierwszym z nich jest Bluetooth. Telefon jest w stanie wysyłać i odbierać pliki z tego interfejsu użytkownika, dzięki czemu nie będzie miał problemów, aby zapełnić swoją kolekcję muzyki na urządzeniu, na przykład. Jest to bardzo wygodne, można udostępniać pliki i jeśli istnieje również adapter Bluetooth na komputerze: będzie wyeliminować przewody i uruchom „over the air”.

Jeśli Twój komputer nie obsługuje tego interfejsu można podłączyć telefon za pomocą klasycznego złącza USB. Tak więc, synchronizować urządzenie jak najszybciej, bez żadnych trudności.

Ustawienia mają również informacje o każdym interfejsie SyncML (DM), ale jak to działa i co może być przydatne dla nas, zwykłych użytkowników, pozostaje niejasne.

opinie

Wreszcie, najlepszy wynik, aby podsumować wszystkie informacje o telefonie w trakcie przeglądu, może być zwrotna i zalecenia pozostawione przez innych kupujących. W takim przypadku jesteśmy zainteresowani opiniami tych ludzi na modelu C3322, jego jakości i funkcjonalności.

Jak wynika z analizy opinii użytkowników, model naprawdę cenione klientów. Zwracają uwagę, że smartfon naprawdę stanie wykazać stabilną pracę przez kilka lat po przejęciu. Jeśli ich używać ostrożnie, można również zapisać i jego wygląd początkowy.

Wśród negatywnych komentarzach widać poza tym, że nie było normalne internet na urządzeniu, jak również niektóre awarie oprogramowania. Powstają one w przypadku, jeśli nieprawidłowo instalowania oprogramowania bezpośrednio z Internetu. Jak pokazuje praktyka, to najlepiej, aby pozbyć się tych błędów będzie migać. Prawda o jak miga gdy telefon jest Samsung C3322, wyjaśnimy szczegółowo nie będzie, ponieważ jest to zupełnie inna historia. Mamy tylko pamiętać, że trzeba kabel USB, program komputerowy do uznawania i oprogramowania firmware. Można go znaleźć na każdym forum poświęcone komórkowych.

W ogóle, skargi o sposób, w jaki działa telefon Samsung C 3322, nie może być. Jest bardzo łatwy w użyciu, szybkie i proste, niedrogie i niezawodne w codziennym użyciu, posiada ładunek przez długi czas i zapisuje rozmowy. Co jeszcze jest potrzebne z takiego urządzenia?