368 Shares 5742 views

Fryzury krok po kroku z własnymi rękami

Słynna aktorka Nicole Kidman na premierze w Cannes pojawiła się na czerwonym dywanie jest nie tylko niezwykle piękny strój, ale również wszystkich obecnych uderzył stylową fryzurę. To taka fryzura własnymi rękami może być wykonana. Stopniowego procesu jest przedstawione w artykule. Na specjalne okazje i oficjalnych imprez nie jest lepszym rozwiązaniem. Mimo że nasza wersja jest bardziej uproszczone i modyfikowane, ale jego sylwetka i styl może również konkurować z fryzura Nicole.


Wieczór fryzurę rękami: cały proces krok po kroku

Do stworzenia tej fryzury najlepiej nadaje się średniej długości włosy i pożądane teksturą (falista). W tym przypadku, włosy na proste włosy. Jeśli chcesz uzyskać efekt lekkiego niedbalstwa, trzeba wcześniej przygotować włosy: oszukują ich mały grzebień i lekko lakierowany na nici były bardziej posłuszne. Model ten składa się zasadniczo z francuskiego warkocz, które są ułożone w formie spirali. Wykonane tę fryzurę własnymi rękami, krok po kroku opisano poniżej, ale najpierw powinien być przeszkolony w tkania francuski warkocz. Pamiętaj, że główną różnicą pomiędzy klasycznym francuski warkocz na to, że francuska metoda włosy podczas oplatania dodawać tylko po jednej stronie (w tym przypadku tylko góry). Pomysł wielkiej fryzura jest wykonanie dwóch francuskich warkocz i ich późniejsze układanie spiralnie na karku.

Inne modne fryzury własnymi rękami, krok po kroku

Zdjęcia pokazują dobrą sekwencję operacji. Widzimy, że ona sama czyni piękną fryzurę, bez pomocy innych:

1. Oddziel sekcję włosów powyżej prawego ucha do tkania, jak pokazano na zdjęciach. Jeśli chcesz, możesz zostawić grzywkę, ale można ją włączyć w splocie.

2. Rozpocznij warkocz oplot z trzech pasm. Wskazówka: Fryzura z warkoczami lepsze uzyskuje się, gdy włosy nie są zbyt czyste.

3. Alternatywny następujące kroki: przesunąć pasmo od prawej do lewej w poprzek boiska, a następnie od lewej do prawej przez środkowego pasma, a następnie ponownie od prawej do lewej w poprzek pola, i tak dalej. Przy każdym nawrocie dodatku na jednej stronie (lewa strona) małej części głównej masy włosa.

4. Kontynuuj utkać z głową w stronę ucha aż warkocz sięga połowy szyi. Staraj się nie ciągnąć zakrętach warkocze że było powietrza, nie przylegające do głowy.

5. Punkt kosa w dół, robi to kosztem pasm bocznych. widać jak stylową fryzurę, własnymi rękami, aby krok po kroku, zbliża się do końca. Zakończenie francuski warkocz powinien konsolidować gumki.

6. Pozostałe włosy powinny mieć również prawo w warkocz warkocz, po wzoru. Zacząć pracować nieco niższy niż w pierwszym warkocz.

7. Po osiągnięciu środku głowy, zaczynają zmieniać kierunek, tworząc łuk. Można to osiągnąć, jeżeli dodaje się do splatania nici z dna główki.

8. Kompletna warkocz klasyczny sposób i zablokować niewidzialny zespół.

9. Kształt spirali na rożnie i zabezpieczyć go za pomocą szpilek i niewidoczne. Większa Scythe powinny być układane wokół dolnej cewki.

10. włosy, dłonie dokonywane stopniowo, zakończone mocowania lakier.