726 Shares 5462 views

Hamed "Książę" Naseem: The Rise and Fall

Od początku boksu jako sport było dość dużo ludzi, którzy wiedzieli, jak zaszokować publiczność i walczyć w ringu w bardzo szczery rack stale nerviruya jego zwody przeciwnika. Ale nawet w tej grupie znajdują się osoby, które mogą być uważane za najbardziej ekstrawaganckie i w dobrej drodze „odmrożone”. Jeden z tych bojowników w swoim czasie był Hamed „Książę” Naseem.


Narodziny i rozpocząć lekcje boksu

Future big-name sportowiec urodził się 12 lutego 1974 roku w mieście Sheffield (Wielka Brytania). Jego rodzina była mieszana: w jego rodzinie tam i Brytyjczyków i przedstawicieli Jemenu. W sekcji bokserskiej Hamed „Książę” Naseem pojawił się po raz pierwszy w wieku sześciu lat, w których ze względu na wielką danych fizyczny był w stanie szybko rozwijać. Już w 18 lat Brytyjczycy byłem w profesjonalnej lidze.

Ścieżka do góry

Tylko trzy lata występów w ringu wziął pro-sportowca na to, aby wygrać swój pierwszy tytuł mistrza świata przez piórkowej podziału WBO. Pas wziął Steve Robinson, z jasnym i bardziej niż przekonująco, wygrywając przez nokaut. Po tym Hamed „Książę” Naseem prowadzi cztery pojedynki, które skutecznie broni swojego tytułu przeciwko naruszaniu konkurentów i dochodzi do walki zjednoczenia przeciw amerykańskiej Tom Johnson. W tej konfrontacji Brytyjczyk objawia się najlepiej, aw dłoniach jest już dwa tytuły WBO i IBF:. Niestety, polityka International Boxing Federation była taka, że Brytyjczyk został ostatecznie pozbawiony tytułu. Ale to nie jest zbyt zdenerwowany mistrz, bo podpisał kontrakt ze słynnym amerykańskim HBO.

właściciel menażerii widowiska

Hamed „Książę” Naseem usiadł z największą liczbą występów na wysoki poziom zaczął flirtować z publicznością. Jednak w pierwszych osób, widział go jako osobę chorą i obłąkany. To przyczyniło się do jego wybryki, z którymi mógłby Excel. Tak więc, jego uśmiech zirytował wielu. Nie podobało mi się jego sposób i patrzeć z pogardą i wyższością do rywali. Ale w końcu stało się jasne, że takie zachowanie było częścią planu, którego Brytyjczyk wcielonej w życie w celu przynieść jego przeciwników z równowagi. Z biegiem czasu, publiczność zakochała się w tym charyzmatycznego wojownika. A co więcej, stał się wyrozumiały wybryki i grymasy, bo lubiła jasne pole. „Książę” Naseem Hamed, którego biografia jest przedmiotem zainteresowania tego dnia, zawsze pokazując ciekawe pojedynki i bardziej żywy wyjść na ring. Wszyscy pamiętają jego magiczny dywan na lokajów tron, różne salta i erotycznym tańcu – to wszystko nie mogło pozostać niezauważone, a zaowocowała. Bilety na jego walk drogie, ale ludzie wypłacone pieniądze, aby cieszyć się wspaniały show.

Zachowanie w pierścieniu

Jako bokser „Książę” Naseem Hamed słynęła z niestandardowym wyposażeniem. Był to swoisty styl boksu z rękami w dół i całkowicie ładny uśmiech na jego przeciwnika w oku. Nie zaobserwowano agresji, ale jednocześnie jest to dość trudne walki prowadzone. Czasem flirty, jak na przykład w walce z Kevin Kelly, gdy Brytyjczyk został powalony w pierwszym i drugim trzech minut. Ale to, co jest rezultatem? Ostateczna kolejność bitwy był amerykański nokaut w czwartej rundzie. A kto w tym przypadku, co do prowadzenia sprawy zuchwały i odważny przedstawiciela Albion?

fatalna porażka

Boks Boks tam. „Książę” Naseem Hamed, najlepsze walki, które były transmitowane na całym świecie, niestety, nie była w stanie rozwijać swój naturalny dar, w wyniku doprowadziło do jego upadku z góry.

07 kwietnia 2001. Arena MGM Grand, Las Vegas, USA. Walka o wakujący tytuł IBO piórkowej. Bokser „Książę” Naseem Hamed znajduje się w ringu z niebezpiecznej Marco Antonio Barrera, który specjalnie dla tej walce zmienić swój styl boksu, stając się bardziej techniczny i skoncentrowany.

Walcz sam był więcej niż napięta. Mexican pokazał pudełko pojemności. „Książę” Naseem Hamed (najlepsze walki, jak się okazało, pozostawione) została obniżona i upokorzony.

Brytyjczycy nie mogli znaleźć klucz do swojego przeciwnika. Gniew i rozkładanie Hamed w drugiej rundzie zachowywał niesportowy, i stało się jasne, że to koniec ery wielkiego wojownika. Przy każdej kolejnej rundzie Barrera się coraz częściej. Głowica Hamed dosłownie odleciał z pięściami, a uśmiech na ustach, jak stało się w ogóle. Wszystko to jest dość naturalnie doprowadziło do zasłużonego zwycięstwa na punkty meksykańska i śmiertelne porażka Nasima, który tak nieudolnie wykorzystali swoje umiejętności. W rzeczywistości, wielu ekspertów zgadza się, że Brytyjczycy nie rozwijać jako bokser i dlatego potrepel następnie pokonać.

Po tej „chłosty publicznego” jako showman „Księcia” przestała istnieć. Miał jeszcze jedną walkę z mało znanym Hiszpan Manuel Calvo i zakończył karierę.

Ale życie, jak wiadomo – nie tylko boks. „Książę” Naseem Hamed (jego biografia jest naprawdę wyjątkowa) przez los i jego niechlujstwo był w więzieniu w maju 2006 roku. To wszystko było winą niebezpieczną jazdę. Ale otrzymał wczesne wydanie we wrześniu.