729 Shares 2469 views

Smartphone LG K7 X210DS: opinie, specyfikacja

LG wydała dość długo „klonów”. Stało się to szczególnie zauważalne ostatnie kilka lat. Niezwykły design, jak pojęcie, różne dane techniczne – i teraz mamy do czynienia z nową smartfon LG K7 X210DS. Opinii na temat tego urządzenia odpowiadają swoich umiejętności. Jest on podobny do wielu z poprzedniego modelu, a „brat” wygląd, z drugiej – dane techniczne.

Ale tu jest jeszcze obdarzony funkcji, dzięki którym firma pozycjonuje go jako selfifon. Co to jest nadal dobra, aby dowiedzieć się więcej.

Opcje

Skrzynka smartfon wygląda. Ona jest biała, w środku wielkich liter turkusowych określonych model. LG, jak zwykle, nie świecą szczególną hojność, więc oprócz instrukcji i ładowarka w niczym innym polu.

wygląd

Jak wcześniej wspomniano, nowy model był podobny do poprzednich „braci”. I Got LG K7 X210DS pozytywną opinię na temat projektu. Koncepcja ta jest pojawienie się firmy zakończyła się sukcesem. Wszyscy po prostu chciał kupić smartfon z zaokrąglonym kształcie słynnych i przycisków sterujących.

Telefon dostępny jest w trzech kolorach: czarnym, białym i złota. Większość panelu przednim obejmuje ekran. Wokół niego, na bokach małej czarnej ramce, ale w górnej i dolnej części miejsce byłoby możliwe, aby zaoszczędzić pieniądze.

części ciała

Nad wyświetlaczem są Przednia kamera i słuchawki. Znajduje się pod logo firmy. Wzdłuż krawędzi obrzeży obudowy z tworzywa sztucznego przechodzi zabarwiona przez metal. Jak wiecie, w tych modelach po bokach ma żadnych przycisków. Główne klawisze sprzętowe znajdują się na tylnym panelu. Dopóki się to później.

Na szczycie jest tylko opcjonalny mikrofon. Ale na dnie umieszczone gniazdo słuchawkowe i ładowania. Ponadto, nie jest głównym mikrofon.

Tylny panel wykonany jest z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. O nim smartphone LG K7 X210DS otrzymała tylko pozytywne opinie. Wielu użytkowników kochać to chropowatą fakturę, dzięki czemu nie są widoczne odciski palców i smartphone pewnie trzyma się w dłoni.

Na tylnym panelu znajduje się aparat lampa błyskowa. Pod obiektywem, jak zwykle, umieszczone przyciski sprzętowe: rocker głośności i blokady włącz / wyłącz. W środku tylnej okładce pokazano poza logo firmy, w przypadku, gdy pierwszy logo nie wystarczy.

pod pokrywą

Otwierając panel tylny można znaleźć pojemność baterii 2125 mAh. Ponadto, istnieją już trzy gniazda, dwa z nich dla „simok”, karta pamięci trzeci. Taka hojność miłe dla kupujących. Ponadto, ze względu na niewielki margines pamięci obecność gniazda microSD, jak zawsze będą przydatne i istotne.

Łatwość obsługi

Jak wspomniano wcześniej, dzięki przyjemnej fakturze smartphone dobrze leży w dłoni. Przyczynia się to także do jej zaokrąglonym kształcie. Pomimo faktu, że średnia wielkość ekranu – 5 cali, ze względu na duży zakres dolnej i górnej części urządzenia wydaje się kłopotliwe. Jego ciężar 158 gramów.

Wygoda smartphone LG K7 X210DS czerni dostaje dobre recenzje. Skarżą się tylko dziewczęta z miniaturowej dłoni. Mężczyźni są również takie rozmiar gadżetu więcej niż wygodne. Nie są one trudne do zarządzania z jednej strony. Położenie przycisków sprzętowych jest niezwykła tylko na początku. Zaledwie tydzień później wszystko staje się wygodną obsługę. Ponadto, jeśli trzymać smartphone w swoje ręce, palce spadnie na tych kluczy.

pokaz

Ponieważ rozważamy smartphone budżetowego, od niej nie można czekać na coś niesamowitego. Mówiąc, że na ekranie nie ma nic do chwalić. Przekątna ekranu wynosi 5 cali. Jak jak zwykle dla aktualnych modeli. Ale tu rozdzielczość nie jest zadowolony – tylko 854 x 480 gęstość pikseli, odpowiednio, 196 ppi.

Na pierwszy rzut oka, obraz nie jest zły, ale jeśli przyjrzeć się bliżej, to stają się widoczne piksele. Oczywiście, że jest mało prawdopodobne, te wskaźniki będą przyciągnąć kupujących, ale znacznie zmniejszyć obciążenie na chipsecie graficznym, więc reszta procesów są stabilne.

dostępny TFT Matryca smartfon. Do wniosku należy dołączyć technologii na komórki-touch, który najwyraźniej pracuje nad dopuszczalnego jakości wyświetlacza. Kąty są średnie recenzji. Nie możemy powiedzieć, że nachylenie nie widzi nic, ale maksymalnie do nich brakuje.

