341 Shares 5242 views

Szczegółowe informacje na temat sposobu wkładania karty SIM do iPhone'a „4”

W tym artykule skupimy się na jak włożyć kartę SIM do „iPhone” 4. Masz zaszczyt stać się szczęśliwym posiadaczem urządzenia Apple czwartej generacji i nie możesz się doczekać, aby zbadać jego każdą okazję. Dla pełnego funkcjonowania urządzenia jest konieczne, przede wszystkim, włożenie karty SIM. Zwykła procedura instalacji karty w telefonie komórkowym składa się tylko z jednego procesu częściowego demontażu – zdjąć tylną pokrywę urządzenia i wyjąć baterię, ale w każdym telefonie komórkowym, który jest produkowany przez firmę Apple, karta SIM jest włożona całkowicie inaczej.


Procedura instalacji

Tak więc wyjaśnić, jak włożyć kartę SIM do „iPhone” 4. Pierwszym krokiem jest, aby wyłączyć zasilanie, aby uniknąć problemów. Na pewno, drodzy czytelnicy, jest zainteresowany przede wszystkim w kwestii gdzie włożyć kartę SIM w czwartym „iPhone”. Odpowiedź: Wtyczka z producentem tacy postanowił umieścić w dolnej części urządzenia. Obok uchwytu na karcie SIM jest mały otwór, przez który za pomocą specjalnych narzędzi dostarczanych wraz z urządzeniem (jeśli taki zestaw nie jest, może przyjść i zwykły spinacz), będzie wpływ połowu. Wyciągnij tacę, włóż kartę SIM i powrócić do swojej pierwotnej pozycji w nim.

podstawowe kroki

Uchwyt karty SIM na czwartym „iPhone” może znajdować się na pasku po prawej stronie. Otwórz go w takim urządzeniu powinny być takie same jak w powyższych przykładach: za pomocą specjalnego klucza. Czwartej generacji iPhone konwencjonalny SIM nie pasuje do złącza. Nie trzeba specjalnej karty SIM dla „iPhone” 4. Z tego powodu, w tych przypadkach, jeśli masz standardową wersję, trzeba będzie wyciąć samemu. Można to zrobić ręcznie lub zakup specjalnego narzędzia. Konieczne jest, aby wziąć kartę sim i wyciąć jej ciało do rozmiaru micro-SIM, tak aby dopasować rozmiar tacy „iPhone” czwartej generacji. Następnie przez posiadacza go naprawić tak, że płyta kontakt leżał dokładnie w gnieździe. Następnie tacę delikatnie wciśnięte w obudowę. Włącz urządzenie. Jeśli ściśle przestrzegać powyższych instrukcji, jak włożyć kartę SIM do iPhone'a „4”, na ekranie urządzenia powinny pojawić się w akumulatorze.

Czego nie robić

Należy również zwrócić szczególną uwagę na fakt, że w procesie wycofywania tacy nie mogą korzystać z punktu igłą, ponieważ może on uszkodzić urządzenie blokujące do karty SIM w telefonie.

Dodatkowe informacje o procesie

W ogóle, jeśli nie wiem, jak włożyć kartę SIM do „iPhone” 4 i nie chcą tracić czasu na szczegółową analizę tego materiału, z zakupem urządzenia jest lepiej poprosić o asystenta sprzedaży. Dla niego, procedura ta powinna być dostatecznie znane i stosunkowo proste. Można oglądać tylko jego manipulacji i starają się je zapamiętać. Jeśli nie dostać się zapamiętać wszystkie z nich i poprosić o powtórzenie procedury wahasz, to pomóc może przyjść do naszego archiwum, gdzie można łatwo znaleźć wszystkie niezbędne informacje. Opisujemy bardzo szczegółowo kartę sim procedura instalacji w „iPhone” czwartej generacji. Ponadto, można łatwo przeczytać artykuł w tym samym czasie i przeprowadzić procedurę. Czwarta generacja iPhone jest ustawione jako urządzenie do całkowitego dostępu do wszystkich funkcji w Internecie, jak również e-mail, gry, muzyka, filmy, wykorzystania mediów (czasopisma) oraz realizacji połączeń wideo.