871 Shares 5803 views

Fryzury w stylu boho. Tworzenie obrazów modne

Boho Style – sprzeciwia się przepychu i ścisłych trendów zgodności. Z zadowoleniem przyjmuje autoekspresji, indywidualność, komfort, naturalność. Jak w odzieży, w sztuce fryzjerskiej, on nie traci znaczenie na wiele lat. Fryzury w stylu boho dzisiaj można znaleźć niemal wszędzie. Odejście od ścisłych zasad i ram pozwala eksperymentować i tworzyć własne piękno.

Chcesz nauczyć się projektować swoje włosy w tym stylu? Postępuj według kilku zasad i wskazówek. Biorąc pod uwagę, że ten styl promuje wolność, jest ich niewielu.

Podstawy stylu

Fryzury w stylu boho-chic sprawiać wrażenie lekkiego niedbalstwa. Czasami, patrząc na taką fałdowania, można by pomyśleć, że spędził minimum wysiłku i czasu. Efekt ten jest i powinno być, ale nie sądzę, że wszystko jest tak proste. Jeśli styl włosy niedbale piękny wynik nie będzie działać. Efekt lekkości i naturalności osiągnąć znaczne siły roboczej.

Dziś fryzury w stylu boho zdobić nie tylko zwykłe dziewczyny. Ich wybrani nawet gwiazd. Na przykład, znanym fanem łuki w wolnej i swobodnej stylu – sióstr Olsen. Ich zdjęcia – wspaniały przykład wyżej. Lekkie aktorek loki są dobrze utrzymane i dokładne, choć wydaje się, że wiatr zawył z nich. Tak powinno wyglądać fryzurę w stylu boho.

Jak zrobić takie włosy? Skomplikowane o tym nie ma nic. Pierwszy myć włosy dokładnie przykręcić pasmo włosów na duże wałki. Potem, bez czesanie, rozbierać je na oddzielne warkocze, rozerwać palce. Radzenia sobie z końcówkami wosku.

akcesoria

Styl Boho brzydzi trendy. Jeśli masz jakieś akcesorium, które jest u szczytu popularności w sezonie, wyczyść ją. Musimy klasyczny, rocznika, hendmeyd. Tutaj, oczywiście, jest obserwowanie poczucie proporcji, a nie trzymać się włosy, które spadły. Ale na przykład, mosiężne szpilki z młodości babci może być prawdziwym hitem. Jako wisiorek z kolorowymi piórami.

Handy koronki, koraliki efektowne wykonane z naturalnych materiałów, pióra, nici. Doskonała ozdoba może stać się nudny (małe warkocze wykonane w specjalnej technice) tkanin z nici. Mogą występować jako splecione żyły własnej włosy i wymiennych akcesoriów.

Jeśli będzie to ceremonia, zanotuj tiary, korony, opaski z kwiatami. Splot we włosach może być nawet Boho koraliki, łańcuszki i naszyjniki.

Warkocze i plecionki

Ci, którzy wiedzą, jak splot warkocze we własnej głowie, może łatwo nawet codziennie budować różnorodne fryzury w stylu boho. Fotografie umieszczone poniżej pokazuje, jak skutecznie i ekologicznie wyglądał warkocze o różnej grubości stałej tylnej nawrocie.

Innym rozwiązaniem kolorowy – uprzęże, apartamenty z dwóch skręconych nici, a nie trzy lub cztery, jak kosa. Wielki efekt można osiągnąć za pomocą różnych rodzajów tkania: Fishtail, francuski warkocz Spike.

dredy

Ze względu na styl boho afrokosy dredy i Zizi przeżywają drugą młodość. Są świetne, aby zmieścić się w stylu wolnym. Oczywiście, że są piękne i spektakularne w sobie. Ale można zbudować z nich, i wszelkiego rodzaju fryzury w stylu boho. Aby to zrobić, należy podnieść dredy na głowie, pozostawiając wybrzeża 2-3 sztuk. Pociągnąć gumkę i owinąć je wokół niej, zabezpieczając szpilki. Wystające końce włosów dać bardziej rustykalny i smak. Nawiasem mówiąc, można ozdobić na własną rękę.

Najważniejszy dzień

Dziś boho styl przeniknął nawet w modzie ślubnej. Ubierz jakby wyjęte z pnia babci lub szyte ręcznie, wystarczy spojrzeć na luksusowym tle nudnych i nudnych dóbr konsumpcyjnych. Jeśli ta – wg uznania, dbać o wszystkie szczegóły obrazu. W tak ważnej sprawie nie może być drobiazgi.

Fryzury ślubne w stylu boho, oczywiście, najlepiej zostawić do specjalisty. Zaplanuj akcesoriów. Może to być kwiaty z foamirana, perła nici, wstążki jedwabne i więcej. Najważniejsze, że włosy dopasować sukienkę.

Bardzo elegancki wygląd poskręcane włosy, skrzyżowane z tyłu i swobodnie opadać na ramiona. Nie zapomnij o zasłonę! Dziś jest wykonana nie tylko z tiulu ale również z gipiury i koronki.

Jak to jest niemożliwe do zrobienia

Nie myśl, że „Boho” jest synonimem znaczeniowo definicje takie jak „niedbalstwa”, „brudny”, „niedbalstwo”. Ten styl uczy naturalne piękno i indywidualność. I jak może wyglądać dość zaniedbany włosy? Przed dokonaniem fryzurę, wprowadzają je w kolejności, dokładnie rozczesują. Jeśli używasz runo, maskować powierzchnię starannie uczesane gładkie pasmo.

Z dużą ostrożnością należy użyć dżetów. A w razie wątpliwości, należy unikać ich w ogóle. Większość z nich wygląda tanio. I ten styl jest o wiele lepiej nadaje się kamienie półszlachetne, kamienie szlachetne niż ich naśladowania.

Zawsze należy pamiętać, poczucie proporcji. Unikać kontrowersyjnych kolorów i nie obciążać włosów akcesoria zbędny.