457 Shares 6723 views

Maść na bóle stawów. Co brać pod uwagę przy wyborze go?

Wspólna choroba trudna do leczenia, a od czasu do czasu wymaga jej odnowę. Podczas zaostrzenia zaleca się, aby przejść przebiegu przeciwzapalne wstrzykiwań terapeutycznych i tabletki, łącząc je z maścią. W niektórych przypadkach ból spowodowany przez nadmierny stres fizyczny, zmiany pogody lub lekkiego chłodzenia ciała, wystarczy zastosować maść na bóle stawów.

Tradycyjnie, leki te są podzielone na przeciwzapalne i ocieplenie.

Pierwsza grupa – to jest w postaci maści, zawierające w swym składzie niesteroidowym przeciwzapalnym środkiem. Charakteryzują się one tym, że są szybko wchłaniane przez skórę i działa przez długi czas. Ze względu na brak rozgrzewki (spalanie) efekt jest dobrze nadaje się dla osób o wrażliwej skórze i alergii.

Maści z bólu stawów „indometacyna” „diklofenaku” „Voltaren” posiadają połączenie przystępnej ceny i dobry efekt terapeutyczny. Zalecany do stawów, dna moczanowa.

Oznacza „Bystrum”, „Fastum”, „Ketonal” mają jedną substancję czynną – ketoprofen, ale produkowane przez różnych producentów. Mają silne działanie przeciwzapalne i przeciwbólowe. Nie zaleca się stosowania ich na więcej niż 2 razy dziennie. Mają wysokie efekty terapeutyczne na urazy, zapalenie kaletki, zniekształcające zapalenie kości i stawów, zapalenie rdzenia.

Maść na bóle stawów „długu” zawiera ibuprofen. Z przeciwobrzękowe działanie, niezbędne jest zwiększenie zakresu ruchu, zmniejszenie sztywności porannej, a także w reumatoidalnym zapaleniu stawów, rwa kulszowa, dna moczanowa.

Maść „Nise” jest wydawana na podstawie niesteroidowy związek o nowej generacji nimesulidu. Wskazania do stosowania są reumatoidalne zapalenie stawów zniekształcające, zapalenie kaletki, zapalenie kości i stawów.

Druga grupa – maści działają przez rozgrzewkę, działalność denerwujące i rozpraszające. Związki czynne rozszerza naczynia krwionośne, powoduje zaczerwienienie skóry i aktywują metabolizm. Ta maść należy stosować z zachowaniem ostrożności w celu uniknięcia niepożądanych reakcji, takich jak wysypka, świąd lub pokrzywka. Aby to zrobić, należy najpierw zwrócić się do microdozes skóry i delikatnie pocierać ją.

Maść na ból „Finalgon” stawów zapewnić długoterminową rozszerzenie naczyń w skórze. Jest on używany do stawów i mięśni, bóle o różnym charakterze, a także urazów sportowych.

Lek „Ben Gay” – łączny preparat zawiera środek przeciwbólowy i miejscowe działanie drażniące. To daje dobry efekt terapeutyczny w leczeniu chorób stawów, urazów, lumbago, a także jest wykorzystywany przez sportowców do masażu ocieplenia.

Maść na bóle w stawach „Viprosal” wykonany jest na bazie jadu żmii. Jego rodzaj – lek „Viprosal-In” – w oparciu o żmii jadu. Oba leki mają silne działanie przeciwbólowe, które trwa aż do 18-20 godzin.

Akcja „Apizartron” maść jest oparta na lecznicze właściwości jadu pszczelego. Wskazania do stosowania są bóle stawów, gościec zwyrodnieniowy, dystroficznych, chorób stawów.

Niektórzy preferują maść na bóle stawów, wykonane w domu. Znane receptur opartych na brzozy pąków, amoniak, ocet i mieszaniny jaj, błota, gliny i produkty pszczele medycznych.