445 Shares 7255 views

Krem do depilacji obszarów intymnych: co wybrać?

Jest to prawdopodobnie jedna z najstarszych metod usuwania nadmiernego włosy na ciele. Został wymyślony przez królową Nefertiti nadal BC. Zrobiła środka depilacji otrzymany przez mieszanie stopionego wosku, soki roślinne, która posiada działanie przeciwbólowe oraz miodu. Po tym, ludzie starali się usuwać włosków pęsetą, ale to było dość przykre i długotrwałe procedury, a dopiero w XX wieku odkryciem na nowo receptury kremu, ale to nie nadaje się do bikini skóry. Krem do depilacji obszarów intymnych wymyślone tylko około 30 lat temu.

Istotą działania leku jest to, że dosłownie niszczy włosy do milimetra w głąb skóry. Dlatego wyrastające włosy gładkie końce i są mniej wyraźnie odczuwalne na skórze. Składniki zawarte w kremie, prawie całkowicie niszczy strukturę włosów, dzięki czemu może być łatwo usunięty i nóg po zabiegu nie jest czarno tochechek.

Użyciu kremu do depilacji stref intymnych nie jest bardziej złożone niż w zwykłej maszynki: przy użyciu małej łopatki, które zwykle sprzedawane wraz z środkami krem nakłada się warstwy zewnętrznej wynosi około 3 mm, a następnie, po kilku minutach usunięto sam łopatki wraz z włosami , Ilość czasu Szczegółowe informacje zostaną określone w instrukcjach do obiektu. Główną rzeczą, którą trzeba wiedzieć podczas korzystania – podczas usuwania włosów w okolicy bikini nadaje się tylko specjalny krem do woskowania obszarów intymnych, krem do nóg lub twarzy nie może być używany.

Krem do depilacji obszarów intymnych ma wiele zalet. Jest szybki i łatwy w obsłudze, niedrogie, skutecznie usuwa włosy zakłócające również odżywia i nawilża skórę. Ale, jak w przypadku każdego produktu kosmetycznego, to ma swoje wady. Przed użyciem, nie należy zaniedbywać sprawdzenia reakcji alergicznej, jak w kremie ma silne substancje niszczące. Gdy włosy zostały usunięte, należy je przemyć gorącą wodą i śmietany. I, oczywiście, po kilku dniach procedury muszą być powtarzane, ponieważ krem nie zabić mieszki włosowe całkowicie.

Konkretne przeciwwskazań nie oznacza to, ale kobiety z bardzo wrażliwą skórę, a skóra na której jest nawinięta lub niektóre procesy zapalne, nie zaleca się stosowania tego rodzaju depilacji.

Wybór kremów obecnie na rynku towarów jest dość duży, ale co to dobry krem do depilacji, każdy decyduje za siebie. Może warto spróbować to dobrze reklamowane krem «Veet» – doskonale usuwa włosy i ma neutralny zapach. Sam jest również ugruntowaną krem «Velvet» – niedroga, ale według wielu opinii kupujących, również nie ma zapachu i jest doskonała niszczy włosy, a ponadto ma wiele odmian o różnych składach, które są odpowiednie dla każdej skóry.

Jeśli ktoś nie jest zadowolony z kremu do depilacji, można również polecić żel do depilacji. Główna różnica polega na bardziej miękkiej części – narzędzie to nie jest do usuwania włosów oraz złagodzić jej strukturę – to raz wystarczy przejść procedurę maszynki do golenia i depilacji jest zakończona. Żel depilacji zazwyczaj obecne liczne substancje łagodzące i nawilżające skórę. Chociaż nie jest to żel, który jest tak silny, że będzie usunąć włosy samodzielnie bez brzytwą lub wosku. Ruch może być stosowany do strefy bikini, a po zabiegu włosy odrastają są gładkie i miękkie.

Nowoczesne metody depilacji są tak zróżnicowane, że każda kobieta może łatwo znaleźć wygodny sposób, aby być jej pożądane, piękne i mają skórę aksamitną w stu procentach. Ważne jest, aby wybrać coś dla siebie.