447 Shares 1382 views

Yuri Fedorishin: biografia, trening. Krytyka Jurij Michajłowicz Fedorishin

Słowiańskie ludzie zawsze obawiano. Ich siła i odwaga była legendarna. Do tej pory nasza ziemia nie jest wymarłe bohaterów, który jest przedmiotem ich gołymi rękami nie tylko zalomat wrogiem, ale także przełamać drewnianą deskę o grubości przekraczającej 10 cm w żetonach. Dziś nie będzie honorowa Kancho – Yuri Fedorishin. Kancho – to tytuł mistrza, który osiągnął wszystkie poziomy rozwoju karate i uczenia się, a później został kierownikiem szkoły lub federacji poświęconej obszarów badawczych.

Dzieciństwo i Champion rodzinny

Jurij Mihaylovich Fedorishin, którego biografia ma swoje korzenie na Ukrainie, w rejonie Winnicy The Szarogród miasto, urodzony 30 listopada 1964. Dorastał chłopczycą, dzieciństwo spędził w rodzimych otwartych przestrzeniach. We wczesnym okresie dojrzewania zaczął się angażować w karate, jako jeden z elementów sztuk walki. Po pewnym czasie, hobby stała się ulubionym hobby, które nie tylko Yuriya Fedorishina sławny, ale także stać się sposobem na życie. Mistrz dostał dwa stopnie szkolnictwa wyższego. Obecnie jest żonaty, szczęśliwie żonaty i ma dwie córki.

W odniesieniu do szkolenia i tytuł Mistrza

Yuri Fedorishin, których kształcenie nie zatrzymać się na jeden dzień, to jest bardzo poważnie o biznesie. Mówi, że w niektórych wywiadach, że tylko wytrwałość może coś osiągnąć, a często daje przykład mądrego japońskiego przysłowia o naukach nauczyciela, skierowany do swego ucznia. Przypowieść idzie tak: „Oto wam byk, którego trzeba pokonać każdy dzień, nie mniej niż 300 razy w roku będziesz mógł go zabić.”. Jego znaczenie jest dość prosta: nie ma odpowiednich technik walki, jest pot, krew i pracy z codziennego treningu, po którym uczeń osiąga doskonałość. Ta mądrość Yuri Fedorishin przywiera trwale. Trenuje codziennie, dwa razy dziennie, a nawet po tych wszystkich nagród i regalia, który może pochwalić się, że nie uważa się za panem. Fedorishin zauważa, że on jest tym, który był w stanie nauczyć się czegoś i po prostu chcesz podzielić się swoimi umiejętnościami z innymi.

Osiągnięć w sporcie

Yuri Fedorishin – uczestnik i laureat licznych konkursów w sztukach walki. Ma ogromną liczbę zwycięstw i szeregów:

  1. 5 dan Karate Kyokushinkai.
  2. Jiu-Jitsu 6 Dan.
  3. Kyokushin Budokai 7 dan.

Yuri – mistrz sportów walki, ośmiokrotnie mistrzem Ukrainy w tego rodzaju sztuk walki i karate. Swego czasu był instruktorem szkolenia fizycznego i bojowej pracowników Ministerstwa Spraw Wewnętrznych Federacji Rosyjskiej, prowadził zajęcia w Akademii Federalnej Służby Bezpieczeństwa. Obecnie uczy się w stolicy stosowanej karate i podzielić się z moich uczniów na przestrzeni lat nagromadzonych umiejętności. Jego studenci stał mistrzów, a najlepszy dowód Yuriya Fedorishina szkolenia umiejętności, które nie przechodzą bez śladu, i daje wynik i dążyć do realizacji mistrzostw.

Badyuk od swojego mentora i przyjaciela

Siergiej Nikołajewicz Badyuk, chyba najbardziej znany uczeń Fedorishina Yuriya Mihaylovicha i, oczywiście, najbardziej utytułowany. Obaj zawodnicy pochodzą z ukraińskiego miasta shargoroda. Wiele z tych osób zostały entuzjastycznie i pokonać razem. Uczeń, mówiąc o sile swojego nauczyciela, zawsze powtarzał, że Fedorishin osiągnąć wiele poprzez szkolenia i siły woli.