Zasadniczo, wyświetlacz opinii LG X210DS K7 Białe oczekiwano. Ci, którzy uważnie przeczytać specyfikacje przed kupnem, niczym zaskoczony. Niektórzy byli rozczarowani, że czujnik widzi tylko dwa akcenty jednocześnie, co, oczywiście, nie jest wystarczające.

Podobnie jak większość „braci”, model otrzymał technologii 2.5D na wyświetlaczu, więc jego krawędź lekko zaokrąglone. Zasłony Ark Szkło sumiennie chroni szkło, oczywiście, jeśli nie pokonać go młotkiem. Top posiada również olejo- warstwę.

problem ekran

Oprócz niskiej wydajności wyświetlacza, wykrywania i programowe problemy w LG K7 X210DS. Opinie na temat tej okazji były ostro negatywne. Wiele zaleca tego telefonu.

Ogólnie rzecz biorąc, problem polega na tym, że czujnik w niektórych zespołów był bardzo niegrzeczny. Trudności pojawiły się dosłownie wszystko: zestaw komunikatów, w których liczba liter wciśnięty, przewijając ekran, który również zachowywał się niewłaściwie. Często taki problem jest rozwiązany jedynie przez migające. Jeśli to nie zadziała, to lepiej, aby przejść telefon z powrotem do sklepu.

wsparcie

Zanim przejdziemy do ogólnej wydajności systemu, zapoznania się z oprogramowaniem. Warto Androida 5.1 Lollipop. Jednym z nowszych wersji systemu operacyjnego. To działa bez żadnych problemów z wersjami LG K7 X210DS czarny, złoty. Odpowiedzi o nim jest zawsze dobre, ponieważ producent nie zatyka system plusa oprogramowania.

Dla wszystkich dostępnych menu i opcji. Ponadto znajduje się podstawowy zestaw programów „Google”, wraz z „Play-rynku.” W przypadku niedoboru Stamtąd można pobrać dodatkowe oprogramowanie. Reszta powiedzenia na temat oprogramowania jest niczym więcej. Prosty, "czysty", nowy Android 5.1 Lollipop.

Normal "dialer"

Prawdopodobnie budżet smartphone LG K7 X210DS Biały, który podsumowuje usprawiedliwiać tego urządzenia, i musi tak być. Łatwy w obsłudze i wybredna. Procesor MediaTek MT6580M tutaj na czterech rdzeni. Taki luksus nie znaczy, że model może wykonać najważniejsze zadania. Układ graficzny Mali-400MP2 odpowiedzialny za prostych procesów. Co do reszty, nie wiele się spodziewać z tego telefonu.

Ze względu na chipsecie graficznym niskiej rozdzielczości ekranu w pełnej sile roboczej do pojemności. W tym artykule jest szybki i stabilny. „Farsz” jest również łatwo radzi sobie z wszystkimi zainstalowanego oprogramowania i bez opóźnień uruchamia aplikacje.

W zasadzie, wydajność wystarczy nawet do uruchamiania gier 3D, tak dla zabicia czasu lub dla gonochki przygodach bez problemów.

Problemy z pamięcią

Pamięć o LG K7 X210DS opinie niezadowolonych. Oczywiście, dla takiego układu jest bardzo pamięci RAM o pojemności 1 GB, lecz pamięć wewnętrzny 8 Gb. Na pierwszy rzut oka, że to dużo, ale z jakiegoś powodu tylko połowa z nich dostępne dla użytkownika.

To jest miejsce, gdzie można cieszyć się i slot na karty pamięci. Telefon obsługuje karty microSD do 32 GB, co wystarcza dla przeciętnego użytkownika.

bateria

Od smartphone LG K7 X210DS Gold, z których najczęściej pozytywne opinie, to ma średnią wydajność, brakuje baterii „z głową”. Pojemność baterii 2125 mAh. Gra nie będzie aktywnie grać, ale do przeprowadzenia surfowania w Internecie, korzystania z sieci społecznościowych, czasami sprawiają selfie możliwy przez cały dzień.

Ładowarka posiada obecny w pozycjach 2A, głośność baterii brakujący. Ładowanie telefonu około 2-2,5 godziny. Dlatego, nawet jeśli w środku dnia jest on rozładowany, aby przywrócić jego ładunek może szybko.

brzmiące nazwisko

No i główny „Chip” smart phone – komórka. Okazuje się, że nie dość selfifon spełnił oczekiwań. O komory LG K7 X210DS pisać recenzje często rozczarowani. Główny aparat ma 8MP. Aby poprawić obraz w nocy nastąpił wybuch. Autofokus jest również dostępny, który działa poprawnie.

