444 Shares 1784 views

„Slick”: kosmetyki jako broń w walce o piękno

Kosmetyki Sleek MakeUp zyskał popularność ze względu na szeroki zakres i wybór kolorów. W przeciwieństwie do innych marek kosmetycznych, „Slick” oferuje zróżnicowaną paletę kolorów szminki, różu, starterów i wyróżnienia w jednym zestawie. Mimo to cena za to jest dość niskie (w rublach rosyjskich, 250-500), ale jakość pozostaje na wysokim poziomie.

Jakość i niedrogie: czy jest to możliwe?

Ani filmowanie lub sesja zdjęciowa nie przejdzie bez makijażu. Wcześniej, aby takie imprezy odbywały się na najwyższym poziomie, a modele, prezenterzy i aktorzy są wniesione do publiczności w całej okazałości i bez wad, to było konieczne stosowanie specjalnych drogich kosmetyków. Jego cena była dość wysoka i niedostępne, średnia pań. Teraz, kiedy nie było „Slick” – kosmetyki dostępne i jakość, każda kobieta może sobie pozwolić na profesjonalny makijaż i doskonały wygląd.

Po raz pierwszy Sleek Cosmetics rozpoczęła się w Wielkiej Brytanii, a ćwierć wieku udało się zdobyć sporą popularność, a wszystko dzięki temu, że istnieje ogromna gama kolorów oraz wysoki współczynnik jakości. Slogan firmy – „aby piękno stało się dostępne dla wszystkich.”

Dlaczego Sleek?

Elegancki zestaw do makijażu cień składa się z 12 różnych odcieniach i nadaje się dla kobiet o różnych smakach, jak również tych, którzy lubią eksperymentować i tworzyć różne obrazy. Charakterystyczną cechą cieni „Slick” (marki kosmetycznej, która zawiera wiele działów) jest to, że mają żywe kolory, gładkie i łatwe do zastosowania, a w stanie utrzymać się przez długi czas. Gładki cień produkowane z naturalnych minerałów. Oprawione sieciowaniu bardzo stylowy – w czarnych matowych kolorach. Wewnątrz znajdziecie wygodny dwukierunkowy lusterko i aplikator.

Sleek w Rosji – to rzeczywistość!

Nie tak dawno temu, wraz z już polubili cienie, istnieją inne produkty linii „Slick” (kosmetyki). Ufa, na przykład, oferuje szeroki wybór tej linii w sklepie, „Beauty Market”. Ten rodzaj makijażu jest obecnie sprzedawany w całej Rosji. Dlatego Ufa – nie jest jedynym miastem, gdzie można kupić takie towary jak „Slick” kosmetyków. Krasnodar teraz posiada również szeroki asortyment kosmetyków danych. Rozważmy główne cechy nowych produktów.

Forma gładki Pudry służy do zmiany kształtu i maskowania niepożądanych elementów na twarzy. Pakiet zawiera mozaika Highlighter, proszek i rumienić różne odcienie, które po nałożeniu na skórę wyglądają naturalnie. Markerem – korygowanie środkiem do ukrycia lub wyizolować w pewnych strefach. On nadaje czołowej świeży i zdrowy wygląd. Kontur Powder tylko dodaje do wizualnego efektu wyróżnienia i lekki dotyk rumieńcem podkreśla kości policzkowe. Wszystko to sprawia, że jest wyjątkowy i bardzo atrakcyjny linia „Slick”. Kosmetyki tej marki zdobył wiele zaufania w żeńskiej połowy populacji.

opinie klientów

Dziewczęta, które są produktami tej marki, twierdzą, że ich natychmiast przyciąga stylowy wygląd i niską cenę. Kosmetyki „Slick”, recenzje którego pozytywny trend, to jest bardzo odporny nawet bez bazy do makijażu.

O cienie dziewczynek powiedzieć, że nie są one spryskiwane i stosowane jednolicie. Każdy dla siebie w mozaice znajdzie swoje ulubione odcienie od matowych do perły. Z produktów tej marki jest o wiele łatwiej być różne i często zmieniać obrazy.

Co do szminki, reakcje wskazują na szeroki wybór czerwonych odcieniach na każdy gust. W razie potrzeby, jeśli jasne kolory są znudzeni, można eksperymentować i mieszać dostępny w zestawie. Szminki jasne kolory i nasycone trwa długi czas, bez kasowania. Wiele kobiet uważa, że równomiernie spoczywa szminka na ustach, a także wszystkich pozycjach z wyjątkiem matowa, ma działanie nawilżające.

Ale jest to ważny punkt, który nalegać wiele dziewcząt: nie upuścić produkty z tej linii. Konsekwencje upadku może być okładka podział, a nawet pękanie obudowy, co pociągnęłoby za sobą nieodwracalne uszkodzenie produktu. W odniesieniu do proszku panie twierdzą, że ma naturalną fakturę i kolor, twarz całkowicie niewidoczny, nadaje skórze matowe wykończenie i naturalność. Nicea wyróżnienia w obiegu – delikatne i miękkie, nie za wybiela, ale wręcz przeciwnie, daje ciekawe podkreśla. Róż przypomnieć Nars orgazm (o tej samej błyskotki). Wyglądają bardzo dobrze na ciemnej skórze.