554 Shares 6430 views

Manicure "cat's", z łapkami kota, "oko kota" na krótkich paznokciach. Jak zrobić manicure kota, zdjęcie

Moda w tworzeniu nowego i ciekawszego wzoru na manicure nie stoi i jest zawsze zadowolona z nowych pomysłów. Ponieważ piękna połowa ludzkości zawsze miała uczucie czułości dla członków rodziny kotów, projektanci opracowali różne opcje dekoracji manicure, wykorzystując obrazy tych zwierząt. Dziewczyny z przyjemnością kładły na swoich nagietkach śmieszny rysunek kagańca kotka.

Ciekawe pomysły

Manicure "kot" może być wykonany w różnych kolorach i żartobliwie animowany sposób. Starsze panie, które chcą bardziej wyszukanej postaci, często zdobią sylwetkę czarnego kota.

Ciekawe jest zdjęcie z kotem i kotem w objęciach na tle czerwonego serca. Taka romantyczna scena będzie bardzo przydatna w St. Valentine's Day.

Z łapami

Stylowa manicure z łapkami kota zakochała się w pań z bardziej szanowanym wieku. Wygląda bardzo oryginalnie i na tyle prosto w realizacji. Nie mniej interesujące jest rysunek, na którym koty są reprezentowane w ruchu: sam skoki lub bieganie zwierząt oraz w towarzystwie innych kotów na gwoździach każdej damskiej opowiada swoją małą historię. Zaletą manikiuru z sylwetką kota jest to, że wygląda tak samo pięknie, jak na długie i krótkie paznokcie. Pogrubione młode kobiety, z reguły, używają jasnego i bogatego lakieru na tle stworzonego obrazu.

Ale w dni robocze lakier pastelowych tonów jest bardziej odpowiedni, zwłaszcza że sylwetki kotka nie wyglądają gorzej. W salonie kosmetycznym mistrza manikiuru można stworzyć dowolny obraz z udziałem ukochanych kobiet na paznokcie klientów. Niestety, nie zawsze jest możliwe, aby współczesne panie znalazły czas na tę procedurę, a następnie ich własny potencjał twórczy i trochę cierpliwości przychodzi na ratunek.

Jak zrobić manicure "kot"?

Aby stworzyć zabawną kagankę wesołego kociaka na paznokcie, potrzebujesz kolorowych lakierów, cienkich szczotek lub wykałaczki oraz kartonu jako palety. Manicure będzie wyglądać zabawnie, jeśli kocięta przedstawione na gwoździach będą miały różne kolory. Wybrany lakier stosuje się w taki sposób, aby nie dotykać otworu. Jeśli zgiąć palce i zwrócić się do siebie, okaże się na górze – będzie to głowa kota. Pozostaje tylko wyciągnąć szczoteczkę z uszami. W ten sam sposób nakładamy lakier o innym kolorze na następny paznokci. Kiedy paznokcie na wszystkich palcach wyglądają na głowę kota, to ciągle narysować oczy, nos, usta i anteny.

Wymaga to wykałaczki lub igły. Powinieneś zacząć od oczu. W tym celu na tekturze należy upuścić kroplę zielonego lakieru i zanurzyć igłę w lakierze, narysować oczy. Następnie, w taki sam sposób, namalowujemy wąsy, usta i źrenice kociaka z czarnym lakierem, używamy różowej palety do nosa. Jeśli kolor kociaka jest czarny, używamy białego lakieru do anten i ust. W ten sposób otrzymujesz zabawny manicure "cat", zrobiony w domu. Na pewno nie pozostawi innych obojętnie i będzie się cieszył.

Uszczelki siedzące

Silhouettes zwierząt w ruchu będą trudniejsze do wykonania: twardość ręki i pewne umiejętności będą wymagane. Ale ci, którzy siedzą w objęciach uszczelek, będą w stanie wyobrazić sobie nawet tych, którzy nie mają specjalnych talentów do rysowania. Obraz będzie ciekawy wygląd na całkowicie malowanym paznokcie, a na tle typu "francuski".

Siedzenie w objęciach kociaków można umieścić na krawędzi gwoździ lub na swojej dziurze. Obraz będzie ładniejszy, jeśli zwierzęta są różne, na przykład czarno-białe, szare i czerwone. Potrzebujesz cienkiej szczotki, kartonu, igły lub wykałaczki, lakierów do paznokci o różnych kolorach. Po pierwsze, weź wygodną strój, tak aby ręce nie drżeć, w przeciwnym razie obraz nie działa. Na tekturze należy upuścić kroplę czarnego lakieru i narysować dwie kropki drobnym pędzlem. Ponieważ kociaki siedzące z plecami do widza są przedstawiane, jeden punkt powinien być większy – to jest pnia, drugi będzie mniejszy – będzie głową. Następnie należy wyciągnąć uszy z górnego punktu i od dołu ogona. Okazało się, że siedzący kotek, obracając ogon w dół. Druga jest rysowana w innym kolorze w ten sam sposób, ale po wyschnięciu lakieru. Ogony kociąt mogą być skrzyżowane, a nad głowami narysować małe czerwone serce – otrzymasz bardzo dotykowe zdjęcie.

Manicure "kot" będzie ciekawszy, jeśli zwierzęta zostaną przedstawione na jednym paznokcie, a resztę za pomocą drobnego pędzla narysuj kreski, które przecinają paznokieć po przekątnej lub wzdłuż krawędzi płyty. Ułóż łapy nie będą trudne. Najpierw musisz umieścić w pożądanym miejscu duży punkt, a potem nad nim narysować trzy mniejsze punkty – otrzymasz ślad łapy kota.

Cat's Eye

Innym popularnym projektem manikiuru jest "oko kota". Aby osiągnąć efekt przypominający o świetle oka puszystego drapieżnika, umożliwia magnes i skład lakieru. Zaletą tego specjalnego płynu jest to, że z jego pomocą bardzo łatwo jest stworzyć modny wystrój paznokci w domu.

Specjalne umiejętności nie są wymagane, potrzebujemy tylko zaufania i solidności ruchów. Przed zastosowaniem produktu kosmetycznego eksperci zalecają przykrycie paznokci podstawą, jeśli końcowy lakier jest zbyt lekki. Możesz zrobić tło dla niej ciecz o ciemniejszym kolorze. Jasny efekt odblaskowy występuje, gdy metalowe cząstki zawarte w lakierze gromadzą się w pasku pod działaniem magnesu. Kiedy gwoździe są w pełni przygotowane, można zacząć stosować paletę kolorów. Po pierwszym przykryciu paznokci należy wziąć magnes, który z reguły jest wyposażony w lakier, i przynosz go jak najbliżej powierzchni płyty paznokciowej.

Punktem podejścia jest skrajna górna część gwoździa. Magnes przyciąga cząstki metalu, tworząc blask w postaci paska. Manicure na krótkich paznokciach "oko kota" wygląda też dobrze kosztem blasku przypominającego zwężoną źrenicę drapieżnika. Pasek migotania wizualnie rysuje paznokci.

Wnioski

Teraz wiesz, jak zrobić manicure "kotka". Zdjęcia i zdjęcia kilku ciekawych pomysłów zostały przedstawione w naszym artykule.