215 Shares 8720 views

kołchoz Wedding

Ślub – ważnym wydarzeniem w życiu każdego człowieka.
W ciągu ostatnich kilku lat coraz większą popularność zyskuje wesela tematyczne. Nowożeńcy chcą zorganizować Twój dzień ślubu był niezapomniany i niezwykły. Więc ślub pojawił się w filmie: kolesie, gansterskie wesele w stylu Gwiezdnych Wojen. Ślub przez kolor: fioletowy, zielony, kwiat. Wśród nich primechalny kołchozie ślubu. Jak przeprowadzić niezwykłe zdarzenie w kołchozie formacie ślubu?


Zorganizowanie ślubu zaczyna się od planowania.
Typowa dzienna zbiorowy ślub gospodarstwo następująco: rano narzeczoną – okup – urząd rejestru – łyżwiarstwo – restauracja.
Rano panna młoda powinna rozpocząć się w miejscu tematycznego. Idealny jeśli ciasnym, ciemnym pomieszczeniu, gdzie będzie makijaż, panna młoda, operator i kamerzysta. Wymagane atrybuty: stare meble z płyt wiórowych, dywany na ścianach, wyblakłe tapety. Najfajniejsze zdjęcia i filmy są uzyskiwane, gdy okno krople światło dzienne, aw pokoju zawiera lampę światła sztucznego.

Aby pomóc nowożeńcy odpowiednich ekspertów zaangażowanych w kołchozie ślubu.
Fotograf, operator filmu, gospodarz i make-up artist.
Jest to najlepiej, jeśli jako wizażystka może wykonywać niektóre z krewnych młodego lub nawet samej panny młodej. Ona sama nie wie, co powinno być jej make-up, odpowiednią długość rzęs. Głowa jest konieczne do dekoracji diadem i oszczędzić proszku i kosmetyki. Tym jaśniejszy obraz tym lepsze zdjęcia i filmy. Szczególny nacisk powinien być zrobione na jasnym wargi.
Operator jest lepiej, jeśli jest zarówno fotografem, uzbrojony w gigantycznym aparatem ramię.
Fotograf, jeśli on sam stoi zastosowania zawsze korzysta z zewnętrznego lub wbudowanej lampy błyskowej. Najlepsze zdjęcia są, gdy lampa błyskowa jest skierowany bezpośrednio na zainteresowanych.
Wizażystka, chyba że specjalnie zaproszonych osób ubranych na pewno zbiorowej modzie rolnicze: retuzy, koszula, makijaż, „obudził się i pobiegł do ciebie rano.” Zrób zdjęcie i makijaż Artysta nie może pracować, ponieważ to sprawia, że trudno jest stworzyć obraz.

Aż ostateczne przygotowania końcowych młodej rozpoczyna wykup.
Idealne wykupu trwa co najmniej godzinę. W tym momencie, tak jak oblubieniec przez wszystkie przeszkody, które zostały przygotowane dla niego druhny: Wsiada do basenu, kładąc z powrotem najcenniejszym ma on czerpie z zawiązanymi oczami na ścianie Portret młodej. Wszystkie najważniejsze i interesujące zajęcia odbywają się w ciasnych korytarzach i klatkach schodowych – przyjaciele pana młodego są na schodach ręcznych i wiele innych oryginalnych pomysłów.

Po odkupieniu wszystkich gości, a tym bardziej z nich zmieści się w małym mieszkaniu, tym lepsze są podniesione do rejestratora. Idealny ślub kołchoz rolkach wszystkich swoich gości w limuzynach. Ten stylowy chłodno i drogie, i pokazuje bogactwo młodych. Po malowaniu w USC picia szampana wszyscy nominowani na spacer. Idealnym miejscem na spacer ślubu – wieczny płomień, Plac Czerwony. i innych miejsc kultu w danym obszarze. Dowiedzieć się, gdzie najlepiej udać się na spacer na wesele powinny być z przyjaciółmi, którzy są już małżeństwem. Aby uzyskać ciekawy spacer, aby wziąć ze sobą więcej osób. Choć młody będą chodzić ze zdjęciem i kamerzysta, goście będą w stanie pomóc wskazówki i pomysły, jak pozować. Ważne jest, aby zadzwonić do wszystkich miejsc, które są dla Ciebie ważne, ale nie ogranicza się do jednego lub 2 miejscach.
Spacer nie robić długo, najlepiej jest szybko robić zdjęcia, a następnie szybko przejść do jedzenia i picia w restauracji.

Idealnym restauracja na ślub kołchozie – dawna szkoła lub ptushnoy kulinarne.
Lepiej dekoracja sali – balony.
Idealny toster wykorzystuje w swoim programie wszystkich gości opatrunek w różnych strojach.
Najlepsze zawody o zbiorowym ślubie – jajko wywrócenie spodnie gości.
Toastmasters zadanie szybko wypić goście obecni.

Tematyczne wesela są coraz bardziej popularne wydarzenie!
W przeciwieństwie wśród swoich przyjaciół, spędziwszy dokładnie kołchozie ślubu.