598 Shares 4790 views

sztuki walki

Prawie wszystkie rodzaje sztuk walki są pochodzenia wschodniego. Wielu z nich są podobne, nawet w sposób ogólny. Taki system walki może być podzielony na starożytne i przeróbek. Nowy system walki zostały utworzone w oparciu o starsze. Poprzez poprawę lub łącząc zasady dwóch typów, można stworzyć coś fundamentalnie różni się od innych rodzajów walki. Chińskie sztuki walki pochodzi z czasów starożytnych. Według legend, a także szeregu danych historycznych, w kraju nie było nawet cała epoka, kiedy około jednej dziesiątej praktyce populacja różnych sztuk walki.


Dziś wielu z tych rodzajów praktyk stały regularny układ sportu lub odzysku. Na przykład, konieczne jest, aby prześledzić historię wushu. Dziś wushu jest praktykowane, aby utrzymać ciało w dobrej kondycji. A po tej techniki był sposób szkolenia żołnierzy. Uważa się, że nauczanie sztuk walki w ich oryginalnym formacie niebezpieczne. Po tym wszystkim, są one istniejące systemy walki. Większość systemów pochodzi na Wschodzie. Jednak nie oznacza to, że Zachód jest za wschodnią świata.

W cywilizowanym kraju jak Francja, urodzonego sztukę walki, która może skutecznie przeciwstawić chińskich i japońskich systemów, a nawet Muay Thai. Mówimy o boksie „Savate”, co pozwoliło kopnięć. Został on stworzony przez żeglarzy i wojowników ulicznych, którzy wiedzieli dokładnie, co jest potrzebne do udanej obronie i ataku. sztuki walki nie ogranicza się do krajów Wschodu i Zachodu. Niektóre systemy zostały ustanowione w krajach takich jak Polska, na Filipinach, w Brazylii.

Powszechne popularność systemu miał „capoeira”, który ukazał się w Brazylii. Polega ona na dość skomplikowane, ale jednocześnie skuteczne elementy walki z kopnięć. W capoeira i broń używana. Jednym z najbardziej interesujących rodzajów bojowych – Philippine Arnis. To pozwala skutecznie stawić czoła zarówno nieuzbrojonego i uzbrojonego przeciwnika. Arnis formalnie nazywany systemem walki z nożem. Jednakże, techniki tej techniki zostały z powodzeniem zastosowane w walce wręcz. Sztuki walki z użyciem broni jest zwykle oddzielone od prostych systemów samoobrony. Arnis – wyjątek od reguły. Podczas gdy w dawnych czasach, wszyscy mężczyźni praktykowane jako zwykłą bójkę i technik z bronią.

Koreańskie sztuki walki są jak chińskich i japońskich odpowiedników w wielu aspektach. W części, oni nawet mają podobne nazwy.

Muay Thai – całkiem interesująca sztuka walki, Coto ma dwa tysiące lat historii. Pochodzących z Tajlandii, tajski boks przez długi czas pozostawał lokalny system sztuk walki. Dopiero w 20 wieku stał się popularny ze względu na fakt, że ludzie z tym stylem, niewielu mogło wygrać konkurencję. Dziś, tajski boks zaangażowany w całym. Dla Tajów ten sport są często jedynym sposobem, aby dotrzeć do ludzi.

Muay Thai jest podobna do następujących rodzajów sztuk walki, boks i kickboxing. Jednak różni się od nich. W szczególności, system walki jest powszechne w użyciu łokci i kolan, co jest zabronione, jak w boksie. W dawnych czasach, Muay Thai nawet bułki były używane. W formacie sportowego, zostali wykluczeni.

Wiele rodzajów sztuk walki są związane z przekonań religijnych i pewnej filozofii. Muay Thai nie jest wyjątkiem. Jednak wejście w innych krajach, sztuka utraciła mistyczny element i stał się popularnym hobby. Wushu jest często wykorzystywane do wspierania tonu i tajski boks kobieta rejestrowane, aby schudnąć. Co ciekawe, szkolenie kobiet w systemie został całkowicie zakazany w czasach starożytnych. Wierzono, że kobieta przyniesie nieszczęście żołnierza i przyniesie szkody dla samego pierścienia o jego obecności.