702 Shares 1574 views

Jak podłączyć subwoofer do komputera?

Dzisiaj chcemy zaprezentować uwagę niewielki artykuł, zgodnie z instrukcjami. Jeśli chcesz ustawić subwoofer na komputerze i nie wiem jak to zrobić, można przeczytać dokładnie to, czego potrzebują. Ten artykuł zawiera informacje, jak podłączyć subwoofer do komputera. Tutaj można przeczytać w jakiej kolejności i co robić, jak i gdzie podłączyć, przybliżony koszt wyjścia subwoofera do 400 watów. Życzymy przyjemnej lektury, a następnie podłączyć subwoofer do nowego komputera.


Postępuj zgodnie z instrukcjami, a po dokonaniu wszystkich proponowanych działań, trzeba będzie podłączyć subwoofer do komputera i cieszyć się powitalne dźwięki boskiej muzyki.

krok pierwszy

Trzeba skontrolować tylnym panelu EV-maszyny. Aby podłączyć subwoofer, trzeba znaleźć złącza związane z kartą dźwiękową. Zwykle, są one prawie w najniższej części tylnej ściance modułu głównego. Należy zauważyć, że każdy otwór jest oznaczony innym kolorem. Odbywa się to w celu ułatwienia znalezienia konkretnych szczelin. Zgadzam się, że jest o wiele łatwiejsze zadanie. Ważne jest, aby wiedzieć, że subwoofer korki zbyt często malowane w niektórych kolorach i zazwyczaj pokrywają się z kolorami gniazd.

Drugi krok (przygotowawczym)

Następną rzeczą, którą możemy zrobić – zebrać cały układ głośników w jednym urządzeniu. Jest to najważniejszy etap w objaśnieniu na pytanie: „W jaki sposób mogę podłączyć subwoofer do komputera?”. trzeba będzie podłączyć głośniki i subwoofer za pomocą specjalnego kabla i / lub złączy światłowodowych. Następnie należy sprawdzić, czy wszystko jest prawidłowo podłączone, czyli włączyć system do gniazdka elektrycznego i słuchać obecności statyczne. Następnie połączyć niskotonowy do gniazda za pomocą odpowiednich etykiet kolorów. Może być tak, że pasuje do koloru etykiet nie będzie widać. W takich sytuacjach w ramach każdego gniazda jest mała ilustracja dla wyjaśnienia terminów spotkań. Pod gniazdami dla mówców, otrzymuje brzmienie: «Linia out». Reszta procesu łączenia nie zajmie Ci dużo czasu i pracy. Warto zauważyć, że jeśli podłączyć głośniki do subwoofera powstał nieprawidłowy sposób, prace będą tylko te kolumny, które zostały podłączone do prawej, „jego” mocowań.

Trzeci etap (ustawienie)

Na tym etapie musimy dokonać konfiguracji systemu. W większości przypadków odbywa się automatycznie za pomocą okna dialogowego. Dokładniej, ponieważ urządzenie jest podłączone do głównego okna monitora jest wyświetlany przez ustawieniach dźwięku. Sam system oferują opcje jak podłączyć subwoofer do komputera. Z reguły, koniec instalacji trzeba zaznaczyć kolumnę „Out na kanale centralnym.” można odczytać z tego punktu, wszystko jest gotowe. Należy również zauważyć, że w tym samym oknie można skonfigurować mikrofon.

Na końcu artykułu, możemy zauważyć, że kupujący są bardzo często mylone w myśleniu, że kupowanie drogich markowych system audio, a oni uzyskać najlepszą jakość dźwięku. Co do zasady, jakość dźwięku spełnia karta dźwiękowa komputera, a jeśli masz urządzeń małej mocy, nie denerwuj się, jeśli bez względu na to, czego nie mają wysokiej jakości dźwięk. Nawiasem mówiąc, średnia wartość z subwooferem i 400 watów mocy waha się od pięciu do pięćdziesięciu tysięcy rubli. Oczywiście, to nie stosuje się do własnych subwooferów, wykonanych na zamówienie. Ten zakres cena jest całkowicie zależna od pojemności i dostępności wzmacniacza. Z reguły jego obecność sprawia, że zakup droższe. Ale trzeba będzie lepszy i mocniejszy dźwięk. Mam nadzieję, że ten artykuł jest dostępny w słowa pomogły zrozumieć, w jaki sposób podłączyć subwoofer do komputera.