388 Shares 5905 views

geometria Tatuaż: wartość różnych kształtach

Tatuaż „geometria” to specjalna kategoria noszenia wzorów. Takie obrazy mogą mieć różne tajemnicze znaczenie. Uważa się, że człowiek, który ma tatuaż w życiu czeka na powodzenia i szczęścia, a także w relacji – uczciwość i szczerość. Weźmy pod uwagę, jak ważne tatuaż „geometria” sam w sobie niesie.

sześcioramienna gwiazda

Sześcioramienna gwiazda jest również nazywany Heksagram. Liczba ta ma kształt dwóch połączonych trójkątów polarnych. Oni nakładają się na siebie, wynik jest gwiazdą. W górę trójkąt jest symbolem nieba, a skierowana w dół – symbol ziemi. Razem symbolizują człowieka, który łączy te dwa światy. Ten tatuaż jest idealne małżeństwo, co wiąże się z mężczyzny i kobiety.

trójkąt

Tatuaż „geometria” w postaci trójkąta jest symbolem małżeństwa, bezpieczeństwa pożarowego, Trinity (ciała – Soul – umysłu), stabilność fizyczną. Trzy połączone trójkąty stanowią doskonałe zdrowie. A jeśli pokazują dwie przecinające się trójkąty, taki tatuaż wyraża boskość, zwycięstwo ducha nad materią.

kwadrat

Tatuaż „geometria” (zdjęcie poniżej) w kwadrat symbolizuje prostotę, mądrość, prawdę, honor i sprawiedliwość.

okrągły

Tatuaż w kręgu symbolizuje jedność, nieskończoność, doskonałość. Może to być również symbolem bóstwa, do których zazwyczaj bierze się słońcem. Jeśli pokazuje krąg podzielony na pół, może to być symbol dnia i nocy lub latem i zimą.

gładka linia

Tatuaż „geometria” w postaci płaskiej linii jest najczęstszą symbol. Można go rozszyfrować jak strzała, a jeśli jest on wyświetlany w postaci zygzaka lub spirali, może symbolizować grzmoty, ziemia, wąż i tym podobne. Szczególne znaczenie ma meander. Ta linia ciągła, przerywana pod odpowiednim kątem. Jest to symbol wieczności, brak początku i końca, a Chińczycy wierzą meander symbol reinkarnacji.

pięciokąt

Pentagon – figurę geometryczną w formie pięciokąta foremnego (gwiazdką). To symbolizuje wieczność, doskonałość, wszechświat. Ta postać jest uważany za amulet zdrowia, a także może symbolizować pięć ran Jezusa. Żydzi uważają, że Pentagon symbol szczęścia, a Japończycy – znak wysokiego statusu w społeczeństwie.

sześciokąt

Sześciokąt nazywa regularny sześciokąt. Tatuaż „geometria” w postaci rysunku symbolizuje obfitość, piękno, wolność, harmonia, miłość, pokój, przyjemność.

pentagram

Pentagram, napisany przez jednego linią ciągłą, jest najbardziej starożytny symbol, który jest znany ludzkości. W różnych okresach historycznych, ludzie go interpretować na różne sposoby. Egipcjanie uznać go za symbol gwiazdy. Bardziej nowoczesny wyjaśnienie tego rysunku: Wartość pięciu ludzkich zmysłów, obecność harmonii, zdrowia, sił mistycznych. Ponadto pentagram symbolizuje bezpieczeństwo i dobre samopoczucie.

spirala

W naturze forma spirali znajduje się w wielu miejscach. Na przykład, rysunki w ludzkich palców, cząsteczka DNA, różne zjawiska fizyczne (tornada). Ta liczba oznacza czas, cyklicznych rytmów, zmiany pór roku.

Więc spojrzał w różnych kształtach geometrycznych, które są często wybierane jako obraz do tatuaży. Każda postać ma swoją wartość. Przed podjęciem decyzji o wypełnienie tatuaż ze szczególnym znakiem, trzeba dokładnie zbadać, co one oznaczają.