88 Shares 5179 views

„Do not go zaprzeczyć, kochający”: aktorów i roli odgrywanej przez nich

W filmie „Nie wyrzekł kochające» aktorzy opowiadają wzruszającą historię miłosną z pilotażowego Gleb i jego dziewczyną Sonia, a także przyjaźń, lojalność i wiele innych wartości. Jest mało prawdopodobne, że to melodramat można nazwać w swoim reżyserskim przykładowe wcielenie, ale wybrany do projektu obsada jest nawet przyzwoity.

„Do not go zaprzeczyć, kochający”: aktorzy i role. Maria Poroshina jak Sony

Jedną z głównych ról w melodramacie Elena Nikolaeva dostał słynny rosyjski aktorka – Maria Poroshina.

W filmie „Nie wyrzekł kochające» aktorów i Poroshina Domogarov grać kochającą para, która nie może być oficjalnie razem ze względu na fakt, że bohater Domogarova małżeńskiego. Sonia przez Poroshina cierpliwie czeka na swojego kochanka do podjęcia się brzemienną w skutkach decyzję i opuścić swoją żonę, ale gdy był gotowy do podjęcia tego kroku, jego samolot rozbił się i człowiek znika. Kiedy to wszystko stracili nadzieję widząc Gleb żyje samotnie Sonia wciąż na niego czeka i wierzy, że żyje i wróci.

Maria Poroshina często działał w serialach telewizyjnych: można powiedzieć, że są one podstawą jej filmografii. Aktorka, na przykład, może być postrzegane w melodramacie „Zawsze mów” zawsze „” w serii «ziemia», «Talizman Miłości» oraz „Wiary. Nadzieję. Kochać. "

Film „Nie wyrzekł miłosne”: aktorzy i role. Aleksander Domogarov jak Gleb

Rola pilota, który jest rozdarty między dwoma kobietami, grał inny słynny aktor Alexander seryjny Domogarov. Domogarova kariera rozpoczęła się w trudnych latach 90-tych, więc pierwsze filmy, w których aktor jest teraz prawie nikt nie wie. Ale w 1992 roku, Alexander jeszcze udało się zagrać główną rolę w filmie „Swietłana Druzhininoj podchorążych III».

W późnych latach '90 Domogarov grał prawie najlepsze role karierze: pułkownik Ivana Boguna w «Ogniem i mieczem», Comte de Bussy w «Królowej Margot» i «Hrabina de Monsoreau» dziennikarza Siergieja w «Gangster Petersburg» i Aleksandra „Marsz Turecki” w tureckich filmów szeregowych.

Ostatnio aktor często pojawia się w serialach takich jak melodramatów filmu „Do not go zaprzeczyć, kochający”. Jednak w tym filmie bardziej zainteresowany nie miłość linia charakter Domogarova bohaterka Poroshina, a sytuacji awaryjnej, która trafiła Hleb po katastrofie swojego samolotu: tysiące kilometrów Musi przeciągnąć się do mojego przyjaciela i w środowisku, w którym po prostu prawo zrezygnować, aby pokazać niezwykłą wytrzymałość.

Ivan Rudakov jak Wani

W filmie „Nie wyrzekł kochające» aktorów i Domogarov Rudakov grających kolegów – dwóch pilotów, którzy są wysyłane na specjalnej misji na pustyni Rosyjskiej z zamiarem dostarczania żywności i leków. Ale podczas wykonywania tego zadania samolotu dochodzi do awarii, piloci są ewakuowane, ale Ivan Rudakov bohater jest smażone w głębokim tłuszczu. Dwaj przyjaciele udaje się wrócić do domu, ale jakim kosztem? Całą drogę osłabiony Wania ponosi Gleb. I setki razy mężczyźni myślą, że nigdy nie będzie go w domu.

Ivan Rudakov także bywalec filmów telewizyjnych. Pilot Ivan rolę w „Nie wyrzec miłości” dla niego dopiero piąta rola filmowa. Potem aktor wystąpił w takich filmach jak „praca Psa”, „Einsteina. Theory of Love "" Fit "i" Aleshkina Lubow ".

Laura Keosayan jako Julia

Aktorzy z filmu „Nie wyrzec miłości” – nie zawsze rozpoznawalne twarze. Chociaż Laura Keosayan całkiem pięknej aktorki, ona rzadko dostaje w obrazach z głównych ról. Tu i tym razem dostała niewielki charakter. Aktorka zagrała dziewczynę Julia, który jest miłośnikiem Ivan pilota.

Laura również można zobaczyć w filmach „Miłość na krawędzi noża”, „Marsz Turecki”, „Cyganka z wydaniem”. Ale najsłynniejsze dzieła aktorki stała roli Tina w „morskiego diabła« anestezjologa Emma w serii»Sklifosovsky« a rolę słynnego psychicznej Eugenia Davitashvili w serialu»Juno".

Inni wykonawcy z filmu

W serii „Nie wyrzekł kochające» aktorzy zostali zaangażowani jako dość popularny i niejasne.

Evgeniya Dmitrieva, grający Lina dość rozpoznawalną twarz "Diary in-law" zagrała Olga w serii "Sklifosovsky" Marusyu Portkovu w "Owl Creek", a także głównego bohatera w filmie Aktor teatralny i nauczyciel Igor Zolotovitskii dostał rolę drugiego planu – niektóre Vlada. Syn bohatera grał Domogarova Lev Nasibulin, które dziś można zobaczyć w niektórych seriach.

Vladimir Dolinsky, który kiedyś grał sentymentalną kata w „zwykły cud” Mark Zacharow i komiczny mnich „Hrabina de Monsoreau”, dziś również „zarejestrowany” w melodramatyczne seriali.

Można dostrzec także w filmie „Nie wyrzekł kochający» Alain Chmielnickiego ( "Hearts of Three"), Alexei Petrenko ( "Idiota"), Valery Garkalina ( "Zły Sasha"), Andrew Tashkova ( "Detektyw"), Denis Karasev ( „my z przyszłości-2 "), Elena Nikolaeva (" Podczas gdy kwitnie paproci ") i Alexey Rudakov (" 20 lat bez miłości „).