206 Shares 1340 views

Rower Stels Navigator 630: opis modelu, funkcji i opinie

Ostatnio poszedłem do popytu na rowery. I nic dziwnego, ponieważ jest przyjazny dla środowiska (nie zanieczyszcza atmosfery szkodliwych gazów spalinowych), tanie (nie trzeba płacić za paliwo i opłaty za przejazd) i użytecznego transportu (utrzymuje napięcie mięśni i daje ładunek żywością przez cały dzień). Dlatego ludzie przechodzą na siedzeniach samochodów i rowerów środkami transportu publicznego. Jest możliwe, aby dostać się do miejsca nauki lub pracy, oczywiście, jeśli nie jest po drugiej stronie miasta. Praktyka ta jest od dawna złapany w Europie. Dziś mówimy o Stels Navigator 630. Jaki jest model, który posiada cechy, opis, komentarze?

Trochę o „Stealth”

„Navigator” – to całe pasmo górskie Transport dwukołowy. Jest on reprezentowany w wielu modelach. Te rowery są produkowane w fabryce „Stealth”, rosyjska firma. Jego głównym zadaniem – aby uwolnić rowery budżetowych dla szerokich mas ludności. Czasami Stels Navigator 630 i jego krewni można znaleźć w Auchan. Dlatego wielu rowerzystów nazwać „ashanbaykom”.

Krótki opis Stels Navigator 630

Ten rower należący do rodzaju góry. Oni z kolei dzielą się na podgrupy: dvuhpodvesy i Hardtail. Stels Navigator 630 należący do drugiej grupy. Hardtail tłumaczone na angielski oznacza „sztywny tył”. Rzeczywiście, to „Stealth” zawieszenie tylko na przednim kole, a więc należy do tej grupy.

Rama wykonana jest z ich stopu aluminium. Jest to lekki materiał, który nie jest również dotknięte korozją. Rower waży sobie około piętnastu kilogramów. Jest to dość dobra waga dla Górnika.

Amortyzacja jest do sprężyny elastomerowe wtyczkę z postępem osiemdziesięciu milimetrów. To nie jest najlepszym rozwiązaniem jako tanie wtyczki z „Sun Tour” są rzadko działa w stu procentach. Spełniają one tylko największe wstrząsy, pozostawiając pozostałe wibracje.

Koła są standardowe – dwadzieścia sześć cali. Układ hamulcowy dysk. Tylko dwadzieścia jeden prędkość (z przodu i trzy z tyłu siedmiu gwiazd).

Stels Navigator 630: Opinie

„Navigator 630” – jest najczęstszym rower górski. Nadaje się do jazdy w stylu cross-country (ruch w trudnym terenie z podjazdach, zjazdach i naturalnych przeszkód). To urządzenie jest idealne dla tych, którzy nie potrzebują zbyt dobry rower. Za rozsądną cenę (20 tys), firma oferuje doskonale sprawny i gotowy do jazdy towaru. Jest idealny na krótki spacer w parku lub lesie, ale dla bardziej poważnych zadań trzeba dostać coś lepszego.