Specjalna aplikacja dla kamery LG nie wymyślił, więc o standardy dla „Android”. Obiektyw rejestruje wideo w rozdzielczości Full HD. Jakość obrazu jest bardzo dobra, chociaż z takim „górnolotnych tytułem” spodziewaliśmy się nieco więcej. Jeśli strzelać po południu, a następnie obrazy są dobre. Jeśli światło jest niewielki hałas na zdjęciu pojawiają. Ogólnie rzecz biorąc, wszystko jest standardem.

Frontalka od średniej LG K7 X210DS Czarny Review. Właściciele spodziewać się tego zaskoczenia, ale to wszystko było normalne. Rozdzielczość przedniej komory 5 MP. Selfifon zawdzięcza swoją nazwę, ponieważ soczewka przednia posiada dodatkową funkcję. Na przykład, ruch może zostać usunięta. Aby obraz okazało się, że jest to konieczne do kompresji komorę i otworzył pięścią. Po tym timer do trzech sekund. W tym czasie model musi dostosować swoją postawę i przygotowanie do automatycznego fotografowania.

Właściciele LG K7 X210DS opinie o tej funkcji lewej od różowo. „Sondowania nazwę” był bardziej oczywiście reklama. Opcja „strzelanie gest” nie zawsze działa, ale na ogół nie działa w niektórych zespołów.

Twórcy starali się przyciągnąć uwagę kupujących na przeciętnym jeszcze smartfon innym chwytem marketingowym. Okazuje się, że LG K7 ma lampy błyskowej dla zdjęć z przedniej kamery. W rzeczywistości, jest to „wirtualny” i działa na woli. Jeśli jest włączona, to zaczyna się rozjaśnić ekran, zwiększając jasność podświetlenia. W teorii, opcja ta pozwala na wykonywanie zdjęć z frontalki nawet w ciemności. W praktyce wszystko nieco inna.

Oczywiście, czy lampy błyskowej na przednim panelu Smart kosztowałby znacznie droższe. I niech ta opcja nie spełnia oczekiwań, raz nie zrobiła. Ale nawet to nie można nazwać smartphone selfifonom.

moduły bezprzewodowe

Jak wiecie, LG K7 X210DS sprzedaż przyszedł z inną nazwą LG K7 3G. Oznacza to, że gdy użytkownik powinien mieć świadomość, że smartfon nie ma częstotliwości LTE. W przeciwnym razie, gdy telefon działa dobrze zarówno 2G i 3G. Jeżeli kupujący wymagają obecności LTE, bo to jest oddzielna wersja modelu LG K7 4G.

Oprócz modułu sieciowego, telefon posiada standardowe Wi-Fi, Bluetooth i GPS. Wszystko to jest również stabilny. Dlatego urządzenie to jest bardziej odpowiedni dla zwykłych użytkowników, którzy potrzebują dostępu do internetu, programów biurowych i stabilnej pracy.

wyniki

LG od dawna słynie z gadżetów. Oni wiedzą, jak je zrobić i zarobić wystarczająco dużo jakości, a jak wynika z opinii klientów. Montaż nowego modelu jest silny, dobre materiały. biuro projektowe, które nie będą mieszać z innymi markami na rynku międzynarodowym. Pomimo faktu, że nie jest to monopod, telefon nigdy luz przy najmniejszej kolizji nie pęka, a ekran jest pokryty szkłem ochronnym, który również daje nadzieję na jego długowieczności.

Problem w tym LG, być może jeden – ich zawyżone ceny. Nadal nie jest jasne, kto kupi ten smartfon do 8000 rubli. W tej cenie chiński producent od dawna produkowane gadżety, które mają wysoki poziom wydajności. Są one o rząd wielkości bardziej potężny niż LG K7 we wszystkich aspektach.

Teraz ten model i jego „kuzynów” są popularne wśród tych, którzy nie chcą, aby komunikować się z Chińczykami. W porównaniu do innych marek, takich jak Nokia i Samsung, urządzenie to jest równe konkurenta, zarówno na urządzenia techniczne, jak również cen.

Na ogół opinia LG K7 3G Dual. Ma świetny design i jakość. Tworzą wygodną obudowę, dzięki czemu mieści się w dłoni idealnie. Ciekawym rozwiązaniem słynnych przycisków sterujących sprzętu, który stał się „chip” firm. Aparatura i uzasadnia specjalizacji selfifona. Na równi z modeli budżetowych, frontalka tam naprawdę nie jest źle.

Rozczarowany, oczywiście, ekran. Może warto zrobić trochę mniej. Następnie fatalny rozdzielczości by nie wydawało się tak opłakany. Wydajność jest stabilny w normalnych smartphone. Nie zaobserwowano żadnych błędów i opóźnień. Chociaż wciąż istnieją problemy czujnika. Ewentualnie wraz z aktualizacją systemu ich nie ma, a może nadal jest problem z wyświetlaczem.