875 Shares 4518 views

Proste i skuteczne techniki samoobrony na ulicy

Realia współczesnego świata są takie, że grozi nam stawić czoła niebezpieczeństwu, po prostu na ulicę. Czasami jest to niemożliwe, aby uniknąć ciemne alejki i tereny opuszczone, więc trzeba znać technik samoobrony, które pomogą nam chronić się w razie niebezpieczeństwa. A jeśli istnieje konflikt z domniemanym sprawcy przekroczyć pewnej linii, potem na boku najbardziej poprawne trafi do aktywnego ataku, aby pozbawić go możliwości, aby kontynuować swoje działania.

Oczywiście, warto pamiętać, że atak nie jest jedyną drogą do rozwiązania konfliktu – w niektórych przypadkach lepiej jest uciec, zapominając o dumę, nawet jeśli wiesz, technik samoobrony. Ale istnieje też taka sytuacja, w której jedynym sposobem, aby chronić swoje życie staje się tylko samoobrona. Zasadniczo walka na ulicach było do ludzi fizycznie silny, czasami może nawet kilka hity. W takich przypadkach, będą zakazane najbardziej skutecznych technik samoobrony. Ta technika jest dość proste, ale jest to technika bardzo traumatyczne.

funkcja przedawnieniu

Specyfika tej techniki polega na strajkach w najbardziej narażonych miejscach wroga. I to nie jest konieczne zastosowanie dużej siły, aby zranić słaby punkt. Dlatego te techniki są odpowiednie dla osób w każdym wieku, płci i rodzaju nadwozia. Na organizm ludzki posiada zestaw specjalnych luk, które nie mogą być pompowane lub mięśnie przyzwyczajają się do bólu.

Do zabronionych technik samoobrony, aby były skuteczne, trzeba szybko i spontanicznie uderzyć. W samoobronie jest ważne nie tylko technologia, ale także spryt. Oznacza to, że jeśli nagle zaatakowany, nie od razu stała się postawa walki – to lepiej udawać się bać, a następnie zadać potężny cios.

Najbardziej narażone obszary ciała ludzkiego

Tak więc, główne obszary, które nie posiadają grubą pokrywę mięśni są: obojczyka, kręgosłupa, goleni, kostek, whisky, łapki lifting, narządy wewnętrzne, złącza, z tyłu czaszki i najbardziej wrażliwych obszarach (oczy, tętnicy szyjnej, pachwiny, podbrzusze, nosa i gardła). Najskuteczniejsze techniki samoobrony dla kobiet i dzieci – jest wrogiem wieje do ucha, nosa, u podstawy szczęki. I bolesne ładowni i uchwyty na palce, dłonie, łokcie i obojczyki.

Techniki, aby chronić się podczas ataku, istnieje wiele. I opanować je do perfekcji, to lepiej, aby zapisać się na konkretnych kursów, umiejętności te będą na pewno się przyda.

Techniki, które pomogą pozbawić sprawcę zdolności

Z reguły słabe próby oprzeć tylko sprowokować agresora, a on pójdzie do straszliwej akcji. Dlatego konieczne jest rozważenie przydatnych samoobrony na ulicy, aby pomóc zyskać na czasie i częściowo pozbawić sprawcę zdolności.

Kopnięcie kolanem w krocze

Technika ta w klasycznej wersji jest kopnięcie w krocze lub moszny wychwytywania, ponieważ tej dziedzinie – najbardziej wrażliwych ludzi. Jeśli przesuń do przodu do tego miejsca, on odruchowo puścić z ręki, w rezultacie będzie można uwolnić się z uścisku. Uwaga: trzeba uderzyć twardy jak słabe próby tylko rozgniewał wroga.

Dmuchać na ręce pachwiny

Poncz można zastosować oddolne dłoń zaciśniętą pięścią. Musisz pokonać powierzchni kciuka od rodzaju uderzenia nożem oddolnie. Jeśli wróg chwyta cię od tyłu i utrzymać włosy lub gardła, to trzeba pokonać krawędź dłoni lub pięści zmierzające do kick back. Jeśli pozwolisz różnicę wysokości, możliwe jest użycie łokieć do polurazvorotom ciała – metoda ta jest jeszcze bardziej skuteczna.

Bić w gardle

Proste techniki samoobrony dla kobiet muszą zawierać taki istotny wpływ jako worku w gardle.

Konieczne jest, aby ustanowić swoje palce szczyptę ręce mocno dociskane do siebie klocków i mocno uderzyć w gardle wroga. Decyzja ta będzie najlepszym sposobem, aby chronić, ale tylko wtedy, gdy gardło agresorem otwarta. Rozdmuchiwania stosuje się do jamy nad obojczyków góry do dołu lub od dołu do góry pod kątem ostrym. Ten odbiór jest bardzo bolesne i może doprowadzić do trudności w oddychaniu atakującego, kaszel, a nawet omdlenia.

nosa krawędź rozdmuchiwaniem palmowego

Ten cios należy położyć rękę na krawędzi nosa i górnej wargi. Jest to świetny sposób, aby chronić się przed atakiem. Musi on być stosowany w płaszczyźnie poziomej, z dłonią otwartą temblaku. Najbardziej wydajne wersja aplikacji – ukryty uderzenie, to znaczy, że wydają się być z prośbą o miłosierdzie, składając ręce przed klatkę piersiową. Dłonie powinny być przesunięte względem siebie, tak, że mały palec prawej dłoni był na dużym palcu lewej. Występuje jako jeśli prawica ostro chcą oczyścić brud po lewej stronie. Jeśli prawidłowo wykonać tę metodę, przeciwnik doznają silnego wstrząsu bólu.

