204 Shares 4890 views

Co masz na myśli dobre pigułki

Coraz więcej kobiet przychodzi do wniosku, że bardziej wiarygodne metody antykoncepcji bez uszczerbku dla jakości seksu pigułki antykoncepcyjne. Ale jak wybrać spośród tej obfitości pomocą takich dobrych pigułek antykoncepcyjnych? Tutaj, aby nie zaszkodzić zdrowiu, potrzebuje bardzo subtelne podejście.

Jednej odpowiedzi na to pytanie nie brzmi: jak w przypadku jakichkolwiek leków, pigułki antykoncepcyjne są dobre dla każdego ciała własnego i dokonać właściwego wyboru może być tylko lekarz, badając poszczególne cechy danej samicy. Ze względu na to, że tabletki – środki zawierające hormony i szybkość wytwarzania, który poziom wszystkie dają różne leki, które są odpowiednie dla jednej osoby, maksimum może być całkowicie nieprzydatne dla drugiego. Dlatego też, wybierając dobre pigułki antykoncepcyjne (swoją drogą, jak również krem kontroli urodzeń), w dowolnym momencie, nie można polegać na opinii znajomych lub krzyczących hasłami. Generalnie, jest bardziej odpowiednie słowo stosowne, raczej niż najlepszy lub dobre.

Dobre antykoncepcyjne uzasadnia się tylko wtedy, gdy zostaną one przypisane do specjalisty po upływie odpowiedniego dochodzenia, zwłaszcza, że kobiety są jakieś przeciwwskazania do niektórych leków, których nie potrafiła odgadnąć (na przykład metodą antykoncepcji są eliminowane na torbieli lub włókniste). Ponadto należy wziąć pod uwagę wiek.

Niezależne podejście do wyboru tych leków antykoncepcyjnych może prowadzić do katastrofalnych skutków: nudności, plamienia, nadwaga, trądzik, zwiększenie wzrostu włosów i innych.

Słuchając rad Światowej Organizacji Zdrowia dla dziewcząt do 20 lat, lepiej jest użyć w połączeniu preparatów antykoncepcyjnych, takich jak „Trikvilar”, „najdłuższy” trzy regolicie „i” Mersilon „” Jess „” Silest „” preparatu Rigevidon " „Mikroginon”, „Novo-ring”. fundusze te są mniej niż inni wpływ na młodego organizmu i nie narusza cyklu miesiączkowego.

Zdaniem wielu lekarzy, a 25 lat to lepiej nie dokonać wyboru na rzecz pigułek antykoncepcyjnych jako środka antykoncepcyjnego, ponieważ hormony nie zostały jeszcze ustalone. Mimo prawidłowego wyboru wiele szkody dla organizmu, metoda ta nie spowoduje ochronę. Dla tej grupy wiekowej przyjęły się jako dobre pigułki antykoncepcyjne „Logest”, „Triregol”, „Mersilon”. Dla nieródkami korzystny jest do leków jako „Diane-35”, „Silest”, a tym samym „LOGEST”.

Panie 30-40 roku życia często przepisują leki „Marvelon”, „Pharmatex”, „Novinet”. Również w tej grupie wiekowej w kategorii „dobrych pigułek antykoncepcyjnych” include „Trikvilar” i „Triziston”.

Kobiet karmiących piersią, są często przepisywane tabletki „Mikrolyukt”, „Charozetta”, „Ekslyuton” (są absolutnie nieszkodliwe, nie tylko dla matki, ale również dla dziecka).

W pewnych sytuacjach jest uważane za dobre pigułki „Janine” i „Yasmin”. Polegać na wiedzy i doświadczenia lekarza, a wybór będzie cię zadowolić.