528 Shares 3236 views

Rita Kern – uczestnik „Dom-2” z rodziny religijnej

Ta dziewczyna z dużym biustem i krzywego osoba publiczna wie, ze względu na udział w serialu „Dom-2” na kanale TNT. Podeszła do odlewu z rozbuchanej oświadczenie, że chce znaleźć miłość na wyspie przyszłego męża. Jak wiadomo, projekt ma dwa obszary: rozliczenia i na Seszelach. Rita Kern był w zespole dwunastu dziewcząt narzeczonych do konkurowania na sercu jednego z zalotników i wygraj nagrody.


Rita Kern: A Biography i Rodzina

Bohaterka artykułu urodził się 28 marca 1990. Jak na swój wiek, jest ona bardzo zmieniła swój wygląd. Przeżyła pięć Operacje plastyczne. Po raz pierwszy Rita Kern zwiększona objętość biustu jako znak jego dar dla człowieka. Do tej pory, ma jasną linię kości policzkowych, ósmy rozmiaru piersi oraz napompowane usta Botox. Aż do pojawienia się korekty było słodkie i urocze, ale teraz jej ciało jest w stanie doprowadzić do głowy każdego człowieka.

Po obejrzeniu zdjęć Rita, nie można przyjąć, że ta dziewczyna urodziła się w bardzo skromnej rodzinie. Jej ojciec – działając ksiądz z kościoła. Od dzieciństwa, była wychowana nasilenie, tak wzrosła zamkniętą dziecko. Ze względu na jego wygląd, Rita zawsze była w centrum uwagi, ale nie wiedział, jak odpowiedzieć na obfitość widokiem męskich w boku. Rodzaj i szczera dziewczyna lubiła absolutnie wszystko, jej piękno fascynowały fanów. Po osiągnięciu dorosłości, udała się do Moskwy, ukrywając się przed rodzicami swoje plany.

Niespokojne życie osobiste

Przybywając zbudować nową miłość pod fotokarabin Rita Kern natychmiast zaczął mówić o swojej przeszłości związek. Żyła w małżeństwie cywilnym z biznesmenem w Moskwie. Ale, mimo dobrego życia, Margaret Kern sobie sprawę, że nie doświadcza uczucia i postanowił spróbować swoich sił biorąc udział w projekcie. On przyznaje, że mimo wspaniałego wyglądu, jak kobieta była nieszczęśliwa. W szeregach jej wielbicieli, w tym najbardziej zamożnych zagranicznych biznesmenów, szejków i oligarchów. Rita Kern jest gotowy na każdą transformację w imię miłości. Jej klatka piersiowa – kolejny dowód. Nie każda kobieta zgodzi się eksperymentować z moim ciałem dla męskiej przyjemności.

Udział w projekcie „Dom-2”

Wiadomo reality show codziennie na ekranach zebrać miliony widzów. Atrakcyjna brunetka pojawiła się jako część młodej sezonu „Love Island”, publiczność dzieli się na dwa obozy. Niektóre spojrzał z niesmakiem „przerobione” dziewczynę, podczas gdy inni podziwiali formy charyzmatycznego członka. Budować prawdziwe relacje na temat projektu nie powiodło się. Ona nawet nie widziałem w żadnym intrygi związanej z płcią męską. Od samego początku mi jasno do zrozumienia, że jej wygląd – to tylko obraz, ale w rzeczywistości jest to przyzwoity dziewczyna, która pragnie prawdziwej miłości. Przez dwa miesiące w narzeczonych Seszele Rita Kern pomagał innym do zrozumienia sytuacji i dał dobrą radę. Zostawiła dobre wrażenie na organizatorów pokazu. Po fanów „Dom-2” Rita dodanej, a na jego stronie „Instagrame” stała się bardziej odwiedził.