Zauważył, że aby przebić się przez szerokość deski w 5 cm długości treningu nie jest wymagana. Można to zrobić nawet początkujący, ale po takim ataku złamał wszystkie palce. Ale trener będzie wykonywać tę technikę bez narażania ich zdrowia, ponieważ jego organizm jest przygotowany do tego, nie tylko fizycznie, ale również psychicznie. W zasięgu ręki ludzkich rąk umieszczone specjalne zakończeń nerwowych: silny cios palec na twardej powierzchni drewna spada na nich ogromny wpływ. Niekompetentny człowiek po takim ataku (za wyjątkiem złamań) mogą stracić wzrok, słuch, i tak dalej. N., ponieważ narządy organizmu ludzkiego jest ściśle związana z zakończeń nerwowych.

Mówiąc o Sergeya Badyuka, warto zwrócić uwagę na fakt, że jest tak jak jego mentorem stał się trenerem fizycznej szkolenia specjalny oddział Federacji Rosyjskiej, został zaproszony do telewizora najpierw jako koordynator kaskaderów, a następnie jako aktor.

System szkoleń Yuri Fedorishin

Mistrz w walce wręcz i szkolenia Karate nie jest bez makivary. Nawiasem mówiąc, Makiwara – specjalne urządzenie do sztuk walki, składające się głównie ze słomy dołączony do drewnianej lub innego elastycznego pocisku jest mocno stojącej na ziemi. W normalnym drzewem, rośnie gdzieś w parku lub lesie mogą być wykorzystane jako pocisku. Yuri Fedorishin to i korzysta z nich podczas prowadzenia szkolenia na zewnątrz. Zawodnik uważa, że Makiwara – jest integralną częścią karate. W wywiadzie powiedział, że sport i sztuka są w bliskiej odległości od siebie i są nierozłączne elementy. Zwykle jest to proces szkolenia Fedorishin zaczyna biec, a następnie przechodzi do rozciągnąć dalej spełnia ciosów Makiwara a następnie zawrze sparing partnera.

Nie każdy lubi co sprawia sportowca

Yuri Fedorishin, biografia, w której sport przez długi czas wszystko jest powiedziane i pokazane, jest często poddawana krytyce nieuzasadnione. Nie jest to zaskakujące, ponieważ teraz ktoś próbuje się wyróżniać z szarego masy nie jest ich zasługi i osiągnięcia, a zwykłe śmieszne wypowiedzi w dyskusji i uwag dotyczących techniki sportowca. On wielokrotnie mówił, że technologia w sztukach walki nie istnieje, istnieje sprawdzony umiejętności długo szkoleniowe. Wielu ludzi, którzy myślą inaczej, to nie jest tak. Jednak w przeciwieństwie do techniki wywierania Fedorishin pełną kapitulację wroga, który jest najlepszym dowodem na ważność jego orzeczeń. Krytyka Yuri Fedorishin występuje, ale często przeciwnik nie może bronić swojej pozycji, ponieważ tracąc.

Filozofia życia i mistrz mistrzów sportu

Yuri Fedorishin głęboko przekonany, że człowiek pochodzi od małpy, a nie, że narodziła się dla zabawy, ale każda osoba rozumie ją inaczej. Dla siebie, sportowiec dawna przerywana wszystkie priorytety: po pierwsze, widzi źródło przyjemności rozwój nowych technik, bóle mięśni od osłabiającego procesu coachingu lub z przeciwnikiem, który wieje akurat uporać. Po drugie, myślę, że w żadnym wypadku nie jest konieczne, aby rzucić zaczęły tylko z lenistwa, bo w przyszłości nadal będą musiały ponownie uruchomić na nowo. Cóż, ostatnie miejsce w tej liście jest strona moralna życia, gdzie każdy człowiek ma prawo do decydowania, czy powinien angażować się w sporcie, aby być adwokatem i wsparcie dla swojej rodziny, czy nie. Fedorishin stawia go na ostatnim miejscu tylko dlatego, że mocno wierzy w warunkach „cieplarnianych” obecnego życia.