Dmuchać na uszach

Ten słynny strajk jest otwarte dłonie złożone małą łódkę, w tym samym czasie dla dwóch uszu wroga. Głównym wymogiem – powinien być ostry i silny. Musisz wykorzystać impet i ciężar jego ciała, a następnie technika ta może doprowadzić do pęknięcia błony bębenkowej lub silnego wstrząsu bólowego.

Tnąc cios w twarz

Technika ta jest uważana za typową kobietą. Aby z niego skorzystać, trzeba poszerzyć trochę ciała i rzucać ramię rękę do przodu, potem łokieć i nadgarstek, który strzela z dołu do góry bicia. Jak można wykorzystać powierzchnię do gry, kostki brzegowe palmowych lub stronie tylnej.

Jak pozbyć uduszenia oraz wychwytywania?

Skuteczna samoobrona – jest nie tylko wykorzystanie strajków na pozbawienie zdolności prawnej napastnika. Mogą być używane, aby pozbyć się, na przykład, chwytając przód gardła. Aby to zrobić, trzeba zadać cios w twarz żadnej z powyższych metod, to daje szansę, aby rozluźnić uścisk. A żeby wykręcić się od zajęcia należy pociągnąć mocno w ręku ramieniu agresora lub przedramienia z góry na dół pod ciężarem jego ciała.

Jeśli trzeba uwolnić z niewoli strony, można to zrobić poprzez odwrócenie jego rąk w bok kciuk wroga. Następnie należy przenieść ciężar ciała przez przednią nogę na zajęte ręce i powiesić na nim. Rozładowywane stopę w tym czasie można uderzyć w biodra do przodu. Jest również możliwe, aby efektywnie wykorzystywać energię obrotów i wolnej ręki backhand stab w obliczu wroga.

To najbardziej prostych technik samoobrony, ale nie zapominaj, że uszkodzony wrogiem jest jeszcze bardziej niebezpieczne. A nawet jeśli udało się rozbroić i unieruchomić, aby zachować czujność i nie odwrócić się plecami do niego.

Przydatne techniki samoobrony

Zestrzelić oddech wroga, a nawet pozbawić go przytomności może być ciężki cios w splot słoneczny. Bicie może być stosowany jako dłoni i stóp. Silny cios ręką w przód nos jest w stanie zawiesić swoją równowagę. Jeśli wykonujemy bezpośrednie uderzenie w nos z kolanem lub łokciem, to zawrócić do agresora głębokim nokaut lub złamanym nosem. Hak do podbródka jest również w stanie wysłać przeciwnika w nokaut. Ale należy pamiętać, że niewłaściwe zachowanie grozi uderzenie palcami złamane lub rozbite kości.

Techniki samoobrony na zdjęciach, które pomogą Ci zdecydować, które miejsca ludzkiego ciała są najbardziej narażone. Przeguby są bardzo słabe strefy. Jeśli Zadaj skierował boczna wpływ lub wykonać cięcie w dół tylną stronę kolana, a następnie będzie stracić równowagę. Skuteczne ciosy do stawów kolanowych i walka na krótkim odcinku.

Jaka jest rola równowagi w walce?

Skuteczność technik samoobrony zależy od wielu czynników: fizycznych dane wroga, ich liczba, charakterystyki okolicy i tak dalej. Nie istnieje uniwersalny sposób na ochronę przed atakiem. Dlatego głównym celem jest to, że trzeba osiągnąć – jest nauczyć się zachować spokój i równowagę w każdej sytuacji. Bardzo często wynikiem walki zależy od fizycznej i psychicznej równowagi człowieka.

Dowiedz się, jak zachować spokój w czasie walki, a bilans jest dość trudne. Proces ten obejmuje rozwój i wzmocnienie narządów przedsionkowych, jak również tworzeniu się i wzmocnienia mięśni.

Efektywne wykorzystanie przyjęć własny

Walki samoobrona – technika, w której trzeba przerwać osobistą przestrzeń wroga, aby go przebić. Prostych ciosów i kopnięć nie przyniesie pożądanego efektu, gdyż tylko gniew atakującego, i trzeba ją rozbroić. Ponadto, gdy stosuje się do takich strajków, można stracić równowagę i twój przeciwnik będzie z niego korzystać.

Dobre metody ochrony przed atakami jest chwytliwe, ale w walce ulicznej, są nieskuteczne, ponieważ wiele strzałów mają pewne ograniczenia dotyczące stosowania. Na przykład, rolki zapasach wymaga dobrej kondycji fizycznej i poważne przygotowania. Samoobrona zwykle wiąże fizyczne skutki na miejscu punktów bólowych, strefa lub ataku. Główną rzeczą, którą należy pamiętać – samoobrony na ulicy nie toleruje ceremonie. Twoje pociągnięcia powinny być kierowane do sprawnego i szybkiego rozliczenia salda swojego przeciwnika, a następnie trzeba rozładować ją na ziemię. Pokaż atakującego z równowagi potrzeby, wykorzystując swoją masę ciała i błędów w jego taktyki. Oczywiście, nie wszystkie przypadki, warto korzystać z technik samoobrony, a zdarzają się sytuacje, w których Najpewniejszym rozwiązaniem jest do ucieczki. Jednak po przestudiowaniu przynajmniej najbardziej podstawowych technik, dowiesz się, jak poruszać się w nietypowych sytuacjach i być w stanie bronić się w ataku na ulicy.